Komentari na vest
Ode Isak, stigao Visa! Brentford napunio kasu, Njukasl dobio šta je hteo
G
GostaDosta
pre 10 meseci
Zamijenili jednog Somalijca drugim Somalijcem
Marko Pavlovic
pre 10 meseci
Biće ovo zanimljiva ekipa opet
N
Nemac sigurno
pre 10 meseci
Bolji od Isaka videcete
Liverpul cuvao pare od Kutinja i dao za djabe,nemoze Isak pored Salaha do gola,levo krilo Gapro a nije krilo visok nad 190..imaju srece da su drugi slabi,Arteta koci tim a ima igrace
T
Tane 3
pre 10 meseci
Baš si se posvađao sa pravopisom, posveti mu malo vremena.
Marko Kolasinac
pre 10 meseci
Bice Njukasl opet u top 5, bar ja tako mislim, borbeni, sada dobili na sirini, jeste im otisao Isak, ali dosli su dokazani Visa, Voltemade iskreno ne znam ga kao igraca, ali vidim hvale ga dosta, tako je i Isak kidao u Sosijedadu pa nastavio u Njukaslu, plus Gordon, onda Marfi, vezni red radilice i gvozden Tonali-Gimaraes-Zoelinton, bekovi ok sa sjajnim Livramentom, moze ovo biti dobro po Njukasl sve na kraju.
M
Magpie1998
pre 10 meseci
kaze stigao Olsula
Totalno ste neupuceni, taj covek je od prosle sezone u Njukaslu
G
Gostgost32
pre 10 meseci
BTW, prodali ga juce za 35 miliona sa povratnom klauzulom
D
Dexaman
pre 10 meseci
Novac možda jesu zaradili, ali zato će se grčevito boriti za opstanak...vrlo moguće neuspešno...
P
Peki30
pre 10 meseci
Borica se za sam vrh, bice jaci nego prosle sezone
R
Redsi
pre 10 meseci
neka mu je sa srećom, dobar napadač .





.jpg.webp)


.jpg.webp)