Komentari na vest

OCENE - VOJVODINA: Ranđelovićevi trkovi sa Karaiskakisa, Rosićeve bravure

j

jagodinac

pre oko 1 mesec

Sukacev je iz Cuprije, ne iz Jagodine.

Бранко Шијак 🇦🇷🇷🇸

pre oko 1 mesec

Војводина је синоћ одиграла храбро, мушки била је боља али на срећу не победи увек бољи.
a

aleksa1010

pre oko 1 mesec

Nisam do sada gledao Vojvodinu, osim kad igra sa Zvezdom..Moj utisak je, da će ovaj tim u Evropi, donijeti dosta bodova Srbiji, da neće ispadati pre grupe..
D

Dejo 74

pre oko 1 mesec

Kad su pobedili a on sudio bilo je u mom selu 2 0 najopasniji rezultat
k

karakter

pre oko 1 mesec

A sto Tanjga nije zucnuo na sramotno prekidanje minut ćutanja. Gde si tu bio? Da stoka neka ne zna da zaćuti jedan minut. Nego ti sad kao glumiš nekog moralistu I pokradeni ovo ono... Koja ŠIZOFRENIJA! Utakmica je bila borbena, Vojvodina veoma efektivno šanse koristila, šta zvezda na početku nije... Kasnije je zvezda otišla na "all in" jer se Tanjgina ekipa sakrila u krilo Rosića, da je igrala kao u prvom poluvremenu verovatno bi jos koji gol iz kontre mogla dati. Ovako zvezda zaslužila da izjednači i to je to. Kasnije u penal seriji, odlu ilo iskustvo I hladnija glava i sreća....

Aleksandar Milosevic

pre oko 1 mesec

Zvezda imala lose vece vojvodina dala sve od sebe i opet nisu uspeli, toliko o nasem fudbalu
P

PD

pre oko 1 mesec

Slažem se sa tobom u potpunosti samo bih dodao da je i Pavle Ilić imao svoje veče, to moraš i ti da priznaš ako već hoćeš objektivno da sagledaš utakmicu a i celokupnu situaciju u našem fudbalu.
T

Tika-taka trt-mrt

pre oko 1 mesec

Ne razumem sta spominjete sudiju, mozda zato sto igracima Vojvodine za onaj horor od fudbala nije dao dva crvena kartona?
n

noga

pre oko 1 mesec

Kakvo fantaziranje.... Ejjj! Čak je juče sudija dva puta oštetio zvezdu.... Tanjga popušio vođstvo od 2-0 prakirao autobus u drugom poluvremenu i kuka sada na sudiju. Čovek dao Tinkizijanu žuti za čistu odigranu loptu. Nije ni faul bio. Pa ukradene poprečne lopte na valjanje I kukanje dosudi njima... Ali sve u svemu ok. Ali ovo o čemu Tanjga bulazni je sramotno ponašanje! Nigde veze sa utakmicom. Ovaj kao da je gledao drugu utakmicu,ma šta vise nesportski skroz od njega, jer uopšte nije bilo takvo suđenje kako on to prestavlja. Utakmica je bila fajterksa! I Vojvodina je igrala pravo finale prvo poluvreme... I ako je zvezda omašila tri čista zicera u prvom poluvremenu Vojvodina je zaslužila ona dva gola. Ali sve što su onda igrali u drugom poluvremenu jer čist kukavički Tanjgin rukopis. BUNKER I valjanje, prekidanje, seckanje, I to se na kraju obilo od glavu. Vojvodina je dala iz tri suta dva gola.... Kontre igrala kao muva bez glave. I sad mu je kriv sudija jel da.... Baš gubtnički stav Miroslave SRAM TE BILO! ZATO STE I PUKLI A BILI STE BLIZU... JAKO BLIZU

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 1 mesec

randjelovic je bio najgori na terenu.nedaj bože da dodje u zvezdu
S

Soichiro

pre oko 1 mesec

Na pocetku sam davao 1000 da ce zvezda da pobedi... Posle prvog gola sam davao 5000 a na poluvremenu 100e na zvezdinu pobedu... Ko je ocekivao dtugaciji epilog je bas naivan.

Гоги-11

pre oko 1 mesec

и јеси ли се бар опарио?

Milorad Bozic

pre oko 1 mesec

A sto ste se lozili u opste? Izgubis lepo 3:0,kad i sam znas da ce na kraju biti kako biti mora. Ovako je samo patnja veca.
n

nikolabe

pre oko 1 mesec

U korist zvezde, ma nemoguće...

Kalif umesto kalifa

pre oko 1 mesec

Nije mi baš jasan ovakav stav. Ekipa mu je odigrala muški i malo grublje. Svaki žuti je zaslužen, a istim je prethodilo po nekoliko grubljih faulova. Realno igralo se najviše u Vojvodinoj trećini terena. Pruži ruku, čestitaj pobedniku i pohvali svoje momke. Dosta više te kuknjave na sudije.

Stefanbiki95

pre oko 1 mesec

Bravo za vojvodinu sve pohvale kako su odigrali mec na vrhunski nivo
r

rrrr

pre oko 1 mesec

Sukacev nije iz Jagodine.
E

Eseks

pre oko 1 mesec

Meni je u vosi najbolji bio L.Nikolic uz stopera madjara i Bariosa..Na stranu sad to,meni je zao sto baka prase izgubi 50 000e sto je uplatio na vojvodinu,pa red bi bio da mu svi ovde skupimo
S

Stari ZAPAD

pre oko 1 mesec

Meri je FORUMSKI igrač, i to je živa isitina. Nekoliko njih članova foruma bez ikakvog osnova FORSIRA tog Merija GODINAMA, svake godine gomila komentara o Meriju kao nekom fudbalskom čudu koje će nam doneti neku prednost, o nekoj "ljubavi" prema Novom Sadu. Isto kao i Mladenović, jedan isti lik konstantno ubeđuje ljude da je on vanserijski igrač, da mu treba vremena, da on zaslužuje da igra - gomila patetične priče kao i sa njegovim Kajevićem. Sve ljudi koji pokušavaju da se očešu o VOjvodinu, od silne ljubavi traže neki interes za sebe. ETO VAM SADA TA DVA FORMUMSKA IGRAČA. Stručnjaci.
t

telep814

pre oko 1 mesec

bravo za komentar!

milkica12

pre oko 1 mesec

Uglavnom svi su dobro igrali ,ali Zvezda je Zvezda
D

DragONA

pre oko 1 mesec

Tanjga nije trener, nema iskustva, nema znanja. Nema ni licencu. Zato je i izgubio, kao što će izgubiti i bitku sa Partizanom za drugo mesto. Kao što će Vojvodina da završi u Evropi u prvom kolu. Nema preskakanja u životu.

Stefannnbgd

pre oko 1 mesec

Sta ti je cudo bato naredjenja odozgo su cudo ali nicuja do zore gorela nije.

Гоги-11

pre oko 1 mesec

ма да бре баш је неко одозго рекао мерију да промаши пенал🤮🤮🤮

Бранко Шијак 🇦🇷🇷🇸

pre oko 1 mesec

Не пиши глупости као судија их погурао. Судије су синоћ биле више на страни Воше. Звезда је синоћ имала само среће и ништа више, није је судија гурао.

patr0_

pre oko 1 mesec

Rosic strasan golman, sve pohvale za momka
@

@SIobaa

pre oko 1 mesec

nikolićev svaki pas unapred je bio netačan,malo ste izgubili to iz vida, po njegovoj strani prodor za asistenciju kod gola....to što on trči kao muva bez glave je nebitno ako nema nekog učinka.....jedino je dobar što se brecao i busao,kao da mu Zvezda do skoro nije davala platu a taj ko ga je doveo u Zvezdu, lagano bi mogao krivično da odgovara....
S

Slaviša Trifunović

pre oko 1 mesec

Kakav Lalat čoveče, veze...
S

Slaviša Trifunović

pre oko 1 mesec

Trener Vojvodine ima primedbe na suđenje a ne priča o amaterskoj grešci odbrane Vojvodine kod drugog Zvezdinog gola za 2:2.
P

Prva beogradska grupa C

pre oko 1 mesec

Dobra ekipa puno sreće u kvalifikacijama
P

Petar Nedeljkovic

pre oko 1 mesec

dobra tekma bila
B

Bojan Gvozdic

pre oko 1 mesec

Kada već pišete za Vukanovića; momak iz Gajdobre onda napišite za Sukačeva; momak iz Ćuprije a ne Jagodine iz koje je došao u Vojvodini,igrao u juniorima Zvezde...

Benny Ben

pre oko 1 mesec

Malo im je falilo, Vosa je ekipa odlična za ovu našu ligu!!!
T

Tika-tak trt-mrt

pre oko 1 mesec

Falo im je trener! Covek se bukerise od 45min , takvi kao on su upropastili srpski fudbal, daleko smo od drgih nacija, a sve.mu je kriva struka

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Losa igra pogotovo u zavrsnici

srecko Janjic

pre oko 1 mesec

Svakako svaka cast na igri, nadam se da niste prodali utakmicu
b

bbgarko

pre oko 1 mesec

Steta za njih bas,al opet najbolji je pobedio

rajko vidic

pre oko 1 mesec

Šteta za Vojvodinu borila se kao lav i malo je falilo da zavrsi 2-1,na penale nisu imali sreće

Nemanja Milijanovic

pre oko 1 mesec

U Zvezdinim ocenama Njegoš Petrović mučio Zvezdu, u Vošinim izmenama Njegoš Petrović slabu ocenu.
K

Komri

pre oko 1 mesec

Prica se da se Milutin jos belji ispred severne tribine. Zanimljiva ekipa ali nista preko toga. Sad da se pojacaju i napadnu grupu LK
N

Nini3112

pre oko 1 mesec

Svaka cast ekipi Vojvodine,muski su se borili i mozda zasluzili pehar vise od Zvezda ali treba im neki kointuintet ali mislim da to nije moguce,da sa ovim timom uz poneku nadogradnju odrade jos sezonj-dve bili bi bas jako opasni
B

Baka prase

pre oko 1 mesec

Koga si pitao Baku praseta o kriterijumu sudjenja

Meda74

pre oko 2 meseca

Treba Voši bolji trener i poneko pojačanje i bila bi to ekipa koja bi mogla do grupne faze u Evropi.
B

Baške Žarkovac

pre oko 2 meseca

Bruko jedna ,ubiće vas Lalat u nedelju,alibi za gubital drugog mesta .
L

Lusiliu

pre oko 2 meseca

Ali dzon meri sve sto je rodrigao kao stoper odradi u 15 min.glumeci spica ovaj nije za sat vremena,rodrigao sacuva loptu,produzi pas,otvori se na dodavanje,brat Meri izgubio deset lopti,telesina kao da gledas PL igraca i na kraju penal kao da je bruno usao u njega,ko da je za zvezdu igrao .
l

lakinjoss

pre oko 1 mesec

To je navijački igrač. navijači vojvodine imaju forum. forsiraju Merija kao neku ikonu, to rade sada već 5 godina. čovek deblo nema pojma tragičan igrač. on se prvi uhvatio lopte da buca kada je odlučujuće. umesto nekog vošinog deteta. užas
U

Uros812

pre oko 2 meseca

Odakle si seleeeee
U

Uros812

pre oko 2 meseca

Dobra tekma bila….
C

Ciganin je bio

pre oko 2 meseca

Suc, Baros, Crnomarkovic, Petrovic odlicni igraci... Vosi kao i nama fale krila i pravi centarfor, na ostalim pozicijama vrlo dobri

Aleksandar Osmanovic

pre oko 2 meseca

Samo da ste izdrzali jos te produzetke proklete... Svakako svaka cast na igri, nadam se da niste prodali utakmicu

Vajta66

pre oko 2 meseca

bravo momci, trebali ste samo da izdrzite 90ti minut ali sta je tu je
N

Natalii29

pre oko 2 meseca

svi nesto govore a niko nista nije reko
D

Dusan Stefanovic

pre oko 2 meseca

Steta. Ali jedna ekipa je morala da a pobedi. Dobra igra vojvodine

Aleksandra1994

pre oko 2 meseca

Najsporije je ušao u prvo poluveme od svih saigrača, da bi zatim bio najstandardniji u drugom tokom paklenih naleta gostiju. Nije gubio smirenost ni u trenucima kada su njegovi saigrači upali u paniku. Subjektivan utisak je da bi Nikolić mogao da odigra
D

Djordje135

pre oko 2 meseca

Lukas baros strasan igrac
p

pd

pre oko 2 meseca

100 % sam ubedjen da je ofsajd kod drugog gola Zvezde. Loptu je zadnji zakacio Enem i pogledajte vidjecete minimalno ali je zakacio i to je ofsajd?! Hvala
a

ali druze

pre oko 2 meseca

Partizan je ispao jos prosle godine u Sapcu od drugoligasa
н

нс бој

pre oko 1 mesec

Не би да се хватам за суђење,то никад не радим.Ево нека је Кокановић одиграо последњи,прво то је урадио под притиском Енема,који утиче на игру ,друго то није био класичан пас са намером,већ одбитак,продужетак лопте коју је играч цз упутио.Не знам правила око оваквих ситуација.Свакако смо морали много агресивније тих 5 минута да одиграмо.
P

Prti

pre oko 1 mesec

ma daj bre sine vracali na tv x puta vidi se jasno da nije imao kontakt. Za sta se ljudi hvataju ccc.
g

gfg

pre oko 1 mesec

@ns boj Druže, ti ne znaš osnovna pravila fudbala. Kakve veze ima što je Enem uticao na igrača Vojvodine ako sam Enem nije bio u ofsajdu? I kakve veze ima što je potez igrača Vojvodine bio samo produžetak centaršuta igrača Zvezde, ako u trenutku kada igrač Zvezde centrira, Seol nije u ofsajdu? Znači, po tebi, ako neki igrač odigra pas ka svom napadaču koji nije u ofsajdu, odbrambeni igrač zakači loptu u pokušaju da spreči pas a u tom trenutku kada on dira loptu napadač kome je upućen pas je bliži golu od odbrambenog i lopta dođe do napadača, to je ofsajd? Jel ti čuješ sebe šta pričaš?
W

Ww

pre oko 2 meseca

Feliks kstastrofa.
F

Fanste933

pre oko 2 meseca

pa bice gotovo ako ne preduzme nesto
N

Nebitan10

pre oko 2 meseca

Rosic i zadnja linija Vose odlicna. Poneki bljesak Vidosavljevica i to je to...Randjelovic mi je prespor za jedno krilo

cikakure123

pre oko 2 meseca

Ovaj Džon meri je očajan! Lik je nivo "Zona"
н

нс бој

pre oko 2 meseca

Квалитет за Европу има Росић, Николић , Бариос,Суч,Његош.Ранђеловић,Савићевић и Црни за ротацију.Значи довести оба крила,десетку,нападача и штопера. Потенцијала имају Коковић,Коларевић и Сукачев. Продати/решити се Вукановића,Мерија, Феликса,Видосављевића,Бутеана
T

Trener

pre oko 1 mesec

@ne boj Nikolic je odigrao vrhunsku utakmicu gledao sam uzivo. Momak moze da igra u reprezentaciji. Fizicki je mogao jos jedno produzenje da odigra, citanje igre, duel… svaka cast
z

zecpripovedac

pre oko 2 meseca

Rodrigao resio Vosu
D

Dukicar

pre oko 2 meseca

Nisu loša ova deca

Sijanda Ksulu

pre oko 2 meseca

Rodrigao dozivotni ugovor !
S

Staniša Žugić

pre oko 2 meseca

Dobro je igrala vojvodina dala po koji gol ali to bi bilo to
Z

Zvlat BG

pre oko 2 meseca

Trener je seljačina, a Vama svaka čast na muškom "fajtu". Glavu gore, da budeti drugi i polako se okrećiti kao onome gde se jedino računa ... Evropi! Srećno! P.S. Pod hitno kvalitetna pojačanja! Odmah! Ne propuštajte šansu igranja u Evropi!