Komentari na vest

Napušta Premijer ligu posle pet godina i preuzima Benfiku od Murinja?

B

BIJASR

pre oko 1 mesec

Trenerčina!!! U Realu bi uzeo sve!
j

jokicCCvv.

pre oko 1 mesec

Dobar trener stvarno.