Komentari na vest

O da, ima Zvezda za šta da igra: Traži se prvi het-trik u derbijima još od Stankovićevih igračkih dana

nebojsaprikic@gmail.com

pre 2 meseca

Katai daje dva gola.

Želimir Obradović Cepač

pre 2 meseca

Bila bi fora da Partizsnov igrac da hetrik jer ste bezobrazni
m

marija.ale

pre 2 meseca

Al ste našli motivaciju
B

Bane_90

pre 2 meseca

Kod grobara ista mantra..ako dobiju..posteno, sudjenje, atomski fudbal partizana, bebe sve Jamali, posteno prvenstvo. Ako izgube kao i uvek..Vucic, sudije, namesteno, morali da se sklone, naredjenje od vrha drzave, unistavju nas i tako to...ali sa njima makar nije dosadno
D

Dex12

pre 2 meseca

Da li su se skinule stolice? Jedino ludaci bi pustili ove sakrape opet na stadIon sa stolicama na juznoj tribini

Milan Sofija

pre 2 meseca

Partizan pobedjuje u derbi
F

Fanste933

pre 2 meseca

FK Crvena zvezda ima veliku šansu da protiv FK Partizan osvoji titulu i istovremeno ostvari istorijski het-trik pobeda u derbijima, prvi još od vremena Dejan Stanković kao igrača. Iako im je dovoljan bod, cilj je pobeda kako bi sezona bila zaokružena na dominantan način.
D

Do augusta

pre 2 meseca

Nama je sezona završena u meču sa Lilom,ovo je puko otaljavanje posla.Bilo bi bolje za sve da je oštrija konkurencija ali tako je kako je.
a

andja v

pre 2 meseca

zvezda ima odličnu ekipu, dve godine igraju u ligi odlično

Mirko Zlatanović

pre 2 meseca

titula jos u nedelju
R

Riki97

pre 2 meseca

Pobedicemo partizan i dokazacemo da smo bolji

jokic10

pre 2 meseca

Arnautović daje het-trik

Ranijeri

pre 2 meseca

Mislim da ovaj put nece pobediti u derbiju
D

Darko12345

pre 2 meseca

Trebalo bi bar pet komada sa spakuje Zvezda

Uskekruske

pre 2 meseca

Kakav het trik nema sanse
N

Nenica

pre 2 meseca

najsladje titula na svome terenu,mislim da na to idu
O

Osvajanje

pre 2 meseca

titule nije upitno ali odnos prema igri nekih igrača ili njihov kvalitet je baš upitan.

Marko1774

pre 2 meseca

Ma samo sad nek vas dobijemo, eto vam titula

Nikola270512

pre 2 meseca

Bice rutinski het trik a i katai dsje 3 komada

vladanm997@gmail.com

pre 2 meseca

Mislim da je vreme da ih dobijemo 6,7:0...Kada ako ne sada...
g

gostttttttttttttttttttttttttt

pre 2 meseca

e da smo Lil tako nabili, kad ako ne tad!!!!
M

Milica18

pre 2 meseca

Idemo samo jako najjace

Martin Glisic

pre 2 meseca

Idemo samo jako Zvezdoo
i

ivanstole

pre 2 meseca

Ma jeste ceka se da jedan igrac da pet golova u derbiju vazi
I

Idiokratija

pre 2 meseca

Nije reč o het-triku nekog igrača, već o tri vezane pobede u derbijima. Čitaj tekst.

atisitaj?

pre 2 meseca

vidis da decko skuplja xpe za free bet, stole manijjakk poznat na mozzap sa njegovim tiketima🤣🤣🤣

Dajana09

pre 2 meseca

Nisu vidjeni a zašto sta očekivati od igrace

Dejan Nikolic

pre 2 meseca

Idemo samo jako Zvezdoo

zivka ivanovic

pre 2 meseca

Samo pobeda i titula dolazi u obzir

JEJICA

pre 2 meseca

Nema više za šta da igraju oni ,dosta bilo
J

Jorge/87

pre 2 meseca

Ne moze lepse da se proslavi titula nego dobiti pfc na marakani :)
B

Bacoglavac

pre 2 meseca

Па једино овако могу да скупе мало више људи да прославе Терзину титулу

Djomla 011

pre 2 meseca

Idemo samo jako
g

gagec123

pre 2 meseca

Ma partizan nema sanse, videli smo to juce.

kia111

pre 2 meseca

Realno sve ispod 3-0 u nedelju ce biti iznenadjenje, s obzirom na trenutni igru obe ekipe
3

37 titula

pre 2 meseca

Da je bolje igrala pobedila i ovako ima priliku da na derbiju overi titulu. Naravno utakmicu neće početi ovaj sastav nego će početi tri KKK. Katai,Krunić,Kostov i ostali.

Dalibor Maric

pre 2 meseca

Dobice zvezda partizan u derbiju, al jedan igrač da da HRT trik bas teško

Гоги-11

pre 2 meseca

Није тема хеттрик играча већ у победама....
N

Nisi

pre 2 meseca

shvatio HTR se ovoga puta odnosi na broj pobeda u ovoj sezoni,do sada je dva nula za Zvezdu pa se očekuje još jedna pobeda.

Damir Jovic

pre 2 meseca

Slavi CZ titulu na svom sadionu😁

kiboooo

pre 2 meseca

Ide lagana pobeda. Kostov ce biti vrhunski fudbaler.
T

Tvrdjava

pre 2 meseca

Ima petarda da puca u nedelju protiv grobara,sve ispod toga je sramota,pet puta smo jaci od njih
M

Marija22

pre 2 meseca

Ovaj mali Kostov je čudo od deteta!

zorankoscica

pre 2 meseca

Zvezda pobeđuje lagano 3-0

pika557

pre 2 meseca

Ajmo Duarte het trik

Mirjana Matic

pre 2 meseca

Ovaj mali Kostov je čudo od deteta!
n

neconi1122

pre 2 meseca

Ne ono sinoc ja ne znam kako nisu dobili onoliko napada suteva

Predrag Blagojevic

pre 2 meseca

Gledace partizan da pokvari slavlje ali su losi menjaju trenera pa vracaju ja se ne secam da je neko otpustio pa vratio trenera za Kratko vreme

Manujel1234

pre 2 meseca

Potvrda titule u derbiju!
C

CaleB pravi

pre 2 meseca

Večna smejurija sa ovim navijačima koji sebe nazivaju "pravim" Zvezdašima, šta god to značilo u njihovim "brriljantnim" umovima....samo takvi umovi mogu da smisle urnebesan trip kako je Zvezda "namerno" igrala nerešeno...baš im je milo kada sami sebe lažu, i još pokušavaju i druge ovde da uvere u to. Svako ko je juče gledau utakmicu, mogao je jasno da vidi mučenje Zvezde, i prava je sreća što smo "iščupali" bod Željezničaru, koji je realno gledajući bio bolji, i trebao je da pobedi.

cone1312

pre 2 meseca

Gledace grobari na marakani kako dizemo trofej
N

Nebojsa Tasic

pre 2 meseca

Slavimo titulu sa pobedom

Ikebana

pre 2 meseca

Zvezda nije namerno pobedila da bi na Marakani proslavila titulu protiv Partizana

Nikola Veljković

pre 2 meseca

Neće ga biti, dobija Parizan ovaj derbi lagano

Marija Stosic

pre 2 meseca

Kakvo potcenjivanje Partizana sa kvotama

Bojank91

pre 2 meseca

Pa protiv Vojvodine nisu imali kontrolu utakmice, šta očekivati ispred 20.000 navijača na Rajku?

Ilija

pre 2 meseca

Ma nema šanse niko da postigne hat-trick

Noon 1

pre 2 meseca

Ma to je namerno da bude interesantnije

Veljaa13

pre 2 meseca

ovde ne juri samo tri vezane pobede, vec potvrdu dominacije u derbijima

Bojan76

pre 2 meseca

Iskreno, ovo nije samo statistika – ovo je stvar prestiza
B

Bilosta1

pre 2 meseca

Silna zvezda. A nakon jos jedne velike pobede, molti se bogu da u kvalifikacijama zvezda ne naidje na neki silniji klun. Tipa pafosa.
B

Bojan1231

pre 2 meseca

Naravno da su namerno igrali nereseno da bi protiv malog partizana osvojili titulu
D

Drale1998

pre 2 meseca

Ajde da verujemo da nisu namerno slavili vec to hoce pred grobarima.
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 2 meseca

Звезда је јуче намерно одиграла нерешено са Панчевом да би се навукло што више гледалаца за дерби, на прославу титуле. Поздрављам такву одлуку.
M

Marko206

pre 2 meseca

Ma to je namerno da bude interesantnije.

rajko vidic

pre 2 meseca

Treba tri gola i dati
t

tamara94493

pre 2 meseca

Bitna je samo pobeda

Bogdan2803

pre 2 meseca

Samo napred partizan !!

trilee93

pre 2 meseca

Realno, za zvezdu najbolji scenario da pobedom na derbiju obezbedi titulu

sikm1

pre 2 meseca

napred zvezda, do pobede.

stevanovicjr

pre 2 meseca

A biće ovo jedan lagani trening
D

Darko866

pre 2 meseca

I 1 0 je titula vazna je pobeda

ljiljana63636363

pre 2 meseca

Vise su dosadili derbiji treba izbaciti plej of i plej aut

gorandavinic1974@gmail.com

pre 2 meseca

najveca motivacija razbiti partizan i osvojiti titulu na svom terenu upravo protiv njih
D

DjulaMeshter

pre 2 meseca

Da li postoji veca motivacija od osiguranja titule na domacem terenu i to u derbiju?

JOVICASA

pre 2 meseca

Mislite da ce zvezda da pobedi, tesko
m

majster

pre 2 meseca

Osvaja zvezda titulu u derbiju sa 9:0

Par Tizan

pre 2 meseca

koga jos zanima derbi i nebitno je mng na tabeli.

Slobodan Milojkovic

pre 2 meseca

Mozda ce biti jos sladje, overiti titulu protiv Partizana...

Proficap

pre 2 meseca

Pa ovako je lepse.

Dalibor Arifovic

pre 2 meseca

Nije se dopalo Dejanu Stankoviću to što titula nije "overena" u Pančevu, ali za navijače će biti još lepše da završni udarac ekipa zada u nedelju protiv večitog rivala

Denism1

pre 2 meseca

Overavaju titulu sledece kolo laganeze

nemanja gasevic

pre 2 meseca

Nije se dopalo Dejanu Stankoviću to što titula nije "overena" u Pančevu, ali za navijače će biti još lepše da završni udarac ekipa zada u nedelju protiv večitog rivala

JEJICA

pre 2 meseca

Jao Arnautović u i ti me upropasti sinoć
N

Nemanja30

pre 2 meseca

Ali lepo je pobediti derbi 😉
S

Samo jedan covek

pre 2 meseca

Koliko na silu pokusavate da date smisla ovoj nebulozi od takmicenja! Nece lazna propaganda privuci paznju, najbolje se vidi na tribinama! Sve vise ljudi shvata da ovo nema veze sa sportom...
S

Shomy Mirijevo

pre 2 meseca

Koga vise briga za derbi,sta se lozite kad je titula vec nasa,da li bila u derbiju ili ne isti djavo,ona je nasa,ja nemam problem ni da izgubimo derbi jer nam nista specijalno ne donosi sem prestiza.Ono sto mene boli to je eliminacija od Lila,da ti njih razbijes u Francuskoj i ne mozes da das jos koji gol a onda odigraju kao cave kod kuce i ne mogu da daju gol jedan za penale barem i da pokusamo da napravimo korak napred u Evropi.Nije vise uspeh uci u LS,LE nego nesto tamo uraditi,a ne stalno kad podbacimo u evropi mi se zamlacujemo nekim nebitnim utakmicama sa nikad gorim Partizanom.
B

Bojo

pre 2 meseca

Skroz je nebitno da li se titula overava pet kola, ili tri kola pre kraja. Titula se sa ovim timom podrazumeva, bez obzira ko je trener. Treba nadigrati Vojvodinu i osvojiti Kup, i da, naj vaznija utakmica revans sa Lilom izgubljena je zbog velikih greski trenera (na klupi ostali najbolji igraci Arnautovic, Veljkovic i narocito Katai, najbolji igrac i strelac, koji je od 120 minuta dobio priliku da igra poslednja tri minuta, kada je sve bilo vec reseno). A, ovaj plej of je limunada, i ja bih ga kao trener uspesno zavrsio...
P

Pedja108

pre 2 meseca

Moglo bi i sada 4:0. Bilo bi lepo. Inace i Zeleznicar i Vojvodina su bolji od Partizana, a pitanje je kako nisu ispred na tabeli.
B

Babajaro

pre 2 meseca

I Siti je bolji od Arsenala pa je bio ispod njih tokom cele sezone. Vojvodina ima 2 poraza od Novog Pazara ove sezone pa je ispred njih na tabeli. Zelja nema pobedu protiv OFK-a pa je ispred. Evo pre nekoliko dana imali su sansu da pokazu da su bolji od Partizana pa su izgubili. Mislim, ne kapiram nacin tvog razmisljanja. Hoces da kazes da drzava gura Partizan? Nemoj molim te, ne znamo sta cemo od silnih trofeja.
@

@Babajaro

pre 2 meseca

Da, drzava gura Partizan. Ne gura vas da uzmete trofeje, jer nemate kvalitet za to, ali vas gura na drugo mesto, kako biste igrali kvalifikacije. Da vas drzava ne gura, pitanje da li biste bili u igri za neku od pozicija koje vode u Evropu
@

@@Babajaro

pre 2 meseca

Drzava nas gura na drugo mesto da bismo igrali kvalifikacije a istovremeno nam ne daje licencu za takmicenje u Evropi. I zasto prijatelju nemamo kvalitet? Ko je postavio Ljajica i Mijatovica na pozicije u Partizanu? Nemoj da se pravite da ne znate kako funkcionise ova drzava i ova liga i ko diriguje istom.
l

lošMi09

pre 2 meseca

gazi Zvezdo male glodare alealealealeale

nikoladj789

pre 2 meseca

I samo napred zvezdaaaa

Danilo Pavlovic

pre 2 meseca

Zvezda pobedjuje u derbiju.
S

Sekcija Lajkovac

pre 2 meseca

U nedelju svi na Rajka! Očekujem pun stadion, jer ovo je retka prilika da titulu slavimo protiv večitog rivala!