Komentari na vest
Nestala je i poslednja kockica iz prvog Pepovog mozaika
Piki Brat
pre 2 meseca
Iskreno vrlika steta za siti dobar klub i mlad
S
Scaloneta
pre 2 meseca
Kakva je to samo bila Pepova minijatura u Treble sezoni kada je izmislio lutajuću poziciju za Stounsa da ulazi u sredinu i zajedno sa Rodrijem kreira igru, dobije veznjaka više, kontrolu.. To im je preokrenulo sezonu koja do januara/februara nije bila baš najsjajnija.
Zepinho
pre 2 meseca
steta za city i za stonesa sve je dao tom klubu
Leonardo secirovic
pre 2 meseca
Leta 2016. Siti je platio klubu iz Liverpula 55.600.000 evra, što je u to vreme bio drugi najskuplji transfer nekog defanzivca u istoriji fudbala (više je plaćen samo David Luiz kada je iz Čelsija prelazio u PSŽ). Svaki cent uloženog
D
Dormamu23
pre 2 meseca
Kraj jedne sjajne generacije ali Pep ostaje i verujem da ce stvoriti novu pr enego sto napusti siti
Milosac Markovic
pre 2 meseca
Leta 2016. Siti je platio klubu iz Liverpula 55.600.000 evra, što je u to vreme bio drugi najskuplji transfer nekog defanzivca u istoriji fudbala (više je plaćen samo David Luiz kada je iz Čelsija prelazio u PSŽ). Svaki cent uloženog novca se isplatio
nemanja gasevic
pre 2 meseca
NESTALA JE I POSLEDNJA KOCKICA IZ PRVOG PEPOVOG MOZAIKA
T
Tvrdjava
pre 2 meseca
Stouns je jos uvek dobar igrace on u nekom dobrom klubu
ivanovicg09@gmail.com
pre 2 meseca
Da nisu bile povrede bio bi odlican
A
Aleksandar Denic
pre 2 meseca
Moglo je i bolje
Ilija Stevanovic
pre 2 meseca
dobar trener ali nije vise to to

KOLUBARAC1919
pre 2 meseca
Dobar bio dok je bio zdrav
Z
Zaki12345
pre 2 meseca
Dobar je on trener
F
FT
pre 2 meseca
Ostvario je sjajan učinak u Sitiju
F
Fenix99
pre 2 meseca
Ubile ga povrede jbga
L
Laki22774927
pre 2 meseca
Stones vrlo mocan igrac i svu srecu mu zelim u nastavku karijere
Uskekruske
pre 2 meseca
Dobar igrac.....
S
Stefan2312
pre 2 meseca
dobar fudbaler, steta sto su ga povrede unistile

Nikola Jovanovic
pre 2 meseca
Doslo je vreme i za pepa da putuje
m
mrca9
pre 2 meseca
Najbolji trener ubedljivo
g
gnrslash
pre 2 meseca
Realno vrhunsko pojacanje je bio za Siti, tandem sa Kompanijem
P
Peki30
pre 2 meseca
Realno stons im je bio prilična rupa još od kako je došao, kad ga je onda firmino otreso ko budalu, nikad nije imao kontinuitet ni stabilnost, staklene noge, nikad nije uživao poverenje. Da nije došao ruben Diaz nikad ta odbrana ne bi valjala. Neće faliti, imaju i sad mnogo bolje stopere u geiju,husanovu,diazu
S
Samostalna drzava
pre 2 meseca
A na balkonu da dočekamo našeg generala RM
H
Huncak
pre 2 meseca
Viva izrael. Viva serbia
S
Semedo
pre 2 meseca
Nek preuzme Lester i osvoji titulu ili Porto i osvoji Ligu Šampiona. I tek onda se moze reci da jd najbolji trener na svijetu. U Barsi je imao svemirsku generaciju. U Bajernu nista napravio nije. A u Sitiju je potrošio milijarde da osvoji Ligu Šampiona i to je jedva uspio.
E
Epson
pre 2 meseca
Po tvom rezonovanju, Klaudio Ranijeri je najbolji trener svih vremena?

Aleksandar3006
pre 2 meseca
Istina je da je vodio samo top timove ali svakako je jedan od najboljih trenera u istoriji ovog sporta. I Željko Obradović je prve 3 titule osvojio na znanje a posle je više osvajao na budžete ali treba hendlovati toliku grupu egoista i biti im autoritet, budi siguran da je to jako teško. Gvardiola sve dovodi do perfekcije, zamisli koliko samo vremena provede pregledaju svake utakmice pa onda u detalje kako, kada gde si se postavio kako si trebao, pa kako da reaguješ ako protivnik uradi ovo a kako ako uradi ono... Svi igrači kažu da neverovatnu pažnju posvećuje detaljima i da je kod njega milina igrati.
a
aaaa
pre 2 meseca
Pa on je stvorio tu generaciju u Barsi, on je prodao Ronaldinja i Deka da bi stvorio prostor Inijesti i Caviju. U tom trenutku niko nije smatrao ovu dvojicu vrhunskim fudbalerima. Promovisao je Buskeca iz B tima i promenio mu poziciju, Pedra isto izvukao iz B tima. Vratio i dao sansu Pikeu u prvom timu. Mnogo se potcenjuje njegov mandat u Barsi.
Neksaa
pre 2 meseca
Bravo, napokon neko ko je realan. Ne mogu da kažem da nije dobar trener, ali najbolji ni blizu.

.jpg.webp)






