Komentari na vest

Nema rezanja kod Saše Ilića: Svi su tu osim „Velšana“

j

jokabejbe

pre 8 minuta

sale je legenda partizana i za razliku od mnogih nije tu samo i iskljucivoi zbog para
J

Jollle

pre 8 minuta

Totalni raspad , nema nista od Evrope ni ove sezone
S

Slava222

pre 11 minuta

i njemu puno uspeha zelimm

Стефан Васиљевић

pre 34 minute

Klub je trebao da bude malo ažurniji u kompletiranju ekipe. Ok, kasni Že, ali bilo je potrebno da prodje što veći deo priprema sa ekipom kako liga počinje za nešto više od dve nedelje, a i kvalifikacije su odmah tu.

MisoK

pre 35 minuta

CANNE Nisam siguran da sa ovim kadrom mozemo nesto napraviti. Sve je to tanko i puno mladih a neiskusnih.
D

Danilo911

pre 36 minuta

Koliko smo smesan klub postali, ovo je zalosno... I sto je najgore od svega nama je ovo postalo normalno... Nemamo jednog igrača u timu da pravi razliku, a nekad si imao bar 3-4.
P

Preza

pre 38 minuta

Boze oprosti im i ako rade namerno...sastav partizana za pley aut,za ispadanje iz evrope i za ispadamje iz kupa od mz donje strnjike,na zalost pravih navijaca partizana.....
G

Grobar realista

pre 38 minuta

Dugovi su ogromni nema se uopste para. Od prodaje mladih igraca i evrope novac je otisao na placanje dnevnice na skupovima. Od skupa za vikend koji je najavljen prvobitno da ce trajati tri dana spao je na jedan. Dovode Afrikanci ,Slovenci i slicni koji veze sa fudbalom nemaju samo da bi se neko doveo i jos malo elita ugradila. Nama predstoji gora sudbina od one sto smo prosli kada nismo igrali evropu 10 godina i nismo imali za sampon.

mozzart-gost

pre 40 minuta

Sale kapitenu puno uspeha ti želim.
B

Bekovi

pre oko 1 sat

Bekovi potrebni, štoper pošto Simić ide, zadnji vezni Ugrešić verovatno ide.

Milijana Ilic

pre oko 1 sat

Nema Zdjelara jel povredjen ili mu je istekao ugovor?
v

v1ad

pre oko 1 sat

Od svega da kazes da valja jedan golman, tri defanzivca, sedam veznih i dva napadaca. 13 od 26 igraca.
b

batabane

pre oko 1 sat

Pa trebalo je nesto reducirati,nije da nije.Ne cu da imenujem obzirom da se uglavnom radi o mladim igracima.Neka ih ,ali ne verujem u njihove mogucnosti,pa i napredak.
K

Kkkk

pre oko 1 sat

Ovako nema Zdjelara,Poltera ovi su u reprezentaciji do 19 god Simić, Petrović,Makčević,a Jurčević povredjen nema ni ovog Stojkovića Arandjela on ide i Bogdana Kostica i on je u Welsu ide da igra za reprezentaciju do 19 god.

cikadaviddavid@gmail.com

pre oko 1 sat

Videcemo kada krene prvenstvo,treba Saletu dati sansu....

sxomy

pre oko 1 sat

Podrska Sasi, pa malo sreca da nas pogleda pa da udjemo u tu LK