Komentari na vest
Obuzdajte sumnje, Srbija ima dečka u kom čuči srce predatora: Mihajlo Cvetković upalio Mitrović mod
Z
Zapitaj se sinko
pre 3 meseca
50/50 ko pravi veći razdor i podelu među narodima, političari ili vi kvazi novinari. Drž'te se sporta batalite ostalo, dobronameran savet.
V
Vojislav UE
pre 3 meseca
Kakav Mitrovic, to je Lukaku licno.
V
Vldblk9a
pre 3 meseca
To je to, osvajamo SP.
!
!
pre 3 meseca
ptarsi vadi Srbina a Milosu Milojevicu Manaj svaku igra
.
.,.,.,.,.
pre 3 meseca
Nevjerojatno da ovaj amater Hasi jos uvijek vodi Anderlecht, sta ta uprava tamo radi i gleda, nije ni cudo sto je klub u kanalu vec godinama
k
krembilko
pre 3 meseca
Pa neka se onda belgijska država ne čudi što ima terorističke napade
v
vesko sarkocevic
pre 3 meseca
Kaži da se zoveš Milovan i prezivaš Jovanović
R
Rodjak Belgijskog Kralja
pre 3 meseca
🚨🚨🚨
V
Vzz
pre 3 meseca
Bravo sine, da budes kao Mitar pa uskoro u PL i da zaobidjes Arabiju i Emirate.
GrgaCvarak
pre 3 meseca
Jeste, zbog toga nisu osvojili sva 3 boda – zato sto je Cvetkovic izasao na poluvremenu 🤦♂️ Nas je, treba da navijamo za njega da uspije, sve to stoji, ali valjda treba imati i neku granicu. Ne okrece se svijet samo zbog nas.
O
Ovaj
pre 3 meseca
Albanac ljubomoran , zbog Srbina
C
Cer
pre 3 meseca
Ne, taj Albanac gde god da ode trazi srpske igrace da mu dovedu. On je doveo Mitrovica u Anderleht, Djurdjevica u Olimpijakos, ovog malog sada, mozda ima jos neko ne mogu da se setim
A
AK10
pre 3 meseca
Gluposti, Hasi jeste Albanac, ali je rođen u Srbiji i jedan deo igračke karijere je čak proveo u Dinamu iz Pančeva. Hasi je u Anderleht doveo Aleksandra Mitrovića, Filipa Đuričića, Luku Milivojevića, Marka Marina i Ivana Obradovića, sada i Cvetkovića. U Al Ahliju je u timu imao Fejsu, u Al Raed je doveo ćelavog Nemanju Miletića, Takija Nikolića i Marka Marina. U Legiji je bio trener Nemanji Nikoliću što je igrao za Mađarsku, Aleksandru Prijoviću i Miroslavu Radoviću. U Olimpijakos je doveo Uroša Đurđevića, Sašu Zdjelara, Jagoša Vukovića i opet Marina. Tako da ti komentar nimalo ne pije vodu.
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
Hokej na ledu
Bejzbol
Američki fudbal
Ragbi
Stoni tenis
Badminton
Odbojka na pesku
eFudbal
Najava mečeva
petak | 16.01.2026.

.jpg.webp)



.jpg.webp)
.jpg.webp.webp)
.jpg.webp)
