Komentari na vest

Neizvesno da li Gasprom ostaje uz Crvenu zvezdu...

P

Petar Maljevic

pre oko 1 mesec

Ne treba Zvezdi Gazprom. Cudi me da EU i dozvoljava Zvezdi da igra sa tom reklamom. Bas jadno.
R

Rusija uz Zvezdu

pre oko 1 mesec

Džaba ste se ponadali bagro..
B

Brate moj

pre oko 1 mesec

Dali ti nazivas ljude svojim osobinama ????
D

Daren_g

pre oko 1 mesec

Vreme je za okretanje zapadu. Cak i promena imena stadiona za veoma jaku ponudu
B

Brate moj

pre oko 1 mesec

Opet ovaj Darjan izmislja tekstove , pise nesto samo da bi napisao izmislja pojacanja ali , ali , ali nikako da napise tekst kakva pojacanja dovode u Zvezdu i ciji su to menadzerski igraci , zasto tim cupka u mestu godinama u Evropi , zasto nas izbacuju Pafos ili Makabi .......utrkuje se da objavi tekst hvalospeva o dr.Terzicu a zasto nije objavio tekst da je FIFA kaznila Zvezdu i zasto se to dogodilo ???? Gde je novac od tolikih transfera zavirsio???? Zamolio bih redakciju mozzart da objavi ovaj komentar , kad niste smeli da objavite tekst o kazni Zvezde .....molim vas objavite ovo da neko u upravi procita ovi i mozda skonta zasto nema publike ....u napred hvala
6

67445

pre oko 1 mesec

Pet miliona za sponzorstvo kluba koji je redovni ucesnik Lige sampiona ili Lige Evrope je smesna i potcenjivacka cifra. Posebno u momentu kada je sve rusko banovano i zabranjeno. Zvezda taj novac zaradi jednim osrednjom transferom, tako da ne vidim neku stetu ako Gazorom ode. Klub treba da insistira na 10 miliona po sezoni. Brendiranje je danas ozbiljna stvar i kosta, posebno na globalnom nivou.
M

Majamaki3

pre oko 1 mesec

Bilo bi dobro da ostane

ZIVAND

pre oko 1 mesec

Ako Gasprom odlazi, zahvaliti se Rusima, ali Zvezda ide dalje i Arapi vole fudbal a zavoleće i Zvezdu...
P

Pedjast3

pre oko 1 mesec

Pa Gazprom se ne sto bas i nije pokazao,Zvezda je zrela za sponzora koji moze vise da da od Gazproma.
M

Markomili

pre oko 1 mesec

Videcemo pitanje je to
n

neconi1122

pre oko 1 mesec

Pa iskreno i sta ce im gasprom
I

Inout

pre oko 1 mesec

Zvezda dobija novog sponzora!Mislim da je dogovor u završnoj fazi a ovaj članak je napisan bez potrebe.Mislim da nije korektno da imenujem novog sponzora jer još nije zvanično objavljeno ali napisaću da ćemo imati i novu sportsku opremu i to brend kakav klub kao Zvezda i zaslužuje!
K

Kimarica

pre oko 1 mesec

Adidas konačno?
I

Inout

pre oko 1 mesec

Pogodio si druže.
t

trubaci

pre oko 1 mesec

Zar sankcije ne zabranjuju Gasprom i Ruse uopšte u Evropi? Ukoliko odu bice dosta otezano poslovanje i msm da ce drzava morati opet da uleti i pomogne.
.

....

pre oko 1 mesec

Samo nek idu, da ne gledam više onaj beli pravougaonik na pola dresa napred a ime im zauzima jedva trećinu tog prostora dok ostatak zvrji prazan. Kao da nisu mogli da jednostavno ime napišu preko pruga kao jedne sezone što su uradili.
D

Djapex

pre oko 1 mesec

Sa Rusima nema ljubav, nego samo interes : NIS, Južna tok, Gazprom itd. Davali su stotina miliona za Schalke a samo 5 miliona CZ... sada kad EU uvela sankcije, nije mozda vise interes njima da sponzorišu Zvezdu, a valjda, kad je Zvezda došla do budžeta 100 miliona, zaslužuje sponzor koji ce dati bar 10/15miliona...
Г

Голдман

pre oko 1 mesec

Није ти пало на памет да је уговор са Шалке-ом имао везе са северним током?
E

Eseks

pre oko 1 mesec

Bili su tu kad nam je bilo najteze i mnogo su nam znacili..Ipak,kapitalizam je surov i od emocija ne moze da se zivi.Sa tim u vezi,Zvezda zasluzuje mnogo jaci ugovor sad kad igra redovno evropu sad dosta uspeha,ta reklama mnogo vise vredi nego pre.

srecko Janjic

pre oko 1 mesec

dovodjenja igraca od fife i kako je moguce ako doktor magija kaze da nikad bolje poslovanje...

Goja Ivanovic

pre oko 1 mesec

Ko ce ih drugi reklamirati u evropu
.

.....

pre oko 1 mesec

U Evropu ne znam ali u Evropi će da se snađu nekako.

Noon 1

pre oko 1 mesec

Ostace sigurno mora da ih reklamira neko
V

Vanjaxd

pre oko 1 mesec

I ako ne budu docice neki novi gigant

Milorad Bozic

pre oko 1 mesec

Ko li im je sredio taj ugovor sa Gaspromom? 🤔
D

Darko866

pre oko 1 mesec

Imace neko drugi da da vise para

Kristina Janjic

pre oko 1 mesec

dovodjenja igraca od fife i kako je moguce ako doktor magija kaze da nikad bolje poslovanje nema....

DankaT

pre oko 1 mesec

Ostace sigurno mora da ih reklamira neko🙂

Catke05

pre oko 1 mesec

Marakana nasa lepa ili ti rajko mitic

sikisolid2

pre oko 1 mesec

Gaspromu ostaje sigurno , državni projekat je u pitanju , plus su najbolji
G

Gost233

pre oko 1 mesec

Ako je za vajdu - dosta je bilo. Inače, Marakana je u Brazilu.

Cujo Zarko

pre oko 1 mesec

Zvezdin stadion zove isto maraka jer je bas i dobila ime po stadionu marakana iz Brazila
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Nije ni tamo! Stadion službeno nosi drugo ime! Davno ispričana priča! P.S. Marakana, po istoimenoj četvrti gde se stadion nalazi, reč predstavlja vrstu papagaja! Marakana je kolokvijalan izraz za veliki stadion! Pametniji od nas usvojili, tako je bilo, tako će biti, uz svo poštovanje prema čika Rajku! Navijačka prepucavanja moraju da budu pametnija! Pamte se inteligentni transparenti, prozivke, doskočice, a ne budalaštine! Teraj dalje!
1

1100

pre oko 1 mesec

Ima dosta velikih stadiona po Evropi..ali samo je ovde plagijat Marakana...toliko ste originalni...da ni ime niste mogli da smislite kako treba...da bude samo vase i autenticno...volare kantare...
E

Eseks

pre oko 1 mesec

Ja ne pravim problem da li me neko zove po imenu ili nadimku...Isto je tako i za Zvezdin stadion.Ima i ime i nadimak i moze da ga zove ko kod kako god zeli.Ne razumem cemu rasprave kad je stvar jednostavna
R

Re 1100

pre oko 1 mesec

Lavor je origanalan?!
D

Duconis

pre oko 1 mesec

Uuuuuuuu.....bravo majstore,pa da nam ti nisi objasnio gde je Marakana mi bi ostali u zabludi..jos jedno veliko bravo

ilke1980

pre oko 1 mesec

Ostace najverovatnije iz razloga sto je srpski tim

ivanasud

pre oko 1 mesec

Ostace sigurno mora neko da ih reklamira
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

zasto nije objavljeno da su kaznjeni zabranom dovodjenja igraca od fife i kako je moguce ako doktor magija kaze da nikad bolje poslovanje nema
P

Preža

pre oko 1 mesec

Izvesno je da će Delije put Surčina na utakmice?😂😂
J

Jovanaki6

pre oko 1 mesec

Da li Marakana ostaje tu gde jeste to je pravo pitanje? Gde su Delije da se izjasne… cutimo?
M

Mamma mia

pre oko 1 mesec

Geupa ćuti za svašta...
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

nisam siguran bas, ali ako misle tako hmm
B

Bot77

pre oko 1 mesec

Zadnih deset godina Gazprom je samo nalepnica na stadionu, lova stize iz vlasti preko gazproma, to svi znaju

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Pa veliko pitanje...
U

Upravni odbor

pre oko 1 mesec

Svako mesto u upravnom odboru bi trebalo da donese i odredjenu sumu novca u klub.Dobro je imati takvog sponzora ali kao glavni ta suma bi trebalo biti znatno veca.Salke je pre raskida ugovora sa Gaspromom dobijao na ime sponzorstva devet miliona eur godisnje.Priton su tada bili druga liga.Na utakmice LS,LE na stadion se ulazi bez karte a u prvenstvu je svaka druga utakmica besplatan ulaz.Klub tako ne moze da funkcionise.
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Zvezda. 2025. Sponzorski ugovori: 10 miliona evra. Ulaznice i ostalo: 4 miliona evra.
U

Ultras giga

pre oko 1 mesec

A rusi su ti koji su davali pare jel....
m

metalika moj doba

pre oko 1 mesec

gazprom vise manje nego bitno je da ostane glavni sponzor Usnar Usvemesanovski
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

videce se ko je bio bolji na sledecej
G

Gostivar

pre oko 1 mesec

Stavite prst na celo: kakve vajde ima Gazprom od reklame po Evropi kad je firma pod sankcijama.

Danillche

pre oko 1 mesec

Gazprom neće doveka biti pod sankcijama. Logično da žele da ostanu na oku. A i Rusi su to, vole da prkose. Zvezda im je trenutno toliko bitna, da mi nije jasno kako ovi naši to ne kontaju i zatraže više novca. Što se tiče produženja, tu nema spora

Звездаш

pre oko 1 mesec

За вас ботове који за сендвич лупетате на теми и брљате са цифрама, Шалке 04 је имао уговор са Газпромом до 2025. на 9 милиона евра годишње. Уговор је раскинут у марту 2022. због наредбе немачке владе. Иначе, само онај са четири разреда основне школе не схвата пословне маркетиншке потезе и разлику у потенцијалу тржишта између земље од 6 и земље од 90 милиона становника.
M

Mile g

pre oko 1 mesec

Tu je musliu najveci sponzor do slavije, a onda i on i oni pod katanac

Lena Popovic (LennaBlonde)

pre oko 1 mesec

Pet miliona ejjj!!
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

sta je 5 milona druze ...pa to je jedna Babinka ili Badjo likovi koje ni recepcionar na rampi ne pusta na stadion , Ne prepoznaje ih sobzirom na minutazu
D

Djani85

pre oko 1 mesec

Možda će uskoro MOL da postane generalni sponzor!!!
B

BokiUSA

pre oko 1 mesec

Ako sada posle toliko godina igranja po LS I LE ne mogu da nadju sponzora ravnog ovome sada neka napuste klub. Iskreno sada kada svakog drugog mladica prodas za 3 4 5 mil ovo je zaista smesna cifra. Ravna recimo 500k pre 20 god. Mozda je vreme za promene...
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Nisu oni "našli", država je "našla". Generalni sponzor je Gazpromneft, ostali sponzori su: MTS, Mozzart, Maxbet sport, Macron, Kingroyal.media, Global Fashion, Dunav osiguranje, Kansai Helios, MatchWornShirt, Integraltehnic.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...дан после историјске дупле круне крећу спинови, иде Газпром, суспензија ФИФА, руши се стадион, распад екипе 😂😂😂 Реалност је да ће ускоро доћи бивши и садашњи српски репрезентативци, Газпром ће да повећа уговор, а екипу ће да напусти Костов за више пара него Александар Митровић и Страхиња Павловић заједно па то пута два. Лига шампиона је пола пола шанса. Једино је могуће да ће се градити нови стадион, наравно на истом месту.
П

Папан

pre oko 1 mesec

Реалност је да ће Кодтов да допринесе репстацији колико и Максимовић, Лсзетић и Недељковић. Каријеру ће да има бољу, играће у Румунији стандардно. Павловић и Митровић нису наши, али су земљи донели много. А ми ћемо да доведемо Барбику. Ван ла Пару, Ебисилија.... А ти ћеш због писмености добити пршуту са печеницом. Папане.
M

Marko1105

pre oko 1 mesec

Ako je neko sponzor zbog reklame, onda mora progesivno da idu uplate. osnovno plus titula plus kup plus ulazak u LS ili ulazak u LE, prolazak grupe u LS ili LE...i da se zna koliko kosta reklama za sve to. A ne fiksno 5 mil koji nam sluze samo da pokriju troskove omladinske skole i zaposlenih u klubu. Nikakav iskorak sa 5 m mi ne mozemo da napravimo
D

Drvoje

pre oko 1 mesec

Pa i da ne ostanu sponzori doce drugi sponzor jer Zvezda je veliki klub na nasim prostorima ako ne i najveci.
T

Tu je

pre oko 1 mesec

Fahria musliu bez brige
S

Secondigliano

pre oko 1 mesec

za te pare ima sigurno mnogo bolje i vise ubuduce, pa tih 5 miliona oni sto zvezdi daju godisnje oni izvuku kroz reklame za sat vremena na terenu. ko razume shvatice. hvala im za ovo ali ajmo nesto novije, jace i bolje
P

Pixy

pre oko 1 mesec

Oni su se nama pokazali kad je bilo baš baš potrebno. Red je sa prijteljima ostati prijatelj. Kad im bude bolje stanje biće i nama, valjda.
S

Snoopy

pre oko 1 mesec

Kakvi si tek bili prijatelji Ṣ̌alkeu kad su njima davali 10 × vise
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Kina & Nemačka su najveći spoljnotrgovinski partneri Rusije! Zbog rata, to je trenutno Kina! U doba mira, ako se posmatra kao celina, Evropska unija je bila najveći trgovinski partner Rusije, obuhvatajući više od 400 milijardi dolara trgovinske razmene i preko 35% ukupnog ruskog izvoza i uvoza. Od pojedinačnih evropskih zemalja, najznačajniji partneri su bili Nemačka i Holandija. P.S. Nemačka je ubedljivo najveći pojedinačni spoljnotrgovinski partner Srbije, sa ukupnom robnom razmenom koja premašuje 10 milijardi evra godišnje!
D

Dejanii

pre oko 1 mesec

Nema veze, doce neko drugi. Zvezda igra redovno evropska takmicenja i od idućeg sponzora bi mogli da izvuku još više novca. Nije mi jasno zašto ne iznajme ime stadiona, to bi bilo Još dodatnih prihoda za ništa.
D

Dusan 1389

pre oko 1 mesec

Pet miliona ej!Toliko terzić potroši na ruckove za godinu dana!Jak sponzor!Ne bi me začudilo da mi njima plaćamo sto ih reklamiramo!
d

djuka2025

pre oko 1 mesec

nece oni to ni osetiti sredice im predsednik novog sponzora ako ne doce do produzenja ugovora

rosa100

pre oko 1 mesec

dosta im je orecednik realno ni ne treba im drugi spoznor ahhaha
R

Raša P

pre oko 1 mesec

Pomogli nam u nevolji i sada naravno mi pomažemo njima. Tako rade prijatelji!!!
a

andja v

pre oko 1 mesec

ako ode nis doce mol i biće mol sponzor sigurno
R

Raša P

pre oko 1 mesec

Biće sponzor Vojvodini jer je NIS njihov sponzor sada i Bajatović je u UO.
M

Meštar od butige

pre oko 1 mesec

Tu je nis i precednik Aca..
М

Минимално...

pre oko 1 mesec

...10 милиона годишње!!!

wizard 1987

pre oko 1 mesec

pravo vreme da ih se oslobode....za.pisljivih 5 .6 miliona...to je danas smesno....kad su svi skidali gasprom Zvezda je ostala jedna od retkih.....zato dobidjenja i hvala....nacice za te pare koliko hices sponzora....
N

Nenad Petrovic

pre oko 1 mesec

.. Pa veliko pitanje

Valentina Kolar

pre oko 1 mesec

Samo nek idu Sretno

Salleee

pre oko 1 mesec

Jedini prozorcic u evropi im je zvezda. A i čelnim ljudima države odgovara ovo sponzorstvo

Igor Musulin

pre oko 1 mesec

Мало је 5м сада. Сетите се колико је Шалке имао од истог спонзора пре 10ак година.

milannba

pre oko 1 mesec

Verovatno ne ostaje ali nikad se nezna
G

Gostionica

pre oko 1 mesec

Realno za generalnog sponzora bez makar 10 miliona godisnje ne treba prihvatati novi ugovor. Mi smo redovni ucesnici Evropskih takmicenja i sa nasim koeficijentom igracemo Evropska takmicenja jos minimum 5 godina.
g

ghost11

pre oko 1 mesec

Za natpis na grudima + natpis preko cele istočne tribine, 5 miliona je danas smešna cifra u fudbalu.

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Povuci se Gazprome ko boga te molim, da budemo ravnopravni. I onako pare u njihovu kasu idu iz budžeta R. Srbije preko Gazprom Srbija. Siniša Mali sve objasnio ima ta vest na netu
П

Па...

pre oko 1 mesec

...бићемо равноправни кад нам држава да 40 милиона евра и доведе Зиђин, али и сагради стадион и спортски центар. Нећу да помињем базен на 50 година, немачки буџет у рукомету и кошаркашки тренинг у Арени, пошто је тема фудбал.
g

gost779

pre oko 1 mesec

Nikad mi nije Gazprom bio jasan hvala i za to ali onomad smo od njih 2.6 miliona po sezoni dobijali(svojoj braci toliko) a salke 04 je imao 65 miliona po sezoni i ako bi voleo da Gazprom ostane realno zvezda zasluzuje u ovoj situaciji bar 10(koficijent u evropi garantuje bar 5 godina igranja minimalno liga konferencije)e sad ako su mogli oni svaba onolike pare pre 10 god sad mogu bar 10 nama
s

sd

pre oko 1 mesec

salke je dobijao u najbolje vreme 25 miliona godišnje, kakvih 65 m. Pri tome nemačko tržište, bundes liga, salke kao jedan od najpopularnijih klubova tamo.
B

Brale

pre oko 1 mesec

Pa koji su to iskorak napravili samo potrosili pare na razne Barbike i Randu i Kasandre.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...пласман у Топ 30 клубова на вечној листи УЕФА.

Zivot je igra

pre oko 1 mesec

nek idu iz ZVEZDE
A

Aha....

pre oko 1 mesec

Sad da naprave tim dostojan lige sampiona, a kada Partizan 2012 trebao da napravi dostojan tim za ligu sampiona tada se kukalo i kmecalo na sve strane i svi sateliti de da se Partizan pojaca to onda rusi kvalitet Super lige nece da bude zanimljivo da Partizan bude mnogo jak i da osvaja titule samo on, sada evo vec 9 godina je mnogo zanimljivo da samo Zvezda osvaja.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...значи зато се ви нисте појачали, јер сте хтели да лига остане занимљива 😂😂😂 А ја мислио зато што вам је трансфер политику водио председник не зна да састави реченицу.
R

RedVolos

pre oko 1 mesec

Nadam se da ce konacno skinuti onaj odvratni logo sa dresa i zavrsiti sa rusima zauvek! Teg su nam oko vrata i zbog njih nas prati losa slika svuda, uzas.
P

Pillipipinizzzzz

pre oko 1 mesec

Pa kako ide ona pesma- Lopov lopovuuu…..

Magistar

pre oko 1 mesec

krenula bežanija
K

Kpmedija

pre oko 1 mesec

Jel to onaj gasprom sto je dosao posle sutiranja penala na Rajku i kada su bili ugnjetavani
П

Па...

pre oko 1 mesec

...не, него онај који је дошао са Путином и због кога је Шкундрић смењен.
M

Mile led

pre oko 1 mesec

Ovo ruglo od stadiona kada se klub ugasi posle izbora treba srusiti i napraviti bolnicu za mentalno obolele ljude koji su navijali za ovaj klub dok je postojao.
v

vule ilic

pre oko 1 mesec

Izvini Zeljko Panticu nismo te prepoznali.
V

Vokri kapiten

pre oko 1 mesec

Sve titule sud udruženog rada da prebaci Partizanu.
X

XD

pre oko 1 mesec

Zašto čekaš da se tu ptvori ta bolnica. Možda ti je već kasno.
M

Marko1105

pre oko 1 mesec

Jako sam vezan za Ruse i Rusiju i naravno da ne bih voleo da menjamo sponzora, ali postavljam pitanje naglas: Da li neko zaista misli, u klubu, u Srbiji i Rusiji i u svetu uopste da je 5 miliona evra danas dovoljno za funkcionisanje kluba koji hoce titulu svake godine i koji hoce evropska takmicenja svake godine? 5 miliona je potrebno nekom Cukarickom da budenu prvih 5 u Super ligi. Danas je taj novac smesan. Nama treba sponzor koji ce da pomogne finansijaki da mi udjemo u zavrsnicu nekog evropskog takmicenja, na primer 1/4 finale LE i onda je to vise nego dobra reklama i za tog sponzora. Smatram da je glavno sponzorstvo sa 5 miliona jako malo za klub kakav je Zvezda i ambicije koje uvek ima. Moze Zvezda da nadje nekoga ko ce dati vise para. A moze se i Gaspromu objasniti da 5 miliona danas i pre 10 godina nije isto.
@

@

pre oko 1 mesec

Ako poredis cz sa ostalim klubivima gde svi od istog drzavnog sponzora dobijaju 5:1:1:0,5 itd onda mislim da je tih 5 i previse. A plus imate oneke prodaje po 20-30 milona tako da vama sponzori takoreci i ne trebaju
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Nijedan sponzor neće i ne želi da uđe u nešto što je registrovano kao "sportsko udruženje građana" i gde se ne zna vlasnička struktura! Svi potencijalni investitori žele jasnu situaciju u pogledu vlasništva, infrastrukture, itd. Gasprom je došao na "dil" koji je sklopila država! Da nije bilo Ministarstva za energetiku i Vlade Srbije, od toga ne bi bilo ništa! P.S. Zvezda (čitaj: Terza) je JEDINA jasno i glasno rekla da je protiv PRIVATIZACIJE!
A

Astoria

pre oko 1 mesec

Gazprom na dresu CZV je politička odluka. A što se tiče uslova, mi ih ne postavljamo, Rusi odlučuju koliko će izdvojiti u cilju promocije svoje kompanije u Evropi. Ovo im je jedini način da budu vidljivi, jer su svugde zabranjeni. A visina finansiranja Gazproma zavisi od rezultata koje Zvezda napravi.
M

Marko1105

pre oko 1 mesec

@Astoria Trebalo bi da si u pravu. A sta bi to znacilo, da zavisi od uspeha: osnovno: 5 miliona titula u Srbiji: dodatna 3 miliona Kup : dodatno milion ulazak u LS: dodatnih 10 miliona ulazak u LE: dodatnih 5 miliona Prolazak grupe u LS: dodatnih 5 mliona Ulazak u 16 LS: dodatnih 5 miliona itd... Prolazak grupe u LE: dodatnih 2 miliona ulazak u 16 u LE: dodatnih 2 miliona i sve ovo navodim kao primer za glavnog sponzora tima koji svake godine osvaja titulu i igra LS ili LE. 5 je zaista smejurija. Kada bi se uzeo moj primer Zvezda bi ove sezone od sponzora dobila 16 miliona
D

Da te pitam i da ti kazem

pre oko 1 mesec

Vezan cime? Pupcanom vrpcom ili ispranim mozgom? Sta je ikada Rusija uradila za nas? Jel su nas branili 99? Nisu. Jel su naz zastitli za vreme progroma sa Kosova? Nisu. Jel su na kraju iskoristili Kosovo za svoje agende? Jesu. Jel su investirali u Srbiju? Nisu. Koje su to ruske firme ovde osim Gasproma koji nas dere i zbog kojeg imamo najskuplje gorivo u evropi!? Znaci ajde vec jednom vi rusofili malo da se saberete i da prestanete da se lozite. Ako imas nesto godina setices se kako su izgledale drzave iza njihove gvozdene zavese i kako izgledaju danas bez iste - procvetali. Pogledaj samo Poljsku, Cesku, Slovacku, Rumuniju, Madjarsku. Pogledaj balticke drzave. Mani se laznih bajki i otvori oci. Na ulicama nemas nista rusko osim rusa koji su pobegli od “blagostanja” koje tamo vlada.
M

Marko1105

pre oko 1 mesec

E ako si me pitao i ako si mi rekao. Da li ti je sada lakse? Verovatno jeste. Sve te drzave koje nabrajas, posebno balticke Estonija, Letonija, Litvanija...su nekako pederske. Ne bih voleo da licimo na njih. Poljska. Okupirana pre svega Nemcima. Ne postoji sansa da bilo sta sami odluce. Oni su, ako nisi znao vise rusi nego mi. I trebalo bi da ih je sramota. Ali nije, ima izroda. Od svega sto si nabrojao jedino se za Slovacku slazem. Pristojna i bratska drzava. Bliski jezici i blizak mentalitet kao nas. Drugo, a sta znaci braniti? Da Rusija podigne avione i zarati sa Nato 99.godine? Mozda ako si lud. Bar nas nisu napali i bombardovali, kao ovi koje ti volis.
m

menkopenko

pre oko 1 mesec

Sto ne bi ostao,zvezda osvojila dva pehara .doduše u Jevropi prorlsi lose ali auta idu na kotače
K

Kr-iza

pre oko 1 mesec

Pa pitanje koliko oni sada imaju para za sponzorstva
П

Па...

pre oko 1 mesec

...тешко да је пролеће у Европи лоше, нарочито из угла навијача Партизана 😂😂😂

Otac Makarije

pre oko 1 mesec

Uff to bi bio tezak udarac za budzet zvezde

мв1977

pre oko 1 mesec

Daće Vučko više od gasproma ipak je to njegova mezimica!
j

jokipo

pre oko 1 mesec

obratite se MOL-u

Ciba1985

pre oko 1 mesec

Zavrsice glavni jos neku godinu... Zar neko sumnja u to?
G

Gostimir.

pre oko 1 mesec

Pa treba da izboksuje više para, sve ispod 15 miliona je u ovim okolnostima mali novac
B

Bojan Gvozdic

pre oko 1 mesec

Bila je priča pre 3-4god.da nam Huawei nudio 10 mil.evra,vrhuška nije prihvatila.Gasprom reklamiramo i na tribini i na dresovima,ako ne daju veću ponudu,otkačite ih...
P

Prti

pre oko 1 mesec

Ok zasto bi neko dosao i dao vise novca? Mani me price iz novina neki englezi ili bilo ko davao toliko i toliko to su samo vesti da ispadne kako smo verni Gaspromu da se velica politicka prica. Nego zasto bi neko platio 10miliona eura sponzorstva ? Da si ti SPONZOR i imas budzet 10m eura da li bi platio Zvezdi ili na primer Fejnordu. Zasto i kako Zvezda ima prednost koji je ROI za tebe i isplativost da platis Zvezdi taj novac a ne Fejnordu na primer ili tako nekom osrednjem Evropskom klubu iz jacih liga?

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 1 mesec

sa englezima ni pod nikakvim uslovima.sa rusima moze ali moraju da znaju da je 5 miliona odavno prevazidjeno i malo
S

Saša_ PFC

pre oko 1 mesec

Ljulja se severna tribina i polako kancer Srbskog sporta pocinje da se urusava.Imamo vest kako Terzinja kaze 550.mil.evra zaradjeno ali evo i danas vest da je stigla zabrana rrgistracije igraca zbog dugovanja prema igracima koji su tuzili klub.Tribina je pocela da se urusava i da se tuku medjusobno na tribini sto je znak da je doslo do podele a izgleda da ni vlast nije bas tako sigurna na sledecim izborima.Sada citamo da bas i nije toliko siguran sponzor kluba i jos samo fali da policija i sud u Srbiji rade svoj posao kako treba pa da cujemo sta se to tako"lepo"desavalo u"banji"gde je teklo med i mleko.Izgleda da bas nije tako sve kako placeni novinari pisu i da ce uskoro neki opet nestati i otici na usavrsavanje u neku drugu zemlju.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...шта је било кад си се пробудио?
K

Kikula

pre oko 1 mesec

Gde si molim te cuo da je zbog dugovanja prema igracima?Zvezda je dobila privremeno zabranu jer nisu uplatili 10% Gentu zbog transfera Bukarija.To je 700.000.Uplatili su te pare,i ta zabrana ce biti ukinuta.Imali ste i vi isto zabranu privremeno dok niste platili u Januaru valjda.
M

Markocicin

pre oko 1 mesec

Dace Aca kolko god bude trebalo
t

tzz

pre oko 1 mesec

Biće neka kladionica i veće pare.
P

Piero

pre oko 1 mesec

Koja to britanska firma, da nije Trotters Independent Traders?
B

Beliša

pre oko 1 mesec

Ma jok neć pitajte gurua severa dali nece
S

Srxx

pre oko 1 mesec

Zašto ne napišete da je uefa udarila zvezdi rampu na pojačanja zbog neimirenih dugovanja...
A

Astore

pre oko 1 mesec

Zato je ogroman pritisak u svakom tekstu u britanskim magazinima i razvlacenje nas zbog Rusa jer je trebao doci sponzor iz UK. WSC je ruzno pisao o nama nakon gostovanja u Mancesteru, zatim FourFourTwo nas je izostavio sa liste top 50 timova (skoro svi osvajaci LŠ su na njoj racunajuci Steauu ali za nas nije bilo mesta). Neretko smo zbog sponzora imali losa suđenja u Evropi (Milan, Monako...). Ako Rusi žele i dalje treba da znaju da je Zvezda dosadasnji iznos prevazisla. Inace po gradu se prica da novac od Gasproma ne leze klubu vec 2 godine usled sankcija ali politicki mora da se izgura prica...

JEJICA

pre oko 1 mesec

Ja vala nikad ni ne stadoh uz nju...
n

neshha

pre oko 1 mesec

Jesu uskocili kad je bilo najpotrebnije,ali realno 5 miliona godisnje od generalnog sponzora,za klub koji vec godinama redovno igra grupne faze evropskih takmicenja je mizerija,sitnica.Bas bas jako malo.Pogotovo u situaciji kada smo ih jedini reklamirali po Evropi.Pa tu nema ni za jednog vrhunskog fudbalera.
m

miki.mocart

pre oko 1 mesec

Terza kaze da prihoduju 80 miliona godisnje... sta ce im Gasprom?
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Obrati pažnju, da vidiš kako funkcioniše! Prost primer. 10.2.2015. "Terzić: Zvezda nema čemu da se nada ako ne bude privatizacije. Mora da se definiše vlasnička struktura i jasno zna ko je gazda. Crvena zvezda dugoročno nema čemu da se nada ako ne bude privatizacije." 27.3.2026. "Iz kluba je poručeno da za njih privatizacija "nije tema". Uprava je istakla da su finansije stabilne, da 82 odsto prihoda ostvaruju iz inostranstva i da im državne pare nisu potrebne." U prevodu, klub je što se njih tiče "privatizovan" i tu ne treba i ne može da se bilo šta menja! P.S. Država je 7 dana pre ovog saopštenja uplatila preko FSS-a 2,5 miliona evra!
v

vule ilic

pre oko 1 mesec

Kad su grobari pricali Tadic vam obezbedio Gasprom a vi kukate u to vreme smo mi od njih dobijali 4 miliona godisnje dok je Salke. dobijao oko 60 a Zenit i vise.Mi smo tad svi radosno klicali zbog te sice a u medjuvremenu kad se situacija promenila i Zvezda se izdigla nas glavni sponzor Gasprom se nije nista vise otvorio iako zbog sitiacije u Ukrajini Zenit nije vise igrao Evro kupove a sa Salkeom su prekinuli saradnju.Koji ce nama vise vasih par miliona,daleko vam lepa kuca.
G

Gost77788

pre oko 1 mesec

E to je vaš karakter. Kažeš, daleko im lepa kuća. Pa kako te nije sramota ako srama imaš? Zamisli da tako popljuvaš nekoga i odrekneš ga se čim imaš para. A taj ti je davao kada si bio sirotinja i u dugovima do grla. To je zvezdaški karakter i poštenje. Tako ste i Miloševiću pevali da je jedan od vas a onda mu poručivali da se ubije. Kao i Tadiću. Ljudskost-Nula!
Đ

Đukin fan

pre oko 1 mesec

Ugovor su sa Šalekom imali preko 10 godina po 25 mil € godišnje!I to drugoligaši!Ovih 5 su komedija na ono sto su 18 godina izvukli iz NIS,resursa,rudne rente i tržišta!
J

Jaran iz afrike

pre oko 1 mesec

Sine veca im reklama 50x u 2 bundes ligi i da sponzorisu salke u Nemackoj nego sve timove u superligi... Dovoljno je reci Shalke svaku utakmicu puni stadion i dok su u 2 ligi... To je isto kao da kazes nije neka razlika izmedju VW i Skode isti motori idu itd... ali je opet VW skuplji i vise se prodaje a prakticni isti automobili sitnice ih dele, pa razmisli malo zasto je to tako...

Marko Golubovic

pre oko 1 mesec

gazprom treba i narednih 15 godina da bude sponzor
n

neshha

pre oko 1 mesec

Samo ako bas znacajno poveca sumu.

ValensijaKK

pre oko 1 mesec

Само због инсистирања на оном огромном белом правоугаонику на дресу, који сваки дизајн претвара у естетско ругло, треба им тражити 20 милиона годишње ако хоће обнову сарадње. За 5 милиона, што рече колега, може налепница изнад водокотлића.
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Gasprom ima prihod preko 114 milijardi evra! Državni budžet Republike Srbije za 2026. godinu projektovan je na oko 20,6 milijardi evra! Da li stvarno misliš da je bilo kakvo uslovljavanje moguće?
d

dexiko

pre oko 1 mesec

Zvezda 90 % budžeta puni od uefinih nagrada i prodaje igrača.Svaka druga priča je zaprđivanje.
T

Tebrinjo

pre oko 1 mesec

Evo ovako, od prodaja igrača ste u plusu 24 milj(terza potvrdio), od Uefe imate 18 miljoner sezone, 12 od sponzora, od karata i dresova 3-4, tv prava mizerija.. A budžet je 75-78 (opet terza rekao). I na kraju koliko je minus??!
A

A inače

pre oko 1 mesec

ZvezdaSrbija živi od Gasproma? Pa ako oni odu neće imati prebijene. Debele usne daju novac kakav Gasprom
P

Popce

pre oko 1 mesec

U suštini ostaće, a za iznos koji će plaćati se neće pitati ljudi iz zvezde
K

Kikula

pre oko 1 mesec

Zvezda moze da nadje drugog sponzora bar za slicne te pare,ako ne i za vise.Oni su Salkeu davali vise para kad su bili u 2 ligi,nego zvezdi kad je igrala ligu sampiona.To spoznorstvo je mozda prvih par godina davano vise nego sto vredi,ako i tad,posto je to bila 2 miliona od cega pola ide za omladinsku skolu.Zvezda je to svakako visestruko vratila,pogotovo sad u vreme kad je sve rusko zabranjeno u svetu,da ne mozes njihovu zastavu nigde da vidis,i kad su po evropi zabranjivali ruske pesnike i kompozitore po skolama,dok ih je zvezda nosila na sred dresa po celoj zapadnoj evropi.Terzic jeste naklon rusima,ali mislim da je ovo vise pitanje drzavnih interesa,i pravca u kom drzava ide,i da se ona pita vise ko sme da bude sponzor,ipak su zvezda i partizan drzavni klubovi.
T

Torcida ALOOO

pre oko 1 mesec

Na sta vam lici stadion Zvezde na ovoj slici ? Sta vam prvo padne napamet ?
G

Gost1234

pre oko 1 mesec

Lici na ono sto je tvoj komsija gledao pre nego sto si se ti rodio)))))
1

1100

pre oko 1 mesec

Lici nam na kolektor...podbanjicki....
N

Nivo 4

pre oko 1 mesec

Wc solja za Dinisauruse hahahaha
D

Dj510

pre oko 1 mesec

Mwni lici na cucavac

Maja Đukić

pre oko 1 mesec

Žalosno bas…🤣😆
O

Odose Braca

pre oko 1 mesec

Od Gazproma nema nista vise, ubacice kum Putina, Trampa, Svetog Save i Terze Madjije Azere u kombinaciju.
I

Ivan Bozic

pre oko 1 mesec

Naravno da ostaje
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre oko 1 mesec

Хвала Гаспрому што је улетео кад је било, вероватно, најпотребније. Мислим да је Звезда заслужила много већи финансијски уговор од тих 6 милиона. Шалке је имао око 25, ако се не варам.
L

Lopovv Bucurest

pre oko 1 mesec

Hvala im ali sad ce te se prodati Trampu Junioru tako kazu izvori, bas ste zahvalni hahahah

Slobodan Ristovic

pre oko 1 mesec

postalo je legendarno
M

MNM

pre oko 1 mesec

Valjda će nam produžiti..msm ko je bolji i veći od Crvene Zvezde? Ako neće nama neće nikome.Oće,samo još malo više treba da nam daju.:))
В

Војвода први

pre oko 1 mesec

А расписали се партизани из 32. Загорске дивизије.

Slavko61

pre oko 1 mesec

Eh da su davali Zvezdi koliko i Šalkeu nekad...
L

Lepi Kole

pre oko 1 mesec

Salke na svakoj svojoj utakmici kod kuce ima 62 hiljade ljudi a vi toliko ne skupite za citavo jedno prvenstvo. U Evropi imate malo jacu podrsku navijaca ali i to je mnogo slabije nego sto je bilo. Ne znam da li si razumeo ali vise se isplati ulagati u Salke jer tamo citav grad zivi za klub, prodaju se ulaznice, suveniri, sve zivo a Zvezda zaostaje za njima. To sto vi zvezdasi stalno mislite da ste neki bogom dan klub je vasa stvar, u Evropi ste mali kao sto ste uvek i bili osim mozda pet godina krajem osamdesetih i pocetkom devedesetih godina proslog veka.
G

Gost sa istoka

pre oko 1 mesec

E da su Srbija Nemacka mozda bi i dobili... Kako mozes uporedjivati Srbiju sa Nemackom i super njiva ligu sa bundes ligom

Zoran Jeremic

pre oko 1 mesec

Realno od nekog drugog sponzora mogu dobiti mnogo veci novac
G

Gogi RS BL

pre oko 1 mesec

Bice problema velikih bar takva je situacija na terenu uz to ovde od upucenih ljudi u Banjaluci cujem od da Savo Milosevic i jos neki ozbiljniji ljudi iz sveta politike planiraju veliko ulaganje u FK Partizan, prica se da ce im britanski Shell biti sponzor od jula ili januara jos se ne zna.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...шта је било кад си се пробудио? Јеси ли стигао на први час или си добио неоправдани?
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Savo Milošević ima problem da nađe restoran gde će ručati, jer mu je stari zatvoren, a ne da se bakće sa Shell-om!
G

Gost1234

pre oko 1 mesec

Savo Milosevic je nadaleko poznat po svojim ulaganjima u brazilsku naftu i dijamante))))))) Zbog tih ulaganja danas prihvata bukvalno svaki ponudjen posao)))))))))
G

Gogi RS BL

pre oko 1 mesec

@Zvlat nisam rekao da se on bavi tim nego da je cuo od ljudi iz koji su trenutno na funkcijama bar ovde u RS, a to da nema za pice, restoran i slicne je cista izmisljotina uvek je imao i kmace iako je dosta novca izgubio.
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Restoran gde je obedovao 3x dnevno je STVARNO zatvoren i prostor je pretvoren u teretanu! Inače je bio poznat kao sastajalište ljudi iz beogradskih klubova gde su se na mobilnom telefonu gledali highlights-i potencijalnih pojačanja! P.S. Partizanu niko, osim države Srbije, ne može da pomogne! Sve ostalo je prodavanje magle! Savo, ima veći problem! 4 meseca u Sloveniji, tužba, 2 meseca u Iranu, 3 meseca u BIH ...

Bibras Natho

pre oko 1 mesec

Uf baš sam žalostan.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...нема разлога да будеш, продужиће се уговор.
d

dona19888

pre oko 1 mesec

partizanov budžet dok je osvajao titule.deset puta manji od današnjeg zvezdinog
g

gosttt

pre oko 1 mesec

Druze kad je Partizan osvajao mleko je bilo 60 dinara
П

Па...

pre oko 1 mesec

...логично, Партизан је био 10 пута мањи клуб и док је освајао титуле од садашње Звезде.
P

Poljak California

pre oko 1 mesec

Ako Rusi odu a idu treba pitati Trumpa Juniora da pogura nesto oko Exxon Mobile ili Chevron... to su najmanje pandani Gazpromu koji mogu izdici nasu Zvezdu korak vise nego Gazprom a sto da ne i do finala LS, Ameri su trenutno u kesu znam po ljudima ovde tek se ocekuje skok plata posle manje krize, dok Rusi su u problemu zbog rata...
H

Hellbi

pre oko 1 mesec

Do finala ls? Brate iskreno se nadam da se salis...
@

@

pre oko 1 mesec

u kakvom ti matrixu zivis
P

Poljak California

pre oko 1 mesec

@@Mozda su me malo zanela ova brda i svetla Beverli Hilsa
d

dona19888

pre oko 1 mesec

isto tako u košarci puste Pricu partizan skuplji od zvezde.a u zvezdi 40miliona ubace.i nikom nista.
N

Ndndndnd

pre oko 1 mesec

U ovo ni sam ne veruješ bukvalno .A ako je kod nas 40, kod vas je 46 miliona.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...у кошарци је причу "пустила" Евролига. Партизан има шести буџет у ЕЛ, Звезда осми. Ко је оправдао улагања, нека свако сам закључи.
h

hyyu

pre oko 1 mesec

nije evroliga nego basketnews nema sanse da je zvedin budzet veci
S

Stevo USA Delija

pre oko 1 mesec

Gotovo je ako gazprom ode a sve govori da odlazi... Bar su tako kasu srrucnjaci i svi koji prate desavanja i berzu... Ako Gazprom ode moze nas spasiti samo Coca cola ili Pepsi inace opet nas ceka zapusteni teren, Kratko Ostanic na klupi, polovni igraci poput Ailtona, Gume Bogdanovica itd...
П

Па...

pre oko 1 mesec

...стварно ћемо пропасти без 5 милиона, пошто смо за 6 милиона продали Лазара Јовановића који није ни играо за нас. А таквих имамо још бар 20.
S

Stevo USA Delija

pre oko 1 mesec

Kako ne razumes da jedan Gazprom ili slican gigant vrede kao sponzor vise nego 15 miliona za transfer nekog igraca, donosi klubu mnogo vise beneficija ali to ne razumeju ljudi koji fudbal gledaju samo spolja i preko igrice menadzer...

Bosque

pre oko 1 mesec

Kad evropski sudija vidi gasprom na dresu,promeni mu se percepcija.
d

dona19888

pre oko 1 mesec

bas je zvezda jaka.sine katanac vam ne gine.pa vi ne možete ni protiv radnika pošteno da igrate.za spas srpskog fudbala jedino ako država izadje iz sporta.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...ко о чему, гробари о поштењу.

Ivica Doya Gašić

pre oko 1 mesec

Srbija, Rusija -braća zauvek!
E

EU EU EU

pre oko 1 mesec

Srbija i Ukrajina braća zauvek
@

@

pre oko 1 mesec

rusofilu, gde su bili '99
d

dona19888

pre oko 1 mesec

u dosovsko vreme partizan 900hiljada evra.zvezdi 4miliona od sponzora.o tome koliko se partizan gurao.posle pricaju i partizanu pare davali.vidi se da je bilo obrnuto.sad sto su u zvezdi bilo(mali,vesic i ostali lopovi.)
S

Selaković

pre oko 1 mesec

I da ne produži ugovor Gazzprom zvezda je suviše veliki brend u Evropi i svetu da bi razmišljala o nekom velikom sponzoru kao neki što se sami nude pa im država dovede kineze. Zvezdi se sami javljaju i možda bude neki veći sponzor od Gazzproma samo ako oni ne žele više saradnju. Tako da navijači zvezde ne treba da se stresiraju oko toga !!!
P

Prti

pre oko 1 mesec

Ima nas svakakvih ali izgleda najvise ovih finansijski nepismenih.
D

Dobar vic.

pre oko 1 mesec

Brend? Publika je pokazatelj, domaće prvenstvo, Zvezda nema 5-6000 prosek, osim protiv Barselone (40% dece zbog Barse došlo) nije rasprodat stadion nijednom pa čak i protiv Bajerna, Totenhema itd. Zvezda je bila brend 1991 pre 3 decenije.
k

kako to

pre oko 1 mesec

Zar nije bratija spartak dekimrk konekcija rusija braca zauvek

Natasa27

pre oko 1 mesec

Klub je dugo imao stabilnost zahvaljujući tom sponzorstvu i biće teško pronaći partnera istog nivoa.

Stefanbiki95

pre oko 1 mesec

Potpisace gasprom braca rusi su to
:

:) :)

pre oko 1 mesec

Kolike su kazne za Zvezdu zbog divljanja navijača a kolike za FSS zbog loše organizacije finala kupa?
M

Malo je to para

pre oko 1 mesec

Pa ja se secam da je Huawei nudio spoznorstvo posle osvojene titule 2015te, i sponzorstvo je bilo vece od Gaspromovog pa su iz Zvezde odbili. Ne znam da li sada ima neka firma koja bi to htela da uradi, ali ljudi moraju da budu realni - ili ce biti Ruska, ili Kineska ili domaca firma, i to je to. Mozda neka firma sa balkana (MOL na primer). Realno i vreme za rastanak sa rusima, jer 5 miliona godisnje vise nije nista. Mogu da ostanu kao sponzor ali ne kao generalni sponzor za te pare.
P

Pakal II

pre oko 1 mesec

Novinar u tekstu praktično tvrdi da Terza i kompanija ne rade u najboljem interesu kluba. Odbija se izdašnija ponuda iz Britanije? Iz kog tačno razloga?
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Iz državnog! Srbija uvozi skoro četiri petine svojih potreba za sirovom naftom. Glavni dobavljači su Irak, Kazahstan, Rusija i Azerbejdžan.
D

Djordje135

pre oko 1 mesec

Ostaje naravno ispostovala ih je zvezda

kiboooo

pre oko 1 mesec

Mora jači ugovor
A

Alex 987

pre oko 1 mesec

5 miliona godisnje, 14 sezona, ukupno 70 miliona. Da je Partizan imao ovakav sponzor ne bi bio tu gde jeste.
P

Prti

pre oko 1 mesec

Partizan je itekako manji klub to je isto kao da si rekao ee da je Espanjol imao isti ugovor kao Barselona ne bi bio tu gde jeste. Partizan je u tom periodu imao izmedju 2-3m pa je tu gde jeste. Nije to zbog 2-3 miliona vise sto je Zvezda dobila od generalnog sponzora vec zbog ocajnog vodjenja kluba od strane VVV i sada ove ekipe.
K

Kigy

pre oko 1 mesec

Berg i Hauge!!! Pa polako!
r

rea

pre oko 1 mesec

Gazprom ili NIS pod maskom Gazproma?

Vaskon

pre oko 1 mesec

Najskuplji sponzorski ugovori na dresovima (Grudi) - 2025/2026 Prema podacima za sezonu 2025/2026, ovo su vodeći ugovori: Real Madrid (Emirates): Oko €70-74 miliona godišnje, a ugovor je produžen do 2031. godine. Barcelona (Spotify): Vrednost ugovora sa Spotify-jem se procenjuje na oko €70 miliona godišnje. Manchester United (Snapdragon): Počevši od ove sezone, Unitedov novi ugovor sa Snapdragon-om takođe donosi oko €70 miliona godišnje. PSG (Qatar Airways): Sponzorstvo sa katarskom avio-kompanijom iznosi oko €70 miliona godišnje. Juventus (Jeep): Ugovor vredan oko €69 miliona godišnje. Manchester City (Etihad Airways): Sponzorstvo iznosi oko €65 miliona godišnje. Bayern Munchen (T-Mobile): Oko €65 miliona godišnje. ...
g

gost22

pre oko 1 mesec

nacice drzava opet sponzora, prodacemo eps ili telekom, dosli 2010-te, usli prvi put u grupe u istoriji kluba 2017-te, a rusi dosli zbog rezultata u evropi, i kad im vlast kaze cisto drzavno sponzorstvo andjusi ne veruju
P

Petar Nedeljkovic

pre oko 1 mesec

ostaje predstavljamo ih u evropi

mlade016@gmail.com

pre oko 1 mesec

Пролупао је и остарео али неко ко 26 година води клуб, са 7 лш и само 7 лиге , није заслужио да му навијачи звижде. Мадриђани навијачи су се превише умислили.
@

@

pre oko 1 mesec

ti ne znas da'l si doso ili poso...Sve portale ste nam uzeli pa sad i ovaj

Urke97

pre oko 1 mesec

ostaje nego sta nego da ostaje predstavljamo ih evropi

Mile Stručnjak

pre oko 1 mesec

Ova "vest" verovatno ima za cilj da malo pogura taj novi ugovor... Svakako za današnje uslove i trenutni Zvezdin status, mala cifra... Sa druge strane bili su tu kad nije bilo skoro nikog... Da malo povećaju i potpišu na 2 godine, sasvim korektno... Živeli

Marko Kocić

pre oko 1 mesec

Za 5 miliona može reklama na parkingu samo, smešno je.

Avalon Bg

pre oko 1 mesec

Bolji i darežljiviji sponzor od kase iz Nemanjine ne postoji...
m

milan.gudovic

pre oko 1 mesec

Ostali rusi ili ne, Zvezda je izgradila ime u svetu tako da ce sponzora biti, samo ko bude dao vece pare. 5 miliona u danasnjem fudbalu je smesan iznos...
X

XD

pre oko 1 mesec

U vreme kada su nama davali pet, Šalkeu su davali sedamdeset a Zenitu neograničeno. Ali tada je Zvezda bila nešto drugo. Za pet miliona mogu da dobiju reklamu iznad WCa a ne preko cele tribine i dresova.
G

Gasprom

pre oko 1 mesec

Je davao naše pare ti stvarno misliš da će Zvezda naći sponzora ovakvog?
d

dj16

pre oko 1 mesec

@Gasprom - Bukvalno u tekstu piše da je britanska firma nudila 6 miliona plus bonuse, ali odbijeni su. Tako da, da, Zvezda može da nađe boljeg sponzora bez problema, ali znamo zašto nije.
g

gostyy

pre oko 1 mesec

nema od toga ništa
M

Marko206

pre oko 1 mesec

Bolji ugovor od njihovog nece dobiti tako da bolje da ostanu
D

Dzone

pre oko 1 mesec

Bilo bi dobro da odu. Treba biti pragmatičan i naći sponzora koji nema veze sa ratom.
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

14.6.2022. Siniša Mali. "FK Crvena zvezda je od države dobila 17,6 miliona evra. Ako na to dodate Gasprom 45,8 miliona, onda je ukupno 63,54 miliona evra FK Crvena zvezda dobila od države i sponzora u poslednjih deset godina. FK Partizan je u tom istom periodu dobio 14 miliona evra. Tu moram da budem fer, 50 miliona evra je razlika u onome što je Crvena zvezda dobila u odnosu na Partizan. Ja sam pričao i sa predsednikom Vučićem da nađemo jednog sponzora i za FK Partizan“.
T

Tika-taka trt-mrt

pre oko 1 mesec

1.Gasprom nije domaca firma. 2. 5 mil je smesno za generalnog sponzora u LS /LE 3.Za sta tacno tvojima dadose silne pare, za ucinak 3 /3 ispadanja po sezoni?
л

лоол

pre oko 1 mesec

Имате Кинезе који копају по Бору...а врати се онда фрајеру коју год назад кад је вама ЕПС давао више него нама Гаспром,а нама на дресу био СМС број за помоћ.Само тићу молим те
M

Marko LegionaR

pre oko 1 mesec

Ajde da i od tebe nešto saznam. Gasprom je ustvari Srpska državna kompanija. Inače došla u zvezdu mnogo pre te 2022. godine. Hvala na informacijama.
x

xxhx

pre oko 1 mesec

Kako je lepo kad se napise neka cinjenica, a onda oni lupaju minuse, kao da si napisao nesto kompletno netacno. Naci ce njima drzava novog sponzora, izmislice nesto, samo da nam zvezdana i dalje baca milione drzavnih para
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Siniša, odgovori ljudima!
D

Dap

pre oko 1 mesec

A otkad je Mijatovic na čelu, dobili od drzave 22,5 miliona, eto imaš skoriju vest ne moraš da rovariš od pre 5 godina.
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Druže, pisao samo o tome milion puta, nije poenta u podelama na "njihove i naše, oni ili mi", poenta je da ovo što se radi decenijama na duže staze je neodrživo! Oba kluba su balast za ovu državu, poreske obveznike i relikt prošlih vremena! Laganje je postalo normalno, odgovornost ne postoji, upliv politike/kriminala ogroman i većina ljudi ne zna/ne razume šta se radi! Partizan. Od oktobra 2024. do marta 2026. Partizan je od države dobio ukupno 23,2 miliona evra. Zvezda. Vlada Republike Srbije je 20. marta 2026. godine odobrila isplatu finansijske pomoći iz budžetske rezerve u iznosu od oko 293.750.000 dinara (približno 2,5 miliona evra) preko Fudbalskog saveza Srbije, a krajnji korisnik sredstava je FK Crvena zvezda. Zaključak ... OBA KLUBA TREBA PREPUSTITI TRŽIŠTU!
T

Tvrdjava

pre oko 1 mesec

Moze ali 10 milki u danasnje vreme i to je malo
L

LFCC

pre oko 1 mesec

Pa Terza magija kaze sve smo nasim znanjem i vestinom postigli od rezultata, da vidim druge klubove u Srbiji da naprave isto. Dajte Radniku iz Surdullice 5 miliona godisnje od Gazproma i jos ko zna koliko miliona od drzavnih firmi i Radnik ce isto igrati evropu svake sezone.
M

Mjv

pre oko 1 mesec

Partizan dobije 30m od drzave za godinu dana i ispadne u junu
A

Apokalipsa

pre oko 1 mesec

Da kao i Partizan koji dobija i vise od Zvezde od Drzave pa nemoze preci ni prvo mkolo LK i ispala za mes dana iz sva tri takmicenja u Evropi

Na severu od 88

pre oko 1 mesec

Kad bi pamet mogla da se kupi...pa misliš da Ranđelović,Petrović i ostali u Vojvodini imaju male ugovore i igraju za klikere,a onda vidiš to njihovo "igranje" u Evropi!

ws10

pre oko 1 mesec

i neko ce da ti igra u surdulici gde krave setaju ulicom 🤣🤣🤣🤣 ili onoj dubocici napravis stadion a oni redovni ucesnici trece lige, jos malo pa ce u zonu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Bergkamp10

pre oko 1 mesec

Имао је то све Партизан, па шта је направио у Европи? Велико ништа, Звезда бар биљежи какве такве резултате.
B

Bad

pre oko 1 mesec

Vauuu kakav izliv emocija,vama tj tvom klubu partizanu i netreba gasprom samo im je država za ovu sezonu dala35 miliona i dalje sipa,ti pominješ kako bi Radnik ti parama osvojio ko zna šta,pošto gasprom bira koga će da sponzoriše i kažeš da država daje malo,eto vama je dala koliko ti kažeš 7x više i šta ste vi uradili dinamo kijev,hibernijan,,aik premoćni larnaka,u prevodu sa 35 miliona institucija zvana opozicija tj partizan služio da drugi popravljaju gol razliku,pa sada vidi šta bi Radnik uradio i zapravo koliko je tvoj komentar zlonameran,tj ti cviliš od ljubomore i zavisti...ostaje ti sad samo jako kmeeeeeeeeeeeee!!
S

Statler

pre oko 1 mesec

Kako to misliš "dajte pare od Gazproma Radniku iz Surdulice"? Valjda Gazprom odlučuje kome i koliko će para dati. Svakakve budalaštine čovek može pročitati.
V

Vlada9111

pre oko 1 mesec

Naci cemo drugog sponzora sta ima veze

Zeljko Obradovic

pre oko 1 mesec

Može, neka se produži ugovor, ali da se ozbiljno pojača sponzorstvo.
Č

Čudilo

pre oko 1 mesec

O tome vrlo malo odlučuje Gazprom, a nimalo uprava Zvezde... jedino znam da teško da će naći boljeg i izdašnijeg sponzora.. osim ako se klub u celosti ne privatizuje.
z

zapad

pre oko 1 mesec

grudi na zvezdinom dresu u ovom trenutku vrede znatno vise , od 8 do 10 milki godisnje... ucesce svake godine u evroli , liga sampiona ili liga evrope i puni stadioni u tim utakmicama, svakako podizu cenu... i opet to nije ne znam kakva cifra...
b

bojanboskovic

pre oko 1 mesec

Sto dalje od Srbije

Na severu od 88

pre oko 1 mesec

Evo baš razmišljam koliko nam znači tvoje i mišljenje tebi sličnih što ste Rajka videli samo na tv.Takvi bi bre istetovirali gazprom na grudima da im ovi 50e na dnevnom nivou.
S

Sky888

pre oko 1 mesec

5M godisnje danas moze da plati svaka kladionica u Srbiji a dok nas je prosla vlast gasila i skoro ugasila to nam je omogucavalo da prezivimo godinu! Hvala Gazpromu ali mislim da smo kao klub danas na mnogo visem na nivou sa mnogo vrednijim igrackim kadrom i reputacijom redovnog ucesnika evropskih grupnih faza!
р

реалан

pre oko 1 mesec

Власт вас гасила, а довели вам Гаспром? Даће Бог да вас следећа угаси, јер ви сте највољеније чедо садашње власти. Ни под Франком се овако један клуб није окористио као ви.
P

Prti

pre oko 1 mesec

@ реалан u kom smislu okoristi? Sagradili trening centar u sred najvece inflacije u istoriji sveta? Ili dovodili ozbiljne vedete za milionske ugovore svih ovih godina poput Gobeljica, Srnica, MIlica? Je l znas ti sa kojim timom je Zvezda usla u LE protiv Krasnodara ili u LS protiv Salzburga? Da se Zvezda okoristila kao pod Frankom sto je Real ona bi sada imala nov stadion, trening centar i budzet u gornjoj polovini LS. Zvezda i dalje ima dugove iz 2014-15 i dalje je duzna 70+ miliona eura i dalje igra na stadionu koji pripada proslom veku i dalje nema trening centar i idalje kada udje u LE ili LS je tim koji pripada donjem domu sto se finansija tice. Zvezda jedino sto je iskoristila jeste nesposobnost uprave Partizana da poveze par titula i uz dosta ali DOSTA srece dodje do LS. Zvezda je prerasla ovu upravu kao sto je pre toga neke igrace koji su tu bili i pisali istoriju. I jos nesto Zvezdin tim tj plate koje su davali na ekipu koja je usla u LE bruto je duplo manje od plata koje trenutno Partizan daje za ispadanje u sezoni kupanja.
r

rodjena_

pre oko 1 mesec

@Prti klasican Caci , jedan drzava jedan vodja jedan klub,=. Maderas =Cacicka

Miki Milikic

pre oko 1 mesec

jos ce i da dupliraju iznos, bez brige
R

Realni batica

pre oko 1 mesec

Ruske vojne "intervencije"??? Cudan nacin da se napise "ruske vojne agresije", ali okej...
S

Sima Arauho

pre oko 1 mesec

Kad beše došao Gasprom?!Za vreme Tadića koji je hteo da uništi zvezdu beše?!I nikad niste uspeli da nadjete boljeg sponzora?!BRAVO!!!
X

XD

pre oko 1 mesec

Meni je tebe jako žao.
S

Statler

pre oko 1 mesec

Tadić je imao udeo u dolasku Gazproma isto koliko i ti, jedina koincidencija što je bio predsednik. Glavni igrač je tada bio Petar Škundrić, kakav Tadić.
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Petar Škundrić, tadašnji predsednik Sportskog društva Crvena zvezda i ministar u Vladi Srbije. Potpisali: tadašnji predsednik kluba Vladan Lukić (za vreme njegovog mandata dug sa 22 miliona evra otišao na 44 miliona) i Kiril Kravčenko ispred Gasprom njefta. "Predsednik kluba iz Ljutice Bogdana je naveo i da će Gaspromnjeft aktivno učestvovati u rukovođenju Zvezdom kroz Veće klupskog saveta. Objavio je i da će skoro 23 odsto od vrednosti ugovora biti uloženo u omladinsku školu kluba, što je bila želja novog sponzora."

Гарби

pre oko 1 mesec

Биће нам лепши дресови без њих.

Nadja17

pre oko 1 mesec

Zvezda je dovoljno veliki brend da privuče nove investitore i sponzore u narednom periodu.

Milos Veljkovic

pre oko 1 mesec

ne one koji bi uplacivali 5 milki

Bojan76

pre oko 1 mesec

Ako Gasprom stvarno ode, to bi mogao da bude ozbiljan finansijski udarac
G

Gost1983

pre oko 1 mesec

Samo neka idu, da se maknemo Rusa vise.
S

Samo zapad

pre oko 1 mesec

Saglasan u potpunosti.
@

@

pre oko 1 mesec

Rusija nas nikad nije stvarno branila kad je bilo najteže, dovidzenja i prijatno
d

dzonsonimus666

pre oko 1 mesec

daleko im lepa kuća
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

"odnosno od početka ruske vojne intervencije u Rusiji." ... Državni posao!
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Za autora, greška u tekstu! Pretpostavljam ... brzina! :)))
Ј

Јосиф

pre oko 1 mesec

Данашњи систем пазарне економије налаже,да ко понуди више!? Значи ако неко понуди вишегодишњи уговор,бољи од газпромовог,онда се нетреба размишљати,апропо да су 5 милиона што дају они смешна сума у 2026год
K

KudraviGaucho ?⚪️

pre oko 1 mesec

Ma ostaje Gazprom sigurno,kad nas nisu slomili 2022 nece ni sad,ispostovace nas
h

heroess

pre oko 1 mesec

ko da je bitno, zvezda sada kao Evropski brend moze da nadje sponzora slicne vrednosti
B

Bale89

pre oko 1 mesec

Treba traziti vise novca od njih,kad su mogli Salkeu da daju ogromne pare koji je igrao u drugoj ligi mogu i nama
C

Classico

pre oko 1 mesec

Šalke je i ovakav institucija i brend u celoj Evropi, i dolazi iz Nemačke. Zvezda je samoproklamovana institucija, koja jedino sto ima jeste specijalnu ponocnu skupstinu.
R

Rsb bot

pre oko 1 mesec

Totalno je svejedno. "Drzava ce da pomogne na razne nacine." - Sinisa Mali pre 2/3 godine
V

VladaNS

pre oko 1 mesec

Nikakav Gasprom nije njima glavni sponzor, zna se ko im je glavni i sponzor i sve drugo glavno. Od njega oni zavise a ne od bilo kakvih Gasproma ili nečega sličnog. E kad taj sponzor ode onda neka se spreme za ono što ih čeka ...
k

ko o cemu

pre oko 1 mesec

samo ti nastavi da slusas svog ludog zeksa dok imate Zijin za sponzora
!

!!!

pre oko 1 mesec

sto onda pregovaramo o ugovoru u rusiji? nastavi da lažeš
d

d. g.

pre oko 1 mesec

Misliš na uefu, Lajpcig, Vilu, Fener. U pravu si.
S

Sunking

pre oko 1 mesec

ljudi iz Zvezde su umereni optimisti čitaj : nema od toga ništa

50 miliona razloga

pre oko 1 mesec

Tesko da ostaje Gasprom jer sledi pad na politickoj sceni, domino efekat
p

pobogu

pre oko 1 mesec

ako ti mislis da to ima veze i da ima veze sa politikom domacom koja se nece menjati ti si u zabludi, samo vi slusajte Pantica
0

011bgd

pre oko 1 mesec

Samo se nadaj, ali nastavicete da placete jos godinama.
@

@

pre oko 1 mesec

placamo svi ne samo oni lol
b

babajaro

pre oko 1 mesec

Je l to onaj Gasprom koji je dosao u klub kada se Partizanu namestalo sve?
K

Kikula

pre oko 1 mesec

Pa Gazprom je dosao pre ove vlasti.Mislis da rusiji posle ove vlasti nece biti u interesu da kupuje javno mnjenje.Za zvezdu navijaju milioni gradjana ove zemlje.Sta je to njima?Tipa 2-3 evra godisnje po navijacu zvezde,da koliko toliko ima nesto pozitivno iz rusije