Komentari na vest

Nasmešite se, ove fotografije su za uramljivanje

milannba

pre oko 1 mesec

Dobar uspeh,validacija toga sledi u Ls
G

Gostgost

pre oko 1 mesec

Jovic tek u Grckoj imao bitnu ulogu? Nije li on bio jedan od najboljih strelaca Bundeslige, osvojio kup Nemacke i bio najbolji, ili jedan od najboljih, mrzi me da trazim, strelaca LE? Ne znam samo da li se omaklo ili je namerno nipodastavanje...
J

Jovara pekara

pre oko 1 mesec

Najveci uspeh Partizana ove godine!!!
I

Ivan8888888888

pre oko 1 mesec

Zasluzena titula svaka cast

milosveca@gmail.com

pre oko 1 mesec

kakve su ovo vesti
N

Nenad Petrovic

pre oko 1 mesec

.... Svaka cast momci...
J

Joska objavio 6 tekstova

pre oko 1 mesec

u 5 dana o Nikolicu jer ne pise vise o bebama...sto je sasvim ok.

Meda74

pre oko 1 mesec

Pa dobro više sa tim AEK-om dokle ćete samo pisati o njima.
N

Nebitan10

pre oko 1 mesec

Dobro je Joksa, jel su to sad Nikoliceve bebe V2?

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Bravo,bas mi je drago zbog svih njih,nezavisno od navijackog opredeljenja. Samo napred.
c

chicalozzi

pre oko 1 mesec

prelepa slika, bravo, svaka cast
D

Da povratis

pre oko 1 mesec

Jel ovo najveći uspeh partizana čim se ovoliko prati Grčka liga?
P

PAOKara

pre oko 1 mesec

Pa prati se PAOK,to sto vi ne pratite Olimpijakos,vas problem.
A

Alexandar Prelic

pre oko 1 mesec

Obrisi suzice mila moja, bice bolje za grcke cig al za jedno 10,15 god😢😢😢
G

George Jung

pre oko 1 mesec

Tako je,Joviću da zahvališ,da on nije dao one sve golove znaš kad bi uzeli titulu,pa jes :)