Komentari na vest
OFK Beograd Mozzart Bet se pohvalio: De Bar je naš
Stefan_mc11
pre 20 dana
terza sve sredjuje hahhaha
S
Spasovski92
pre 21 dana
Pa iz Samroka niko nikada nije kupio a momci ekstra igraci bili
K
Komri
pre 21 dana
Ne znam po cemu je bio odlican protiv Zvezde, meni su oni ostali u secanju kao mesari. Seul dobio rani crveni pa smo se patili ali dobili. Nisam siguran kako ce se taj snaci ovde ali OFK retko promasi igraca
bembem dada
pre 21 dana
Reprezentativac Gibraltara i zvanično na Staroj Karaburmi
M. K.
pre 21 dana
Ovo je odlican potez,dobar igrac za skoro pa dzabe.
Darinka Kovacevic
pre 21 dana
Trebao je ranije preci u Zvezdu!
T
Tamara238
pre 21 dana
bravo za momka, dobar igracc
b
bojana23
pre 21 dana
nije los, moze da igra za nas
J
Jakov23
pre 21 dana
nije los igrac po mom misljenju
C
Ciga44
pre 21 dana
IDEMO IGRAMO VOZIMOOOO
S
Scout13
pre 21 dana
Jako zanimljiv potez OFK-e, ali koliko je realno da ce on doneti neki veliki boljitak. U nekim utakmicama, sigurno ce napraviti razliku, ali koliko je materijal za one bitne meceve, videcemo. Voleo bih da me razuveri.
M
MINDRAK
pre 21 dana
зВЕЗДАШ САМ,АЛИ оФКА ДОВОДИ БОЉА ПОЈАЧАЊА.зАШТО ЗВЕЗДА НИЈЕ ПОСЛАЛА ПОНУДУ ЏАСПЕРУ?
z
zauzeto ime
pre 21 dana
upaljen ti caps lock, ugasi to
R
Roby CZ
pre 21 dana
Katai u najavi, dobar za publiku 26 god.
N
Nemanjasabac
pre 21 dana
Moze ovaj igrati u Srbiji, kakvih sve igraca imamo u prvoj ligi, ovaj je jos i odlican.

Mr 007
pre 21 dana
Odlican igrac. Bio je sjajan protiv Zvezde i realno bi bilo bolje odmah da je presao u Zvezdu.


.jpg.webp)





