Komentari na vest

OFK Beograd Mozzart Bet se pohvalio: De Bar je naš

Stefan_mc11

pre 20 dana

terza sve sredjuje hahhaha
S

Spasovski92

pre 21 dana

Pa iz Samroka niko nikada nije kupio a momci ekstra igraci bili
K

Komri

pre 21 dana

Ne znam po cemu je bio odlican protiv Zvezde, meni su oni ostali u secanju kao mesari. Seul dobio rani crveni pa smo se patili ali dobili. Nisam siguran kako ce se taj snaci ovde ali OFK retko promasi igraca

bembem dada

pre 21 dana

Reprezentativac Gibraltara i zvanično na Staroj Karaburmi

M. K.

pre 21 dana

Ovo je odlican potez,dobar igrac za skoro pa dzabe.

Darinka Kovacevic

pre 21 dana

Trebao je ranije preci u Zvezdu!
T

Tamara238

pre 21 dana

bravo za momka, dobar igracc
b

bojana23

pre 21 dana

nije los, moze da igra za nas
J

Jakov23

pre 21 dana

nije los igrac po mom misljenju
C

Ciga44

pre 21 dana

IDEMO IGRAMO VOZIMOOOO
S

Scout13

pre 21 dana

Jako zanimljiv potez OFK-e, ali koliko je realno da ce on doneti neki veliki boljitak. U nekim utakmicama, sigurno ce napraviti razliku, ali koliko je materijal za one bitne meceve, videcemo. Voleo bih da me razuveri.
M

MINDRAK

pre 21 dana

зВЕЗДАШ САМ,АЛИ оФКА ДОВОДИ БОЉА ПОЈАЧАЊА.зАШТО ЗВЕЗДА НИЈЕ ПОСЛАЛА ПОНУДУ ЏАСПЕРУ?
z

zauzeto ime

pre 21 dana

upaljen ti caps lock, ugasi to
R

Roby CZ

pre 21 dana

Katai u najavi, dobar za publiku 26 god.
N

Nemanjasabac

pre 21 dana

Moze ovaj igrati u Srbiji, kakvih sve igraca imamo u prvoj ligi, ovaj je jos i odlican.

Mr 007

pre 21 dana

Odlican igrac. Bio je sjajan protiv Zvezde i realno bi bilo bolje odmah da je presao u Zvezdu.