Komentari na vest
Ne možete svi da budete Salah ili Mesi, ali možete da budete Džordan Henderson i podižete trofeje
D
Deniz
pre preko 3 godine
Počeci su mu bili loši, on je primjer igrača koji nema talenat, ali uz želju, napord, rad i trud pokazao kako se može postići cilj. Dobar je nema šta, stabilan.
p
publika
pre preko 3 godine
Henderson je igrač kakvog svaki tim treba i mora da ima. Igrač od zadatka i poverenja. On je onaj koji može sve, hoće sve, ima autoriteta i tu je-konstantan je uvek. Takvi igrači polako nestaju a on je slika i prilika takvog prototipa igrača. Koliko je već godina tu, jednostavno ga morate imati u timu. Baš kao što Anri kaže, nije igrač za Fifu jer nema neku previsoku ocenu ili za Fantasy jer vam neće doneti bog zna šta bodova, ali u stvarnom životu on je neka nit koja povezuje da ekipa bude tim.
M
Mindaraa
pre preko 3 godine
Juce ko je gledao utakmicu, sut levom za gol i pas desnom u prostor za gol Salaha govore dovoljno o Hendersonu. Slazem se da bih ga pre 7-8 godina izbacio iz tima ali sve se moze kada vredno radis i verujes u sebe. Kapa dole ovom momku.
G
GosTn
pre preko 3 godine
Pa zato Anri i kaže da njega daje za primer deci. I treba Henderson da bude primer. Nije mozda direktno rekao da dečko nije imao talenta za fudbal, da se ovaj ne bi uvredio, ali je zato verovao u sebe i imao potrebne radne etike, i eto ga kao kapiten jednog Liverpula. Džaba talenat ako ne radiš. Ne kaže se bezveze 95% je rad, a samo 5% talenat, pogotovo u sportu. Naravno, nije dovoljno da samo ti veruješ u sebe, već i da trener ima razumevanja strpljenja i vere u tebe, kao što to Klop ima.
C
Cinjenica
pre preko 3 godine
Napredovao je 80% od prije 7-8 godina.Bas je bio krs nevidjen.Da li je do Klopa ili njega samog nije ni bitno.Svaka mu cast na vec finoj karijeri
J
Joba
pre preko 3 godine
Po mom misljenju jako dobar i zahvalan igrac!!!
J
Joo
pre preko 3 godine
Henderson je igrac zadatka ono sto Klop od njega trazi on odradi mislim da se dobro uklopio u ovaj tip Liverpoola!!!!
m
mile dodik
pre preko 3 godine
Sta god vi da mislite covjek je kapiten Liverpoola i tu se sva prica zavrsava.
B
Babarog
pre preko 3 godine
Jedan los igrac medju deset dobrih je neprimetan to je moje misljenje o Hendersenu!!!
d
dejan mr
pre preko 3 godine
Slazem se, nasao se na pravom mestu u pravo vreme. Pre 7-8 godina nije znao ni da trči pravilno, i kad je ovaj tim skockan i on je napredovao sto je i normalno jer je okruzen dobrim igracima i to je to. Nikad nije bio ni u top 30 veznih igraca lige, ali mu se stvarno posrecilo u karijeri.
M
Magnus
pre preko 3 godine
Druze, ne bi Klop drzao jednog takvog igraca u timu. Nije lud covek. Svako ima pravo na svoje misljenje ali nekad je pametniej precutati
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
Hokej na ledu
Bejzbol
LOL
Stoni tenis
Ragbi
Pikado
Najava mečeva
petak | 18.07.2025.
subota | 19.07.2025.