Komentari na vest
Opet bukti: Real poslao UEFA izveštaj na 500 strana, Barsa traži hitnu kaznu za Pereza

Steksus123
pre 22 dana
Predstava za malu decu
7
7788
pre 22 dana
Konačno. Vreme je da se stvari jednom isteraju na čistinu jer očigledno Laporta, Tebas i neko iz španskog suda su u talu. Prvo je na sudu Bartomeu rekao da su za određeni iznos koji je uplaćen Negreiri kupovali Aloe veru. Kasnije su priču promenili pa umesto aloe vere su plaćani sudijski izveštaji da pomognu trenerima Barselone da psihološki bolje pripreme igrače. Kada su pitali Enrikea, Valverdea, Čavija i Gvardiolu o tim izveštajima, svi su rekli da nemaju pojma o tome. Toliko su se zapleli u svoje laži kao pile u kučine, vreme je da se sazna istina jer je ovo najveći skandal u istoriji fudbala.
medabagljas
pre 22 dana
Dzabeee barca sve osvajaaa
M
Mara992
pre 22 dana
Zbog ovakvih stvari ce uvek biti u konstantnom padu
M
Maya888
pre 22 dana
Vise volim Barsu nego Real iz ovih razloga.
Jude Bellingham
pre 22 dana
Vreme je da se Barsi oduzmu svi trofeji u tom periodu.
C
CikaSImke
pre 21 dana
Jude Bellingham gdes juda apis me za taj pehar :D hahahahahahah
K
Katastrofa
pre 21 dana
Idi do Kamp Noua, razgledaj malo, možda ti se u glavi malo razbistri. Możda...
Dusan Milenkovic
pre 22 dana
ne mogu mu nista

bugarinov
pre 22 dana
Pa kad se Real mesa u sve i drze sve
Cao cao
pre 22 dana
Ovaj godinama preskaĉe terapiju
M
Mile led
pre 22 dana
Sta vredi da traze kada ovi placaju i imaju ljude u uefe poput tigra iz parka koji vec deceniju neguje odnose lakovic, ceferin, terzic i zvaljo
M
Mihajlo3
pre 22 dana
zadnjih koliko sezona unazad sudije u la ligi naklonjenije realu i opet kukaju
H
Hhyhghh
pre 22 dana
Real je najveća prevara na svijetu. 90% titula su uzeli preko sudija. Ne moze im niko ništa jer sarađuju sa sudijama, Spanskim savezom i Uefom, a predsjednik Španskog saveza je navijač reala, a to i ne krije.
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷
pre 22 dana
Переза и Лапорту треба одстранити из фудбала, јер су својим криминалним радњама нанели велику штету светском фудбалу.
Bosque
pre 22 dana
UEFA mafija....
T
Tln
pre 22 dana
Najodvratniji klub na svijetu.
A
As77
pre 22 dana
Koliko je dosadan vise ovaj Real..nema dokaza za negreira i uvijek kukajo,kako prije nisu kad je Barca htjela u superligu.sad kad real nema 2godine nista i kukaju
.jpg.webp)




.jpeg_Cropped_(1).png.webp)


