Komentari na vest

Nesreća nikada ne ide sama: Militao četiri meseca van terena

x

xnxx

pre 29 minuta

umesto da im prija spanija njima gore, decko je 70% utakmica povredjan kao alaba i ridiger, medicinski tim da dobija momentalni otkaz

bez_EU4ije

pre 39 minuta

Alaba stalno dežura u ambulanti, a Militao mu je najbolji drug. Šta se dešava sa defanzivcima Real Madrida? Imam utisak da baš nikad nisu svi zdravi, da je neko uvek van stroja.
R

RangoNS

pre 43 minute

Ja ne mogu da verujem da Militao i Ridiger igraju u Real Madridu. Militao je odličan ali džaba kad je stalno povređen kao i Ridiger, koji pritom stalno kiksa. Sećam se Ramosa i Pepea, dva prgavca, jedan životinja, drugi elegancija. Varan se šlepao uz Ramosa. Zadnjih pet godina katastrofalni izbori na štoperskim pozicijama. Pa Milenković i Pavlović bi dominirali u Realu pored ovih balvana.
V

Van Helsing

pre 39 minuta

Ko je elegantan od njih dvojice?

Prepoznator

pre oko 1 sat

Pravi je Mlitavao, mlitav pa to ti je. Trč trč pa povreda. Treba Real da odreši kesu i to dobro na leto, dva visokoprofilna štopera im trebaju ako misle da se bore za titulu sa Barsom.