Komentari na vest

Nije kao u Hihonu, ali je sramota: Neke prijateljske su interesantnije od ovoga

S

Stanazivko

pre oko 1 sat

Al su odradili pricu ovi ikssca
Z

Zivko57

pre oko 2 sata

Namestili iksa hahahah to je to

Matija Milutinovic

pre oko 2 sata

Namestili ds idu obe ekipe
P

Pa dobro

pre oko 2 sata

Ništa neočekivano
d

dadagaga

pre oko 2 sata

Naravno da su namestili
n

nije sigurno

pre oko 2 sata

Jesu kalkulisali ali se Paragvaj i kocka, nije prosao dalje, moze da ispadne, ako pobede urugvaj, cape verde, iran i belgija, kongo, hrvatska odigra nereseno, i alzir i austrija odigraju nereseno ali sa datim golovima, znači 1:1 i ostalo, paragvaj ispada tako, jeste tesko ali nije nemoguće pre svega jer će Urugvaj tesko dobiti Spaniju ali ako je mogao Ekvador protiv nemaca moze i urugvaj, tako da nije bila čista situacija ali jesu kalkulisali uz opet kazem rizik Paragvaja da ne zavisi potpuno od svojih rezultata, to treba naglasiti.
D

Djape45||

pre oko 2 sata

Paragvaj kukavički na svoju štetu.
6

62626262

pre oko 2 sata

Najgora utakmica koju sam gledao u zivotu
И

И

pre oko 2 sata

Eto šta se dobije kada se uključi i treće mesto da vodi dalje. Pa onda ove ekipe kojima je osnovni cilj da se prodje grupa i to se smatra uspešnim prvenstvom, fino odigraju ovako. Koja je god utakmica bila da obema ekipama treba nerešeno, došlo je nerešeno. Sramotno prvenstvo nakon koga će odmah menjati pravila i sistem sad kad vide šta su napravili.