Komentari na vest
Nije kao u Hihonu, ali je sramota: Neke prijateljske su interesantnije od ovoga
S
Stanazivko
pre oko 1 sat
Al su odradili pricu ovi ikssca
Z
Zivko57
pre oko 2 sata
Namestili iksa hahahah to je to
Matija Milutinovic
pre oko 2 sata
Namestili ds idu obe ekipe
P
Pa dobro
pre oko 2 sata
Ništa neočekivano
d
dadagaga
pre oko 2 sata
Naravno da su namestili
n
nije sigurno
pre oko 2 sata
Jesu kalkulisali ali se Paragvaj i kocka, nije prosao dalje, moze da ispadne, ako pobede urugvaj, cape verde, iran i belgija, kongo, hrvatska odigra nereseno, i alzir i austrija odigraju nereseno ali sa datim golovima, znači 1:1 i ostalo, paragvaj ispada tako, jeste tesko ali nije nemoguće pre svega jer će Urugvaj tesko dobiti Spaniju ali ako je mogao Ekvador protiv nemaca moze i urugvaj, tako da nije bila čista situacija ali jesu kalkulisali uz opet kazem rizik Paragvaja da ne zavisi potpuno od svojih rezultata, to treba naglasiti.
D
Djape45||
pre oko 2 sata
Paragvaj kukavički na svoju štetu.
6
62626262
pre oko 2 sata
Najgora utakmica koju sam gledao u zivotu
И
И
pre oko 2 sata
Eto šta se dobije kada se uključi i treće mesto da vodi dalje. Pa onda ove ekipe kojima je osnovni cilj da se prodje grupa i to se smatra uspešnim prvenstvom, fino odigraju ovako. Koja je god utakmica bila da obema ekipama treba nerešeno, došlo je nerešeno. Sramotno prvenstvo nakon koga će odmah menjati pravila i sistem sad kad vide šta su napravili.








.jpg.webp)