Komentari na vest
Nasmešite se, ove fotografije su za uramljivanje
milannba
pre oko 1 mesec
Dobar uspeh,validacija toga sledi u Ls
G
Gostgost
pre oko 1 mesec
Jovic tek u Grckoj imao bitnu ulogu? Nije li on bio jedan od najboljih strelaca Bundeslige, osvojio kup Nemacke i bio najbolji, ili jedan od najboljih, mrzi me da trazim, strelaca LE? Ne znam samo da li se omaklo ili je namerno nipodastavanje...
J
Jovara pekara
pre oko 1 mesec
Najveci uspeh Partizana ove godine!!!
I
Ivan8888888888
pre oko 1 mesec
Zasluzena titula svaka cast
milosveca@gmail.com
pre oko 1 mesec
kakve su ovo vesti
N
Nenad Petrovic
pre oko 1 mesec
.... Svaka cast momci...
J
Joska objavio 6 tekstova
pre oko 1 mesec
u 5 dana o Nikolicu jer ne pise vise o bebama...sto je sasvim ok.

Meda74
pre oko 1 mesec
Pa dobro više sa tim AEK-om dokle ćete samo pisati o njima.
N
Nebitan10
pre oko 1 mesec
Dobro je Joksa, jel su to sad Nikoliceve bebe V2?
Psycho Machine
pre oko 1 mesec
Bravo,bas mi je drago zbog svih njih,nezavisno od navijackog opredeljenja. Samo napred.
c
chicalozzi
pre oko 1 mesec
prelepa slika, bravo, svaka cast
D
Da povratis
pre oko 1 mesec
Jel ovo najveći uspeh partizana čim se ovoliko prati Grčka liga?
P
PAOKara
pre oko 1 mesec
Pa prati se PAOK,to sto vi ne pratite Olimpijakos,vas problem.
A
Alexandar Prelic
pre oko 1 mesec
Obrisi suzice mila moja, bice bolje za grcke cig al za jedno 10,15 god😢😢😢
G
George Jung
pre oko 1 mesec
Tako je,Joviću da zahvališ,da on nije dao one sve golove znaš kad bi uzeli titulu,pa jes :)


_(1)_(1).jpg.webp)





