Komentari na vest

Opstanak nije da se slavi, ali Radnički sada nema ni čega da se stidi

P

Pedi

pre oko 1 mesec

Niko ne tera Stanivukovica iz kluba nego moramo da imamo dva golmana.Na tv prenosu protiv TSC dva puta je imao bolne grimase kao da ga boli rame pa je drugi golman neophodan.Dobro bi bilo da dodje Balevic iz Krusevca ili neko iz nase skole ako ne onda na pozajmnicu iz Zvezde,Vojvodine imaju oni tamo dobrih golmana koji su u drugom planu.
G

Gosti

pre oko 1 mesec

Pa imamo li mi omladinsku školu,Radnički je bio jedan od najboljih klubova u zemlji,po razvitku mladih igrača.Trenera do 2029.I da ne ide na početku treba mu dati poverenje i biti strpljiv,dosta je više sa promenom po 3-4 trenera godišnje.
G

GOL

pre oko 1 mesec

BEZ POZAJMICA,MOŽE BALEVIĆ,ALI POZAJMICE OD BLIZANACA I VOJVODINE NIKAKO,SVAKAKO AKO ODE MANOJLOVIĆ TREBA JOŠ JEDAN GOLMAN,NAPRED NIŠKI BELI REALE
9

94 Golmana imamo

pre oko 1 mesec

Imamo golmana , to je 94 DEJAN BODA STANIVUKOVIĆ !!! Iduće sezone se liga još smanjuje , a opet eksperimentisati sa mladim , neiskusnim golmanom kao što se radilo sa Manojlovićem , a onda play out pa opet borba za preživljavanje bila bi velika greška. Boda je u Kolubari imao dve sezone za redom preko 130 odbrana po sezoni , od toga veliki broj sjajnih , maestralnih odbrana. Treba ga ostaviti da brani i igraćemo play off , a ne play out.
A

Armatura FK Rad

pre oko 1 mesec

Meraklije treba da objave Memorandum o potrebnim državnim milijardama za Radnički svake godine i objave pompezno najozbiljnije što luđe saopštenje pozivajući se na milijarde koja 2 kluba dobijaju i ne bi se Radnički na ništa što već ne postoji.
T

TOZA PUKOVAC

pre oko 1 mesec

Propadalo najači fudbalski agent trenutno u niškom regionu. I posle se pitate odakle mu ovo,odakle mu ono a on čovek ne spava već par godina već pronalazi igrače za Radnički. Toliko je dobro savladao posao agenta da uskoro prelazi da radi Italiju,Francusku,Rusiju. Ovi niški agenti i leskovački i vranjanski su za njega mali miševi.
M

MIKI BRZI BROD

pre oko 1 mesec

Auuuuu, g.Tončev je u problemu ako g.Dejan Propadalo poželi da se osamostali. Bilo bi dobro da dođe kod nas u Brzi Brod i nastavi svoj uspešan rad jer se šuška da Danilo Grujić dobio poziv iz Partizana i seli se za Beograd.
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre oko 1 mesec

Раднички би требало сваке године да буде у топ 5, да се бори за излазак у Европу.
D

Del Boj

pre oko 1 mesec

A sta drugo da slave, sem Krsne slave?

Radmila Petrović

pre oko 1 mesec

nema čega da se stidi bravo

Dušan Petrović

pre oko 1 mesec

nema čega da se stidi bravo

Branislav Jovanovic

pre oko 1 mesec

Radnicki radi ono sto Toncev najbolje radi, namesta utakmice i kupuje opstanak svojim vezama...
N

Nišlija, Paliliula

pre oko 1 mesec

Ako je Radnički glavni problem našeg fudbala, i njegovo “nameštanje” onda blago nama!

ivanasud

pre oko 1 mesec

Ako je ovo uspeh onda alal vam vera
K

Ko zna

pre oko 1 mesec

koliko je para dobio autor za ovaj tekst,da ne znamo o kom klubu se radi mislili i da je u pitanju najuspešniji evropski klub.
N

Nišlija, Palilula

pre oko 1 mesec

Za Srpske uslove veliki klub!

nedeljko Petrovic

pre oko 1 mesec

nema čega da se stidi bravo
P

Podići

pre oko 1 mesec

Ratari spomenik za onu poklonjeni loptu kod drugog gola.Da toga nije bilo bilo bi pakovanje kofera za niži rang. Šta reći o rukovodstvu čiji se klub godinama u nazad bori za opstanak?

Filip9666

pre oko 1 mesec

Bitno je ucestvovati pre svega 😅
4

474747

pre oko 1 mesec

posto nisi vise politicar sto si jos uvek zamrznuti predsednik kluba,sto se ne odmrznes

Milenko Mladjenovic

pre oko 1 mesec

Vrhunski prelazni rok su odradili, doveli najboljeg strelca Beloruske lige na polu sezoni. Čovek već treći strelac lige...
1

1989.

pre oko 1 mesec

Неђа доктор, стопама Марка Николића.

dejanjovanovic782@gmail.com

pre oko 1 mesec

Sve je namešteno da ispadnu pored davno otpisanih Napretka i Spartaka ,Javor i Mladost lucani.TSC im je dao bodove jer pobedjuje imt u zadnjem kolu 10000000%
S

Spanulis

pre oko 1 mesec

Jesu im bodove dali i Javor i Mladost i Napredak??? Samo slep covek ne vidi koliko Radnicki bolje igra sa dolaskom Nedjica
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

bas tako, ispadaju oni od kojih neko nema korist iliti oni koji se nisu naguzili

Nadja17

pre oko 1 mesec

kada je bilo najteze ekipa je pokazala karakter i uspela da ostane u ligi

Natasa27

pre oko 1 mesec

radnicki mozda nije imao sezonu za pamcenje ali je najvaznije da je izboren opstanak

AkiAkicaa99

pre oko 1 mesec

Radnicki ce zgaziti sveee

Alek

pre oko 1 mesec

Ljudii kec u Nisuu
S

Stojankamasina

pre oko 1 mesec

Da li je Radnicki spreman da lomi
D

Dekija92

pre oko 1 mesec

Vise nam bodova oni uzeli nego Partizan
Z

Zika zivac

pre oko 1 mesec

Radnicki je uzeo najvise bodova od svih klubova i onih u plej autu i onih u plej ofu! Da je jedinstvena tabela bili bi na prvom mestu!
V

Vladava

pre oko 1 mesec

radnicki ajmo ajdeeee
L

Lezi lebe

pre oko 1 mesec

Da Niš treba da igra super ligu,treba...ali ,zašto zatvarati oči pred nečim što svi vidimo a ćutimo..Naredba je poslata,i drugi scenario nije ni bio moguć...,,odozgo" je odlučeno ko se potapa...videćemo ishod Imt- Tsc..sve jasno..
d

dejogenije07

pre oko 1 mesec

Следеће сезоне опет борба за опстанак
g

glisha93

pre oko 1 mesec

Izgleda da su majstori za provlacenje.

kiboooo

pre oko 1 mesec

Radnički ce sledeće sezone biti hit prvenstva
T

Trol

pre oko 1 mesec

Realno kad vec Imt nije ispao bolje Tsc da opstane nego Lucani, nije da su nesto posebno uradili za Srbski fudbal ali su svakako jaci protivnik na terenu a i dzep im je dublji
P

Pasa Pujkic

pre oko 1 mesec

Posto im treba golman, a Napredak je ispao, mogu da dovedu onog njihovog klinca, jer decko brani kao lud. Šestjuka ne bi smeli da prodaju, ako zele da opstanu sledece sezone!
N

Nišlija, Palilula

pre oko 1 mesec

Dečko je prevazišo Srbiju, najbolji golman u poslednjih 20 godina.Njemu je mesto u nekom velikom Evropskom klubu.

Dr.Sasha Pavlovic

pre oko 1 mesec

E ako vama ne daju golmana...haha
P

Prva beogradska

pre oko 1 mesec

Odličan rad trenera Neđića

Marko Pavlovic

pre oko 1 mesec

Pa zvezdina filijala. Šta ste drugo očekivali
P

Prti

pre oko 1 mesec

Kao i Vojvodina do skoro si pisao samo Vojvodina filijala pa filijala pa filijala sad vidim cutis prebacio si se na Nis koji se sam po sebi raspada vec godinama. I tako do filijale do filijale kako kome odgovara i evo vec godinama...
G

Gostgost

pre oko 1 mesec

Zato su nam uzeli bodove u prvom delu sezone, jer su nam filijala. Vise nam bodova oni uzeli nego Partizan. Jel nam je i Partizan filijala? Neverovatno je u koliko nebuloza vi verujete...
Ć

Ćkomi

pre oko 1 mesec

Uuuu mare sto te boli zvezda
m

milutin 15

pre oko 1 mesec

univerzitetski profesori i srpski fudbal na čelu sa blizancima ,to nam je jedina tekovina sto je ostala od komunističke SFRJ, da Nis slavi opstanak u ligi !?, voleo bih da znam koliko u Srbiji ima Radničkih
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

U Srbiji postoji 105 fudbalskih klubova koji su osnovani kao radnički i proleterski sportski kolektivi, a i danas nose imena koja asociraju na to.
v

vukasin2015ks

pre oko 1 mesec

Kkub sa tradicijom i veliki grad,na tribinama treba da imaju bar 5000-6000 hiljada gledalaca svaku utakmicu...isto vazi i za Krusevac i Kragujevac...
N

Niš Radnički

pre oko 1 mesec

Nadam se da odlaze Spasić, Mijailović, Milijan Ilić. Jesu to iskusni superčigaški igrači, ali krajnje limitirani i prosečni, treba nam umesto njih trojice u startnoj postavi na tim pozicijama tri kvalitetnija igrača. Ostalo može da ostane isto.

Marko Kocić

pre oko 1 mesec

Sreća pa su ostali, na pravdi Boga su otpustili Lamonisa, moglo je to skupo da ih košta.

darkoni1991@gmail.com

pre oko 1 mesec

Hoćemo jak Radnički.
D

Domaći fudbal

pre oko 1 mesec

Puno se oni hvale, s obzirom na to da će ispasti sledeće godine
S

Slaviša Trifunović

pre oko 1 mesec

Učite da igrate fudbal da budete najbolji u državi.

Pedja19

pre oko 1 mesec

Da je oravde trebali ste odavno da ispadnete.

dzeletheking@gmail.com

pre oko 1 mesec

Pa dokle se ne promeni pumpanje keša u večite a drugi neka umru.igrće se i dalje za opstanak.
K

Kure na specijali

pre oko 1 mesec

Topola pustila njih, IMT Topolu u zadnjem kolu i svi zadovoljni...osim fudbala. Sramota.
V

Vasko zabata

pre oko 1 mesec

Pa sto ih nije dobio Javor ili Lucani,ili Radnicki KG ili Napredak??? Onda bi Radnicki ispao i ti i ostali teoreticari zavere bi bili zadovoljni! Usput Radnicki je imao najvise gostovanja do sada 4

Ivan Andrejic

pre oko 1 mesec

Mnogo je bilo i Radnicki da je ispao
E

Emili89

pre oko 1 mesec

Ovo postaje smesno, razumem da njima znaci, ali opet ce doci sledeca sezona i videcemo da li ce se ponavljati naslov da su opet u barazu za opstanak.