Komentari na vest

Novina najboljeg trenera Mozzart Bet Superlige: Bosim nogama na Bragu

TheStefanK

pre oko 4 sata

Da je pametna vosa pa njega da uzme za trenera
D

Dexterijus

pre oko 6 sati

Sada je na Zeleznicaru da ponovi proslu sezonu, I ako je moguce podigne kvalitet sa novim igracima. Ukoliko to urade, mozemo sledeceg leta pricati o ozbiljnom klubu I uz srecu na zrebu da se proba nesto vise u sledecim kvalifikacijama u Evropi.

Milos Milos

pre oko 9 sati

srećno Želja. hakde neko iznemadjenje da padne.

Dragoljub Bojovic

pre oko 10 sati

Dobar trener Kokan
L

Lincura2255

pre oko 15 sati

Dijalektičko-materijalistički pristup. Baza, pa onda nadogradnje. Pravilan marksistički pravac, na naučnoj bazi, jedini ispravan put.

mozzart-gost

pre oko 15 sati

Pančevci su uvek bili posebni. Valjda zbog vazduha.
S

Staniša Žugić

pre oko 18 sati

Ako će iole popraviti raspoloženje igračima u jeku priprema,onda je to odličan postupak
A

Aca Miliiiiiiiiiii

pre oko 19 sati

Citas komentare, ismejavaju se metodama najlepseg osvezenja prosle sezone, oni koji nisu potrcali za loptom....ajde bre 'cacadi idite u persun.

Alek

pre oko 19 sati

Zeleznicar postaje bas ozbiljan klub
A

Aaaa

pre oko 20 sati

Pokojni Radoslav Zubanovic je pionir u tome.Treninzi su se "pozdravljali" istrcavanjem od linije do linije(bosonogi naravno). Pozdrav za ovog mladog covjeka,itekako ima stofa u "moru istih" trenera.

Bojan Pavković

pre oko 20 sati

srećno Želja. hakde neko iznemadjenje da padne

bordeaux

pre oko 20 sati

Svakako će proći kao bosi po trnju
m

misa mitrovic

pre oko 20 sati

Glazer je odličan golman

Veljaa13

pre oko 21 sati

Nekada upravo takve metode pomazu igracima da ojacaju koncentraciju, ravnotezu i povezanost sa treningom

Natasa27

pre oko 21 sati

Zanimljiv pristup koji pokazuje da trener razmislja i o detaljima van samog terena.
G

Gost123456789

pre oko 21 sati

Stnislave preterano S...Š!!! Što bi rekao Radovan!!!

cima88

pre oko 21 sati

Bice različitih mečeva koliko hoćeš
m

metalika moj dobar

pre oko 21 sati

da nema novina nama bi bilo dosadno, sta sve necemo procitati danas. E Kokotovicu crni
S

Sledi

pre oko 21 sati

Otreznjenje u novoj sezoni

cima88

pre oko 21 sati

Nećemo Jos da ih ocenjujemo ima vremena
N

Ne može da škodi

pre oko 21 sati

Odavno je poznato da je šetnja po travi bosim nogama odlično djeluje protiv stresa i depresije.Ako će iole popraviti raspoloženje igračima u jeku priprema,onda je to odličan postupak.
N

Nele0209

pre oko 21 sati

Ovo bi u Srbiji odma propalu čim vide da ide..
Z

Zivko57

pre oko 21 sati

Razbice ih braga bss jako

micaredstar72@gmail.com

pre oko 22 sata

pocistice ih braga lagano u oba meca
O

Otoci

pre oko 22 sata

Lepo je videti da je covek ovoliko posvecen svom poslu...ja se secam da smo kao deca leti igrali fudbal bosi, cisto da malo osetimo travu i povezemo se bolje sa terenom, a i mogu reci da to podigne raspolozenje, a i verujem da doprinosi jos nekim stvarima, tipa jacanju stopala itd...

MisoK

pre oko 22 sata

CANNE Mozda Zeljo moze Bragu da izbaci ali iz kafane. To su dva razlicita sveta i mislim da ce ih Braga spustiti ispod zemlje.
S

Strucnjakk

pre oko 22 sata

Lepo je videti komentare strucnjaka, najbolji trener super lige je glup ali ste vi pametni.

human

pre oko 22 sata

velika šteta što su dobili Bragu, nisu imali sreće uopšte.
K

Kalaj

pre oko 22 sata

Bravo Kokoviću,kakvu god ekipu da sklopiš bićeš drugi jer imaš sistem,znanje i želju da učiš kako bi i sebe i ekipu doveo na još jedan nivo iznad!Ovi što te pljuju su primitivci,koji misle da su duhoviti a vrlo malo znaju o fudbalu!Samo tako nastavi i srećno!
Б

Блок

pre oko 22 sata

Босим ногама бих Брагу газио
M

MrZrex

pre oko 22 sata

Džabe to u Srbiji, čim uvedeš nešto zdravo, odmah te proglase za sektu
O

Otoci

pre oko 22 sata

Ili kad radis nesto, pa stavis neku zastitnu opremu, kazu-vidi ovog derpea
5

567789

pre oko 23 sata

Kad đoković osnuje klub ovaj će biti trener
E

Eto0

pre oko 23 sata

Posle treninga trče oko vatre prizivaju kišu da padne kako bi porasli
Z

Zum789

pre oko 23 sata

Ja sam imao komšicinu hodala bosa i po travi i po makadamu jer smo tad bili sirotinja posle rata i nismo imali asfalt Uzemljila se i ojačala stopalo da je žica mogla bi igrati desetku kod ovog trenera
K

Kiklop

pre oko 23 sata

Veliki kajropraktim dr ante pavlovic je setao bos Zmaj od sipova isto Trener je izgleda njihov fan
J

Jasno

pre oko 23 sata

Tačno sami izazivaju da budu meta sprdnje, posle će kukati kako oh svi napadaju
N

Nikšićki poslanik

pre oko 23 sata

Šta je ovo ljudi moji pa đe to ima
z

zemljak

pre oko 21 sati

u Niksic junace, kako dje ima
H

Hajajajahah

pre oko 23 sata

Uz bosonoge fudbalere mora ići i grljenje drveća A pre utakmice neka idu u obilazak piramida i u šetnju tunelima
1

123321

pre oko 23 sata

Fudbalerima tokom treninga ne treba "uzemljenje" nego kvalitetan rad sa loptom itd Oni bosi mogu hodati posle treninga ili kod kuće Sve u svemu sviranje k što bi reko naš narod
P

Pobeda je resenje

pre oko 23 sata

Zeleznicar može da izbaci Bragu ljudi stavite kuću na pobedu i prolaz Pancevaca samo stavite i opustite se.
m

metalika moj dobar

pre oko 21 sati

kucicu od puza ne bi stavio/rizikovao na taj rezultat