Komentari na vest
Ode Lil u LŠ iako se igrao vatrom: Ren gubitnik večeri, Lans može da bude spasilac Monaka
Marija Radulaski
pre oko 1 mesec
Videcemo kako ce proci finale kupa
M Nalog
pre oko 1 mesec
dobro smo mi i prosli protiv njih...

FiumenBG
pre oko 1 mesec
taman da opet igra Zvezda sa njimani osveti se :)
dusann55555
pre oko 1 mesec
I posle ljudi kazu da je neuspeh sto je Zvezda ispala od Lila
R
Riki97
pre oko 1 mesec
Lil je odlicno odigrao utakmicu
Mozzakomentator
pre oko 1 mesec
brqvo samo napred Lil
Batina1
pre oko 1 mesec
Uzbudljiva završnica u Francuskoj.
M
Mirko12345
pre oko 1 mesec
najgora liga, očaj živi, isto kao Italija
Sinisa
pre oko 1 mesec
Marselj jedna od adekvatnih ekipa ako i treba da idu u ligu samo neka nastave tako
V
Vladica1983
pre oko 1 mesec
Lion nekad bese nesto

Meda74
pre oko 1 mesec
Totalno namešteno poslednje kolo, strežno.
N
Nebitan10
pre oko 1 mesec
PSG se bas svojski potrudio da im liga bude zanimljiva i prilicno ujednacena 😅 Monako od 4:1 do 4:5, evo ne znam, Nica 0:0 a treba im pobeda protiv najgore ekipe u ligi, a na kraju ce ostati Okser...Posle svih ovih rezultata mogu reci da je jedino Lans odradio posao bez ikakvih kalkulacija kome sta treba a kladionice i mi smo naseli na poklon kvote koje nismo iskoristili. Zabari odradili maksimalno.

Ssarita
pre oko 1 mesec
Zakuvalo se u svim ligama u borbi za opstanak i borbe za evropu zanimljivo
Elvis Fejzic
pre oko 1 mesec
Kako je uspeo Lil sa onakvom igrom kao protiv Zvezde da se plasira u Ligu Šampiona je čudo, govori koliko je loše francusko prvenstvo
d
dekadent
pre oko 1 mesec
Nesto nisam siguran da ce Monako navijati za Lans u finalu Kupa, ne verujem da se Monaku igra Liga Konferencije sledece sezone
Stefannnbgd
pre oko 1 mesec
Odvratni lil i bruno zenesio(sta se sa njim desilo od onakvog trenera pre 10-ak godina u Lionu)koji je gajio napadacki fudbak sad priliku sa lilom da stvori ne moze.
c
cicamaca666
pre oko 1 mesec
Čekamo finale kupa Francuske da da vidimo šta će se desavti
Slavko Ćosić
pre oko 1 mesec
Ekipa koja zna gde je im mesto . liga konferencije i to je to .
stefan nikolic
pre oko 1 mesec
lionnnn vraca se na stare staze

Marko Zigerige
pre oko 1 mesec
Opasno se namešta svuda ccc.
Mita
pre oko 1 mesec
A najjace Lion igrala cela planeta 1 a ovi ih zgrazili
G
Gosty
pre oko 1 mesec
Da mi je neko prije početka sezone rekao, da ce PSG i Paris biti jednaki u međusobnom duelu i da ce ih Paris izbaciti iz kupa, poslao bi ga na psihijatriju.
H
Holse
pre oko 1 mesec
Ovo je naj nameštenije poslednje kolo u istoriji..
.jpg.webp.webp)






_(1)_(1).jpg.webp)
