Komentari na vest

Od ruba propasti do euforije i radosti - Rad ušao u Beogradsku zonu!

milan.vijatov12@hotmail.com

pre 27 dana

kafu da su ih kupili bravo za njih samo napred polako stici ce u superligu
V

Voždovac

pre 27 dana

LALATOVIC trener? mislim još tu nije bio
R

Rainman

pre 27 dana

Nadam se da je ovo njih maksimum.

bet366.dx.am

pre 27 dana

Samo napred Rad. Idemo Rad.
B

Blaki

pre 27 dana

Radov nakveći problem su navijači koji su doveli klub do propadanja.

Milijana Ilic

pre 27 dana

Bravo gradjevinari samo napred💪

Meda74

pre 27 dana

Strašno kako se uništava sport u Srbiji pored svega ostalog.

M. K.

pre 27 dana

Sam pogled na tabelu govori da nesto ne stoma tu.

Ivan L

pre 27 dana

Rad je lepa priča u ovim ligama, za nešto ozbiljnije moraće tu da uđe neki kapital. Ovim igračima svakako svaka čast jer su sprečili da se klub ugasi.
Z

Zvlat BG

pre 27 dana

Rad je za 2025. godinu prijavio dobit od 24.480.000 dinara, međutim kratkoročne obaveze kluba su 465.317.000 dinara. Svi računi blokirani! Agonija se nastavlja!

Mismis

pre 27 dana

Iskljucivo zbog navijaca Rad zasluzuje da uvek bude u superligi
M

MILIĆ OD MAČVE

pre 27 dana

Kao prstom u PEKMEZ.

Milosac Markovic

pre 27 dana

Ključnu pobedu u sezoni izabranika Bogdana Koraka obeležio je dvostruki strelac Andrija Kaluđerović, koji je sezonu okončao sa 16 postignutih golova. Dopirnos današnjem slavlju Građevinara dali su i Milan Perendija i Aleksandar Deljanin
b

bolton79

pre 27 dana

Samo zato sto je Vranicu oduzet bod, vi steprvi. Da li ste zasluzili ?
m

metalika moj dobar

pre 27 dana

mesi sa 40 godina igra u top ligama ovi se sa 40 godina muce sa vranicem, avalom , niodaklevcima ...

Kris Tina

pre 27 dana

Posteni igraci, nema sta

Masa112

pre 27 dana

Sobzirom gde zivimo mogli bi da ga posalju u prvu ligu odma bust da ne cekamo par godina bezveze
c

ciki lo

pre 27 dana

u mome srcu jedino si ti :)) jer ja nemam vece ljubaviii :) i kad pobedis i kad izgubis uvek cu te RADE bodriti🔵🔵🔵
N

Niko Niko

pre 28 dana

Ako nepodrzis SNS... dalje znate i sami.... bice teska borba i u zoni....
G

Gost1234

pre 27 dana

Sta sve nece da se pojavi ovde!?!!?!?!!? Klub su unistili upravo navijaci koji su se zdruzili sa ovima koje si pomenuo!!! I sam prestolonaslednik se izjasnjavao kao navijac Rada... Te stvari su i dovele do podela medju radovcima. Ali ne, bitno je napisati nesto, a to sto veze sa istinom nema to nema veze........
a

ahahahaja

pre 27 dana

Gost, pa Stojic je izjavio da je Rad propao jer ke odbio pomoc vlasti!!!
Z

Zvlat BG

pre 27 dana

23.7.2025. "Ranko Stojić kaže da je imao razgovor sa čelnim ljudima Rada i navijačima. „Meni je žao, ja vam iskreno kažem. Ne bih ih ni primao da nije bila ideja da im se pomogne, samo sam im rekao: Ljudi, ako hoćete da vam se u najtežoj situaciji za klub pomogne morate i vi nešto… Ne da date, nego samo da prihvatite. Ne trebate ništa. Mi… Ja lično bih vam pomogao ako treba. Postavio sam im jedan od uslova, delikatna je politička situacija… Sada pričamo otvoreno… Predsednik države je moj prijatelj i cela njegova porodica. Nema tu tajni, mi smo 100 metara kuće od kuće, gde sam ja rođen i gde je rođen otac od predsednika i gde je moj prijatelj. Stavljao me na gol, na njegovim livadama sam počeo karijeru. Ja to poštujem onda sam rekao: Vas niko ne može naterati da budete za nas, za nas, za vlast, kako god… Ne, svako ima pravo, to razumem. Ali, nemojte da budete protiv, nemojte da prolazim gradom i da vidim parole do juče ste bili za i sada ste odjednom nešto ekstremni, a hoćete da vam se pomogne, a vi ste direktno i otvoreno protiv. Nemojte, niko vas ne tera. Ništa, nakon toga se nisu javili“

henryhuver

pre 28 dana

Svaka cast za Rad! Svi znamo Radove pesmice

Ivan Kozotic

pre 28 dana

A neka su vala jbt do juce su bili u super ligi sad od jednom negde dole bas su zasluzili da se vrate malo vise.
M

Messi GOAT

pre 28 dana

Sadce uskoro i Mesijeva Kornelja u visi rang.Kornelja je pobedila Badalonu u prvom mecu plej offa 4:1 kod kuce.Sledi revans u gostima.Ja vooolim samo Kornelju ,volim to slavno iiiime.VAMOOOOS

Aleksandar Rajkovic

pre 28 dana

ozbiljno posteni igraci
M

Milos Obiliccc

pre 28 dana

Na Marakanu stigla je ona ….

jbozic11@gmail.com

pre 28 dana

ocekivano, dobri su to igraci iako su matori znaju fudbal
p

posteni momci

pre 28 dana

ozbiljno posteni igraci
M

Mile g

pre 28 dana

Bravo momci! Rad vratiti u prvu ligu a zlo zbog koga vise niko ne ide na stadione i zbog kog gubimo od fudbalskih sila kakva su zelenortska ostrva, poslati u beton ligu da spasemo sta se spasti moze od fudbala i sporta u Srbiji.
Н

Неша Бежанија

pre 28 dana

Марш на бањицу... наставак знаш сигурно
K

Kisa

pre 28 dana

Mislis na partizan
D

Delije Vranić

pre 28 dana

Oteli su prvo mesto, jer je Vraniću oduzet bod! U Vinči im nije sviran čist penal!
V

Vaistinu

pre 27 dana

Ko o čemu - k o poštenju.