Komentari na vest
Olimpijakos zainteresovan za Stanića, ključni faktor Darko Kovačević
h
hahahhahahahaha
pre 22 dana
Nije Zvezda mogla da ga čeka...
R
Realnost
pre 22 dana
Sad, da je ostavio neki utisak u Zvezdi i nije. Osim onog lepog rolinga na derbiju nije imao zapazenijih poteza. Cak ni u TSCu nije bio tako dobar kao sada. Sto kazu Englezi late bloomer, kasnije sazreo i isporucuje.
n
nenadaleksandra
pre 22 dana
Polako izrasta u odlicnog igraca
FC RED STAR
pre 22 dana
"Mali margićanin"...Nema šta,na derbiju je izveo onu vrtešku što je zaštitni znak Zi-zua!Mali je potencijal boli glava,išao je okolnim putem i drago mi je što nisu Mrkela i Terza pokupili kajmak,neka furaju i dalje njihovu priču kupujemo afrikance za milku-dve-tri-pet...Šteta ali napraviće karijeru,već je napravio...A ide sigurno u Olimpijakos,jasna slika kao dan...Menadžer mu Bjelić(Kondor) inače ćale od Kristijana Bjelića...
A
Ahahahha
pre 22 dana
Ako nasi iz FKCZ kupuju samo Afrikance, zasto su ustvari njega doveli u Zvezdu? Sam sebe pobijas. To sto nije kliknulo i nije dobio vise sansi ne menja fakt da ga je Zvezda ipak dovela tada iz druge lige.
Jlubisa Urosevic
pre 22 dana
Stanic je ponikao kao sto sam rekao u Ofk Beogradu i prosao sve njihove selekcije, bili su kao pioniri prvaci Srbije a Stanic je te godine proglasen za igraca godine OFK Beograda, to sve ima zabelezeno u OFK i mislim da je tada zurnal pisao o tome. U to vreme Terzic je bio u OFK i vidao sam ga kada je gledao mlade selekcije OFK Beograda. U dinamu iz Panceva je proveo 6 meseci.
B
Bravo
pre 22 dana
Ludogorec trazi 10,
AZ nudi 7
Iz Zvezde bese ode za dzabe
B
BokiUSA
pre 22 dana
Cuti jos ce da ga kupimo za 5... to nebi bilo prvi put. Oteramo mladog igraca I posle ga kupujemo.
M
Maree20000
pre 22 dana
Realno gde god da igra, odlican je
Violeta Bačević
pre 22 dana
sve je bolji i bolji
V
Veljabatica
pre 22 dana
ovaj Stanic je odlican za svaki klub
ZIVAND
pre 22 dana
Petar Stanić je igračina, iz Olimpijakosa će sigurno za velike pare otići u klub iz " petice". a možda i pre ....Najbolji strelac Lige Evrope sa Ludogorecom, šta tek sa Olimpiakosom....
D
Daki1984
pre 22 dana
Petar Stanic odlican igrac za svaki klub...
K
Komri
pre 22 dana
od kad je otiso TSC ne moze da se sastavi, koliko je samo kolega prodo i obezbedio za zivota. Stvarno mislim da je top igrac. Kako ovi strucnjaci nisu videli da mali vredit nego su kupovali zvezde iz Afrike

Pule
pre 22 dana
Cist primer kako lako dajemo mlade igrace ,zar nije bolje uloziti u stadione sporske centre ,i od nasih igraca praviti dobre igrace smanjimo ligu fudbalski savez pomogni i tim osgalim klubovima kao zvezdi i partizanu i mili ti se da gledas utakmice a i igraci da igraju kao sto je svecka na primer i slicne zemlje
Ilija Stevanovic
pre 22 dana
strasan igrac nadam se da cemo ga viditi u ligi petica
D
Daj faul
pre 22 dana
Pre nego sto nesto napisete ne bi bilo lose da se raspitate… Petar Stanic je prosao gotovo celu omladinsku skolu OFK Beograda… odatle je otisao u Pancevo, ali Zeleznicar i onda tek odatle u Zvezdu…
Jlubisa Urosevic
pre 22 dana
Tako je Stanic je prosao sve selekcije OFK Beograda i na Karaburmi proveo skoro 10 godina i tu sam ga gledao sve vreme pa tek onda odlazi u Dinamo iz Panceva, zatim zeleznicar, crvena zvezda, pozajmica spartaku, prelaz u TSC pa prodaja ludogorecu.
alexandar1987
pre 22 dana
Bolje redovno igrati u Ludogorecu i Ligi Evrope nego biti rezerva u npr Laciju ili Atalanti
л
лалала
pre 22 dana
Дати му бланко и нек бира. Лудогореца 4 до 5 милки.
Noob Fulltv
pre 22 dana
petar stanic jedan od boljih igraca srecno
л
лоол
pre 22 dana
Уз Станковића наш најбољи и најстандарднији играч.Не рачунам голмане
wizard 1987
pre 22 dana
ako bi bio dobar Oliju...zasto ne bi i Zvezdi
Dejan Jevtic
pre 22 dana
Petar Stanic odlican igrac za svaki klub...
а
аитумбо
pre 22 dana
За њега дати 1о милиона и вратити га у Звезду,а за љево крило Ранђеловића.За страну опцију нисам изузвев да је дупло бољи од домаће опције што се баш није често показало
F
Fer1
pre 22 dana
Da li bi se on u godinama najvećeg uspona svoje karijere vratio u Zvezdu? Olimpijakos je ipak ozbiljnija pozornica i liga je zahtevnija u smislu daljeg razvoja.
H
Hmmm
pre 22 dana
Braaateee, precenjujes ga opasno. Da je takav kvalitet uzeo bi ga Lil, Ren, Viljareal, Betis.. cim se niko iz top5 liga ne zanima to ti je dokaz.
M
MrkMlnkvc
pre 22 dana
@HMMM Pa u tekstu i piše da su zainteresovani Sevilja i Betis



.jpg.webp)




