Komentari na vest

Neverovatno... Ronaldovih 14/14 izgubljenih trofeja otkako je otišao u Saudijsku Arabiju (VIDEO)

klackalica535

pre oko 1 mesec

Pa sta ce njemu trofeji covek skuplja automobile

darkoni1991@gmail.com

pre oko 1 mesec

Ostaćeš upisan u istoriji kao, verovatno, jedini koji je postigao 1000 golova i kao neko o kome će se decenijama pričati ali isto tako i kao najveći narcis, egocentrik kojim sve uspehe poništavaš.

Aleksandar Bezbradica

pre oko 1 mesec

Gospodine Paro pa nije ti u Arabija kao Portugal Španija ili Engleska
R

Ravaneli11

pre oko 1 mesec

14/14 izgubljenih… ovo ni PSŽ u najjačem sastavu ne uspeva 😂
V

VrućaSarma

pre oko 1 mesec

Realno, čovek otišao tamo da puni račun, ne vitrinu 🤑
s

sabonis09

pre oko 1 mesec

Nije problem što gubi, nego što se ponaša kao da je osvojio sve sa Al Nasrom 🤦‍♂️
C

Chichino

pre oko 1 mesec

Messi skuplja pehare, Ronaldo skuplja saudijske kamile i sponzore 😭
v

visla13

pre oko 1 mesec

Kad vidiš platu Ronalda u Arabiji, njega zabole i za trofeje i za kritike 💰
D

Di Natale 10

pre oko 1 mesec

Kad izgubi finale pa pobegne pre medalje — ego veći od stadiona 😂
m

majster

pre oko 1 mesec

Ma osvojice ligu, nece ovo da ispuste

FC RED STAR

pre oko 1 mesec

Šteta da ne osvoji.
T

Tln

pre oko 1 mesec

Zasto je steta?

vacke86@gmail.com

pre oko 1 mesec

Vreme mu je da promeni sredinu, bez obzira na godine.
S

Sate33

pre oko 1 mesec

Pa jok sta je mislio da će to da ostane tako

Ilijavl24

pre oko 1 mesec

Propao je, vreme je za penziju

JEJICA

pre oko 1 mesec

Valjda ce osvojiti,kakav je ovo preokret sa njim...

Aleks2001

pre oko 1 mesec

Bas ga nece taj kup od kako je u arabiji
V

Vuk011

pre oko 1 mesec

Neka predje u Kinu tamo će da osvoji nešto 😂
N

Nataas99

pre oko 1 mesec

Ipak nije uspeo da dodeli sam sebi trofej šteta.

ShoMi_1994

pre oko 1 mesec

Vreme je za penzijuu..

Ssarita

pre oko 1 mesec

Samo kmeči nešto drago mi je što nije uzeo trofej kad je egomanijak
T

Tln

pre oko 1 mesec

Nemaj vise konja da ga pitaju loptama i trce za njega.
I

Ivana10

pre oko 1 mesec

Steta bas sto nije uzeo taj trofej.
T

Tln

pre oko 1 mesec

Ajde nam objasni zasto je tacno to steta? Jel tebi toliko zao?

Mismis

pre oko 1 mesec

Hvala bogu pa nije osvojio mnogo bi mu napumpao ego taj cipi ripi trofej
e

eee pa da

pre oko 1 mesec

šteta, da je Mesi pa da se Inter Majamiju svira neki nepostojeći penal u 103 minuti pa da ga veliki Mesi izvede i postane heroj. Ovako, ovo je samo Ronaldo, čovek koji je blizu da postigne 1000 golova u karijeri, čovek koji je igrao u tri najjače lige na svetu i svuda dominirao, osoba zbog koje su mnogi i otišli u tu Arabiju. S druge strane, Ameri koliko god da ulažu ogroman novac i doveli su Mesija, on nije taj zbog kog današnji klinac kaže, e danas je igrao Inter Majami protiv LA, nego kaže da je gledao Al Nasr protiv Al Hilala.

KAYA

pre oko 1 mesec

Maler veliki!! Bice boljee
m

markoncic

pre oko 1 mesec

To je čovek koji je upropastio portugalsku reprezentaciju . Igrao je sam za sebe, u timu prepunom vrhunskih igrača. Nikoga nije na terenu video, sem sebe. Svako poređenje sa Mesijem je čista besmislica.
T

Tln

pre oko 1 mesec

Totalna besmislica brate. Ne mogu se oni NIKAKO poredit.

Vani

pre oko 1 mesec

Zato će osvojiti onaj koji mu fali ove godine... WORLD CUP

Dacha90

pre oko 1 mesec

zato nikad neće biti najveći

Umo Bolnik

pre oko 1 mesec

i 600 miliona zaradjenih... Bas se potresao zbog trofeja.

Nrconicar8

pre oko 1 mesec

R9nald9 je bas baksuz ali osvaja sada titulu i ovo 15 finale!

jbozic11@gmail.com

pre oko 1 mesec

proklete pare, mogao je da igra u Evropi

andjelogamepub@gmail.com

pre oko 1 mesec

Nije htelo iskreno gamba oksaka ima bas srece ovaj mec al nasr mnogo bolji bio pritom dosta sansi nije iskoristio , videcemo trebalo bi da uzmu titulu u ligi . Damac se bori za opstanak al ne bi tu trebalo da bude problema

Saša Stanivuk

pre oko 1 mesec

Važno je učestvovati😁
d

djuka2025

pre oko 1 mesec

ovaj trofej u drugorazrednoj ligi sampiona 2 kako se zove sigurno ga nece toliko pogoditi
A

Adam18

pre oko 1 mesec

Pa ne moze i jare i pare.Nesto dobijes ,nesto izgubis!
M

Mesi prop'o

pre oko 1 mesec

Boze koliko gluposti na jednom mestu. Pa nisu oni bilo favoriti za sve favorite, cek do ove sezone nisu bili favoriti ni za jedan. Klasican mesiljubacki izliv.

Batina1

pre oko 1 mesec

Vreme je za slamnati šešir i penziju.
n

nuki63

pre oko 1 mesec

Uzima Ronaldo Svetsko prvenstvo. Neće se mnogo potresti sigurno

Elvis Fejzic

pre oko 1 mesec

200 miliona godišnje. Mislim da neće spavati mirno 5 dana
P

Predrag Petrovic

pre oko 1 mesec

ceni penaldo ako sad ne osvoje ligu stvarnk je maler
F

Forza Kalco

pre oko 1 mesec

Gledao sam danas mec, jad, tuga i cemer, lik se nije video, i samo je smetao igracima, jedini koji je nesto pokusvao i igrao je Felix, i par domacih igraca, zali boze bacene pare. Jos za vikend da kiksnu, jeste igraju kuci ali i gosti igraju za opstanak i nece biti lako, ne bi me cudilo i tu da zabrljaju i cao zdravo.
M

Messi GOAT

pre oko 1 mesec

Prevara ne moze ni Ligu Konferencije da osvoji sa timom od oko 500 miliona dolara.A ova Gamba Osaka vredi verovatno 10 puta manje.Odnos snaga otprilike kao da igrali PSG- Crvena Zvezda.Sadce u zadnjem kolu neki poklon penal da mu nameste bar 1 titulu.

aleksandra ristic

pre oko 1 mesec

Pa dosta jee biloo cr7
A

Alexis9

pre oko 1 mesec

Ljudi spicili milijarde za ovih par godina,imaju celu postavu bivsih evropskih igraca i dobije ih tim koji vredi koliko i Cukaricki 😂
.

.,.,.,.,.,.

pre oko 1 mesec

Ne bi me iznenadilo i titulu da izgube, ali ovo nepojavljivanje na ceremoniji dodele medalji, sramotan cin, kao sto je i on sam sramotan.

perazdera6

pre oko 1 mesec

Egoista i kompleksas
B

Baksuz

pre oko 1 mesec

Treba ga odvest hodzi , negdje je nagrajisao hahah
D

Djuro17

pre oko 1 mesec

Dosta je i uspio do sad!

Urke97

pre oko 1 mesec

idi u penziju imas pare ne brukaj se

Ivan L

pre oko 1 mesec

Kakav komplesas, nije hteo da primi medalju za drugo mesto.
D

DjolePartizan12

pre oko 1 mesec

Izgubiti finale od Gambe je, najblaže rečeno, sramota.
N

Nisam

pre oko 1 mesec

Siguran, japanci znaju fudbala i to dosta gamba je stabilan japanski klub oduvek
Y

Yhbbh

pre oko 1 mesec

Pored sebe ima Manea, Felixa, Comana, Brozovića, Martineza, Simakana, a gubi od nekih igraca iz Osake, Kawasakija koje niko ne zna. Osvojit ce ligu jer su sudije ucinile sve da osvoji. Ali kroz karijeru je igrao u takvim klubovima pa je vec davno navikao na te stvari

Sterlings Braunfels

pre oko 1 mesec

Svaki Japanac u postavi Gambe je bolji igrač od svakog Saudijca u postavi Al Nasra tu je prevaga Japan i Južna Koreja dva nivoa ispred na Azijskom kontinentu.