Komentari na vest
Neće komandant nigde: Milikić u Železničaru do 2028. godine
Marko
pre oko 1 sat
Ovo je stvarno dobra vest. Svaka čast onome ko je napisao tekst.
D
Dexterijus
pre oko 5 sati
Ako Milikic odigra I ovu sezonu kako treba, ne treba da se brine gde ce sledece leto da ide....
Pametan potez
Alek
pre oko 5 sati
Produzio ugovor da podgine cenu pri prodaji?
Alek
pre oko 5 sati
Produzio ugovor da podgine cenu pri prodaji?
A
Astoria
pre oko 10 sati
Bravo za Saranova, tako se radi! A ne da prodaju igrace ne prvi mig iz inostranstva. Znam da mnogi zive od transfera, ali ako se zeli napraviti iskorak u fudbalskom smislu mora se raditi na jacanju tima i zadrzavanju njegove okosnice. Pogledajte kakav sunivrat je doziveo TSC. Jos kada bi Pancevci uspeli da zadrze Dzaspera...e, to bi bio pun pogodak! Znam da se granici sa snovima, ali zadrzacu svoju nadu da se to moze desiti.
B
Bumbarko
pre oko 8 sati
Sta li se lozis, pa za ove ne navijaju ni ljudi iz samog kluba, da ne pricamo sire, koga bre zanima...
m
mrga84
pre oko 10 sati
cestitke na prosloj sezoni i u buducoj karijeri
N
Natalii29
pre oko 11 sati
pa ocigledno mu tu odgovara
F
Fanste933
pre oko 11 sati
tako je it rrbalo ds bude da se produzi

Golub86
pre oko 11 sati
evo im milson iz zvezde . idealka za njih
u
uefamafia
pre oko 12 sati
Hoće li moći da se suprostave Bragi
R
RealnoTako
pre oko 12 sati
Dobra odluka, samo treba zadnji vezni pod hitno i krilo umesto Jaspera, ide sigurno posle Brage, Camaj iz N.Pazara je slobodan igrač, imao sasvim solidnu sezonu u tom klubu.
V
Veljkov
pre oko 12 sati
Vratio se kuci.
I
Idiokratija
pre oko 12 sati
Dečko je odigrao sjajnu sezonu, ali nisu mogli dobiti dovoljno dobru ponudu zbog njegovih godina (24). To nije mnogo, ali naši igrači uglavnom imaju prolaz u evropi kao talenti od 18,19 godina. Osim toga, treba nešto pokazati i van ove naše lige. Eto mu prilike protiv Brage.
H
Hmmm
pre oko 13 sati
Bravo za produzetak, ne moze se rasprodati ceo tim. Mene zanima sta su uradili sa stoperom Sawadogom? Iznenadjujuce dobar je bio protiv Zvezde, a nisu ga mnogo pustali na ostalim utakmicama. Moze se razviti u zvera od igraca. Ako nije problematicnog ponasanja, cudi me kako ga nije RKG potpisao jer je prvo bio kod njih?
S
Savadogoo
pre oko 12 sati
Tanak kao zilet.

.jpg.webp)


.jpg.webp)



