Komentari na vest

Napoli ušao u Ligu šampiona i uplatio Mančester junajtedu 44.000.000 evra

B

Bilo

pre oko 1 mesec

Drvo. Sledce godine daje 3 gola i Napoli gleda kako da ga uvali.

beba2217 beba

pre oko 1 mesec

Bravo i zaslužio je pošteno tj iznos
P

Propast

pre oko 1 mesec

Bacanje para, pogotovo bez Kontea.
N

Nenad Petrovic

pre oko 1 mesec

.... Pa vredi covek... Nema sta

Marko Kolasinac

pre oko 1 mesec

Hojlund, Malen, Mektominej, Lukaku, Ruben Loftus Cik, Pulisic, Keli, KDB, Daglas Luiz, sve same bombe po Apeninima, a visak ili istroseno ili nesnadjeno po PL, e onda se Italijani pitaju sto nisu na SP ili sto nema italijanskih klubova cesce u zavrsnicama evro kupova, pa zato, 90-ih je islo kontra, penzosi i istroseni iz Serije A au isli na Ostrvo da dominiraju.
g

glupooo

pre oko 1 mesec

Kako glup komentar. Tačno ko da si u rodbinskim vezama sa ovima iz mocarta. Malen je super igrač,i čak je i tamo igrao ok,ali je AV pretrpala igrača. Mektomini igračina,ali igračina,u MU svi žale za njim osim nesnađeni Amorim. Lukaku,priča za sebe,vanserijski igrač koji nije volio da igra u engleskoj,potpiše ugovor tamo a ćosa na pozajmice u Seriji A. Prošle godine 3 italijana u sva 3 finala. ove godine ih nema i katastrofa odma. Premijer L je apsolutno jača i to niko ne osporava,ali ovo oko igrača baš veze nema.

BaneBane

pre oko 1 mesec

Nebi ja dao ove pare za njega

Sloba

pre oko 1 mesec

prevara od igraca al dobro
н

нс бој

pre oko 1 mesec

Цена му је и даље превисока.Једино што је млад ал не верујем да ће Наполи зарадити на њему.Реално 20-25 милиона би било реално дати за њега.

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Svaka čast za Napoli
P

Prva beogradska

pre oko 1 mesec

Odlično za sve tri strane
Š

Šeško

pre oko 1 mesec

Nista nije bolji od njega...
D

Daren_g

pre oko 1 mesec

Ulozice mancester lepo ovaj novac u napadu na titulu sledece sezone

Novi

pre oko 1 mesec

Nikad mi nije jasno da igrac bude prodat za 50 miliona a kupio si ga za 80.Razbacivanje klasicno
m

mozda.zato

pre oko 1 mesec

sto je u startu pretplacen 30% iako je u momentu dolaska bio talenat i pretpostavka je bila da ce eksplodirat i opravdat ulozeni novac...mozda zato sto stilom igre on ne odgovara klubu ili obratno, ali to je vec pitanje skaut sluzbe...mozda zato sto je tim generalno lose vodjen, ili losi igraci ili losa politika te se to odrazilo na njegovoe igre, pa prema tome i na njegovu trenutnu vrijednost... mozda zato sto nije igrao eutopske utakmice u tom manci, te mu ni cijena nije rasla, ner nije igrao protiv najboljih u evropi...mozda zato sto sa repkom nije otisao na SP, jer i tako igracima cijena raste ili pak pada...mozda zato sto je 2 godine stariji, pa iako je jos mlad, opak nije napredovao, ili bar nije onoliko koliko se ocekivalo...imam jos par mozda,ali mislim da ti je i ovo previse....jasnije???
i

ivana9997

pre oko 1 mesec

Dobar igrac. Svaki igrac koji ode iz junajteda preporodi se
S

Suboticabikovo

pre oko 1 mesec

Jeste jeste,evo sancho i garnacho se preporodili.

Mmrvic

pre oko 1 mesec

Sjajan igrac i super potez

rajko vidic

pre oko 1 mesec

Svaka čast za napoli,Zasluzeno 2 mesto

Alexa

pre oko 1 mesec

Процветао у Италији

Obican

pre oko 1 mesec

Uredi covek mnogo vise
Š

Šejn85

pre oko 1 mesec

Kupis igraca za skoro 80 miliona a prodas ga za 50 miliona, po ovom principu je jedno 20 tak igraca u zadnjih 13 sezona doslo i otislo iz Junajteda, a pritom uvukli klub u dug preko jedne milijarde.....užas
s

stankelitza

pre oko 1 mesec

Lik ne vredi ni tih 50

Djordje Jovanovic

pre oko 1 mesec

Dobar igrac forma je bitna

Ivica Doya Gašić

pre oko 1 mesec

Sjajan igrač i odličan potez Napolija!
N

Nikad

pre oko 1 mesec

Losijoj serie a nije dao vise od 11 golova

mlade016@gmail.com

pre oko 1 mesec

Просек дечко, превише је ово за њега.

Dzora Dzoric

pre oko 1 mesec

44 milke malo li je,mada za koga je malo je

perazdera6

pre oko 1 mesec

Procvetao konte ga je bas namestio

Matija Milutinovic

pre oko 1 mesec

Au ko sve kosta basnoslovne cifre
v

vare

pre oko 1 mesec

Kakav promašaj Napolija.smešan igrač
U

Uplata

pre oko 1 mesec

Lepo, još da Barsa calne lovu za Rašforda, pa da krenemo na potpisivanje Andersona, Čuamenija, Tonalija... Jedan od te trojice bio bi premija, a dvojica bi bila najbolji orelazni rok u poslednjih xy godina.
T

Tln

pre oko 1 mesec

Od fergusona se kupuju najbolji igraci.

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 1 mesec

dobar igrač koji sticajem raznih okolnosti nije uspeo u mančester junajtedu

Nikola Veljković

pre oko 1 mesec

Zver od igrača i preozbiljan potencijal