Komentari na vest

Nemoguća misija za Ovijedo: Katarci ponudili 10.000.000 za Maksimovića!

Sterlings Braunfels

pre oko 2 sata

Ovijedo u top 5 najjačih liga ubedljivo tim sa najmanji budžet oni će ove sezone manje bodova osvojiti nego što je imao Sautempton prošle sezone.
K

Kanga

pre oko 2 sata

Kakav ovijedo i gluposti. Oni nemaju teoretske sanse da opstanu u ligi. Na stranu sto je Srbin trener i sto je Ilic presao kod njih ali to je cinjenicno stanje
G

Grobar32

pre oko 2 sata

Ova godina što se tiče naših igraca jako loša. Maksimovic odlazi u katar, mitrovic u rusiju u Zenit, onaj tamo sa svojom ženicom u grcku, vlahovica svakako niko ni ne želi (nebi me cudilo da zavrsi u nekakvom al se*em klubu) pisalo se o topicu kako ga želi sevilla/lazio kad ono ode u prosecnog drugoligasa iz engleske Norwich, Stulic takodje grcka, maksimovic i nedeljkovic treba da se vidi ali me nebi cudilo i da oni budu epizodisti u svojim klubovima. I onda mi očekujemo nekakve dobre rezultate sa selekcijom... neće da može sa ovakvim prosecnim klubovima.