Komentari na vest
Nema rezanja kod Saše Ilića: Svi su tu osim „Velšana“
j
jokabejbe
pre 8 minuta
sale je legenda partizana i za razliku od mnogih nije tu samo i iskljucivoi zbog para
J
Jollle
pre 8 minuta
Totalni raspad , nema nista od Evrope ni ove sezone
S
Slava222
pre 11 minuta
i njemu puno uspeha zelimm
Стефан Васиљевић
pre 34 minute
Klub je trebao da bude malo ažurniji u kompletiranju ekipe. Ok, kasni Že, ali bilo je potrebno da prodje što veći deo priprema sa ekipom kako liga počinje za nešto više od dve nedelje, a i kvalifikacije su odmah tu.
MisoK
pre 35 minuta
CANNE
Nisam siguran da sa ovim kadrom mozemo nesto napraviti. Sve je to tanko i puno mladih a neiskusnih.
D
Danilo911
pre 36 minuta
Koliko smo smesan klub postali, ovo je zalosno... I sto je najgore od svega nama je ovo postalo normalno... Nemamo jednog igrača u timu da pravi razliku, a nekad si imao bar 3-4.
P
Preza
pre 38 minuta
Boze oprosti im i ako rade namerno...sastav partizana za pley aut,za ispadanje iz evrope i za ispadamje iz kupa od mz donje strnjike,na zalost pravih navijaca partizana.....
G
Grobar realista
pre 38 minuta
Dugovi su ogromni nema se uopste para. Od prodaje mladih igraca i evrope novac je otisao na placanje dnevnice na skupovima. Od skupa za vikend koji je najavljen prvobitno da ce trajati tri dana spao je na jedan. Dovode Afrikanci ,Slovenci i slicni koji veze sa fudbalom nemaju samo da bi se neko doveo i jos malo elita ugradila. Nama predstoji gora sudbina od one sto smo prosli kada nismo igrali evropu 10 godina i nismo imali za sampon.
mozzart-gost
pre 40 minuta
Sale kapitenu puno uspeha ti želim.
B
Bekovi
pre oko 1 sat
Bekovi potrebni, štoper pošto Simić ide, zadnji vezni Ugrešić verovatno ide.
Milijana Ilic
pre oko 1 sat
Nema Zdjelara jel povredjen ili mu je istekao ugovor?
v
v1ad
pre oko 1 sat
Od svega da kazes da valja jedan golman, tri defanzivca, sedam veznih i dva napadaca. 13 od 26 igraca.
b
batabane
pre oko 1 sat
Pa trebalo je nesto reducirati,nije da nije.Ne cu da imenujem obzirom da se uglavnom radi o mladim igracima.Neka ih ,ali ne verujem u njihove mogucnosti,pa i napredak.
K
Kkkk
pre oko 1 sat
Ovako nema Zdjelara,Poltera ovi su u reprezentaciji do 19 god Simić, Petrović,Makčević,a Jurčević povredjen nema ni ovog Stojkovića Arandjela on ide i Bogdana Kostica i on je u Welsu ide da igra za reprezentaciju do 19 god.
cikadaviddavid@gmail.com
pre oko 1 sat
Videcemo kada krene prvenstvo,treba Saletu dati sansu....
sxomy
pre oko 1 sat
Podrska Sasi, pa malo sreca da nas pogleda pa da udjemo u tu LK







_i_Majkl_Amir_Muriljo_(Panama).jpg.webp)
