Komentari na vest

Olimpijakos zainteresovan za Stanića, ključni faktor Darko Kovačević

h

hahahhahahahaha

pre 22 dana

Nije Zvezda mogla da ga čeka...
R

Realnost

pre 22 dana

Sad, da je ostavio neki utisak u Zvezdi i nije. Osim onog lepog rolinga na derbiju nije imao zapazenijih poteza. Cak ni u TSCu nije bio tako dobar kao sada. Sto kazu Englezi late bloomer, kasnije sazreo i isporucuje.
n

nenadaleksandra

pre 22 dana

Polako izrasta u odlicnog igraca

FC RED STAR

pre 22 dana

"Mali margićanin"...Nema šta,na derbiju je izveo onu vrtešku što je zaštitni znak Zi-zua!Mali je potencijal boli glava,išao je okolnim putem i drago mi je što nisu Mrkela i Terza pokupili kajmak,neka furaju i dalje njihovu priču kupujemo afrikance za milku-dve-tri-pet...Šteta ali napraviće karijeru,već je napravio...A ide sigurno u Olimpijakos,jasna slika kao dan...Menadžer mu Bjelić(Kondor) inače ćale od Kristijana Bjelića...
A

Ahahahha

pre 22 dana

Ako nasi iz FKCZ kupuju samo Afrikance, zasto su ustvari njega doveli u Zvezdu? Sam sebe pobijas. To sto nije kliknulo i nije dobio vise sansi ne menja fakt da ga je Zvezda ipak dovela tada iz druge lige.

Jlubisa Urosevic

pre 22 dana

Stanic je ponikao kao sto sam rekao u Ofk Beogradu i prosao sve njihove selekcije, bili su kao pioniri prvaci Srbije a Stanic je te godine proglasen za igraca godine OFK Beograda, to sve ima zabelezeno u OFK i mislim da je tada zurnal pisao o tome. U to vreme Terzic je bio u OFK i vidao sam ga kada je gledao mlade selekcije OFK Beograda. U dinamu iz Panceva je proveo 6 meseci.
B

Bravo

pre 22 dana

Ludogorec trazi 10, AZ nudi 7 Iz Zvezde bese ode za dzabe
B

BokiUSA

pre 22 dana

Cuti jos ce da ga kupimo za 5... to nebi bilo prvi put. Oteramo mladog igraca I posle ga kupujemo.
M

Maree20000

pre 22 dana

Realno gde god da igra, odlican je

Violeta Bačević

pre 22 dana

sve je bolji i bolji
V

Veljabatica

pre 22 dana

ovaj Stanic je odlican za svaki klub

ZIVAND

pre 22 dana

Petar Stanić je igračina, iz Olimpijakosa će sigurno za velike pare otići u klub iz " petice". a možda i pre ....Najbolji strelac Lige Evrope sa Ludogorecom, šta tek sa Olimpiakosom....
D

Daki1984

pre 22 dana

Petar Stanic odlican igrac za svaki klub...
K

Komri

pre 22 dana

od kad je otiso TSC ne moze da se sastavi, koliko je samo kolega prodo i obezbedio za zivota. Stvarno mislim da je top igrac. Kako ovi strucnjaci nisu videli da mali vredit nego su kupovali zvezde iz Afrike

Pule

pre 22 dana

Cist primer kako lako dajemo mlade igrace ,zar nije bolje uloziti u stadione sporske centre ,i od nasih igraca praviti dobre igrace smanjimo ligu fudbalski savez pomogni i tim osgalim klubovima kao zvezdi i partizanu i mili ti se da gledas utakmice a i igraci da igraju kao sto je svecka na primer i slicne zemlje

Ilija Stevanovic

pre 22 dana

strasan igrac nadam se da cemo ga viditi u ligi petica
D

Daj faul

pre 22 dana

Pre nego sto nesto napisete ne bi bilo lose da se raspitate… Petar Stanic je prosao gotovo celu omladinsku skolu OFK Beograda… odatle je otisao u Pancevo, ali Zeleznicar i onda tek odatle u Zvezdu…

Jlubisa Urosevic

pre 22 dana

Tako je Stanic je prosao sve selekcije OFK Beograda i na Karaburmi proveo skoro 10 godina i tu sam ga gledao sve vreme pa tek onda odlazi u Dinamo iz Panceva, zatim zeleznicar, crvena zvezda, pozajmica spartaku, prelaz u TSC pa prodaja ludogorecu.

alexandar1987

pre 22 dana

Bolje redovno igrati u Ludogorecu i Ligi Evrope nego biti rezerva u npr Laciju ili Atalanti
л

лалала

pre 22 dana

Дати му бланко и нек бира. Лудогореца 4 до 5 милки.

Noob Fulltv

pre 22 dana

petar stanic jedan od boljih igraca srecno
л

лоол

pre 22 dana

Уз Станковића наш најбољи и најстандарднији играч.Не рачунам голмане

wizard 1987

pre 22 dana

ako bi bio dobar Oliju...zasto ne bi i Zvezdi

Dejan Jevtic

pre 22 dana

Petar Stanic odlican igrac za svaki klub...
а

аитумбо

pre 22 dana

За њега дати 1о милиона и вратити га у Звезду,а за љево крило Ранђеловића.За страну опцију нисам изузвев да је дупло бољи од домаће опције што се баш није често показало
F

Fer1

pre 22 dana

Da li bi se on u godinama najvećeg uspona svoje karijere vratio u Zvezdu? Olimpijakos je ipak ozbiljnija pozornica i liga je zahtevnija u smislu daljeg razvoja.
H

Hmmm

pre 22 dana

Braaateee, precenjujes ga opasno. Da je takav kvalitet uzeo bi ga Lil, Ren, Viljareal, Betis.. cim se niko iz top5 liga ne zanima to ti je dokaz.
M

MrkMlnkvc

pre 22 dana

@HMMM Pa u tekstu i piše da su zainteresovani Sevilja i Betis