Komentari na vest

Nils Frederiksen: Uspeli su da "ubiju igru", nismo mnogo gori od Zvezde

Č

Čarapa

pre oko 8 sati

Ovaj ima jednog krštenog igrača u timu i naravno da je lošiji od zvezde, nego bi ga i naš Napredak izbacio.

Zvezda ispred svih!

pre oko 9 sati

Cuj da ubijemo igru. Pa, znas li ti ko je nama trener? Miloje mozda ne zna da uigra neku akciju, ali da batali...za to je doktor.

Zvezda ispred svih!

pre oko 9 sati

Cuj da ubijemo igru. Pa, znas li ti ko je nama trener? Miloje mozda ne zna da uigra neku akciju, ali da batali...za to je doktor.
S

Slanina

pre oko 9 sati

Kako su ovi uspeli da budu prvaci Poljske? Imali su brdo gresaka u jednostavnim pasovima, sudarali se nekoliko puta medjusobno, na sve to ono napucavanje pre penala. Imas sidrasa, ali ne igras na njega, jednom kada je on odigrao kombinaciju sa nekim je Rodrigao dobio crveni. Bas bas losa ekipa i los trener koji dugo ne reaguje posle crvenog. Zvezda je ovo morala dobiti.
d

dr finansija

pre oko 13 sati

ovog bi najurio momentalno,top tim u Poljskoj izgledaju slabije od TSC .Nit krila nit sredine, kreativnosti nigde . Zali boze u sta oni bacaju pare
Q

Qqw

pre oko 15 sati

Razlika možda nije drastična, ali objektivno, Zvezda gotovo na svakoj poziciji ima 20-30% boljeg igrača nego Leh i to ipak na kraju čini ozbiljnu razliku u kvalitetu.
J

Jist

pre oko 9 sati

Skupljeg 5,6 puta
M

Milence Pilence

pre oko 18 sati

Cestitke i ekipi Leha.. Necu mnogo da dužim.. Postigli smo sledece ciljeve.. Prošli so dalje✔️,ulaskom u plej of zaradili bonus od 4290.000€✔️, dobro-na kraju primili gol,tako da jedino od tih nekih ciljeva nismo ostvarili pobedu,odnosno zaradili bod za koeficient❌... Kao što smo mogli i bolje,isto tako je moglo i gore.. U suštini krenuli smo sa žutim vec u drugom minutu.. Naravno,ima zamerki,al Bože moj.. Primarni cilj smo ostvarili... Uživajmo u tome🍻,a za pljuvanje,kritike i sve ostalo ce biti vremena.. Živi bili,sretno Zvezdo i sportski pozdrav 👏
Х

Х Х

pre oko 18 sati

Да није било црвеног и вечерас би изгубио са минимум 2 гола разлике. Реално сте прилично слабији од Звезде