Komentari na vest
Najveći švedski talenat tražio Totenhemu da ode iz kluba
G
Gost1983
pre 5 minuta
Kako je ovaj TOT cudo i kako strucne ljude imaju kad je rijec o transferima. Uspjeli su Porro da potpise nastavak saradnje, dolazi im Senesi, Robertson i Van Hecke, ako jos uspiju Tonali ili Fernandes da potpise to ce biti extra ekipica. Plus tu su jos odlasci Bissoume i Davies. Paulinha je vracen u Bayern, Kolo Muani u PSG, ali i bez njih ovo izgleda lijepo, Cak mislim da ce TOT uradiit sve da Paulinhu otkupi od Bayerna, ipak igrao je bitnu ulogu u zadnjim utakmicama i borbe za opstanak. Bez utakmica u europi i samo fokus na kupove i prvenstvo, a sa igracima koji su trenutno u klubu i trenerom koji je veoma upoznat sa engleskim fudbalom TOT moze medju prvih 6 slijedece godine.
Ivan Andrejic
pre oko 2 sata
Da baba dinar da udje u kolo sad bi dala dva da izadje
Radojkovic Milos
pre oko 3 sata
Da nece U real mozda???
k
keciksdvaplus
pre oko 3 sata
precenjen igrač, ništa specijalno
mozzart-gost
pre oko 4 sata
Beži sine u Junajted da dižemo trofeje sa Vidićem.
d
dokile
pre oko 4 sata
Svi beze iz Totenhema...uklet klub...
z
zorz74
pre oko 4 sata
Najlepše od svega nerealne cifre za perspektivnog igrača
E
E moj autore teksta
pre oko 7 sati
Zasto lupetas da se ne zna koja mu je pozicija, desetku ne moze da igra u zivotu, on je osmica klasicna, a ako mora moze da bude sestica, informisi se malo i prepravi sta si napisao ili prepisao od nekog drugog posto Bergvala nisi dva minuta u zivotu gledao ocigledno
Piki Brat
pre oko 8 sati
Iskreno i zasluzili su to mesto
m
menkopenko
pre oko 8 sati
Totenhem se sprema za sezonu
butler
pre oko 10 sati
zaslizo je mesto totenhem je uzas
Daki1 Daki1
pre oko 11 sati
Ako je za dve godine nije dobio pa sta očekivati

Dacha90
pre oko 11 sati
kako da zaradi kad ne igra
K
Krcko32
pre oko 11 sati
Da bre kao mali Sandro odrasta na ulicama severnog Londona .. igra za englesku reprezentaciju otud i pravo englesko ime Sandro Tonali ,ili ipak da gledaš ti transformerse zamisli robot pa auto čoeče ...

Aleksandar3006
pre oko 12 sati
opa baš sam iznenađen. izgleda da momak nije ambiciozan
Milenko Mladjenovic
pre oko 12 sati
Možda bi De Zerbi nešto i uradio sa njim, ali je momak očito razočaran i ežli dalje da krene
B
Branimir Milev
pre oko 12 sati
Pa nije lud da ostane u tottenhemu
D
DDS900
pre oko 13 sati
Po svemu sudeci ceo tim napusta totenhem.
mikac357
pre oko 13 sati
raspali totenhem nista cudno
j
jewjewspursi
pre oko 13 sati
Sutiraju Vuskovica, Bergvala. dva momka koja ce biti top nivo fudbala. Zao mi je sto nisu ispali iz lige.
ShoMi_1994
pre oko 13 sati
Bas sam navijao da ispadne totenhem, toliko su se raspali kao klub da je to neverovatno, tako da ovakve vesti i nisu nesto sto se nije moglo ocekivati
Kaki
pre oko 13 sati
Pa kad se totenhem raspada niko nece ni da predje kod njih cak ni tonali koji je odatle.
K
Kuki2121
pre oko 15 sati
dobar toetnhem iskr
Marko Mracajac
pre oko 16 sati
Neka ide daleko mu lepa kuca
user7777
pre oko 16 sati
Pa ne znam sta vas cudi dobio pare mali na drugu stranu vece!
Ranijeri
pre oko 16 sati
Dobar je Bergval ali nije igrao u poslednje vreme
Petar Kocevic
pre oko 16 sati
eto sta ti je baba iz frankfurta
R
RendiOrton13
pre oko 16 sati
Nije se adaptirao na premijer ligu. Fizički prezahtevno takmičenje za njega


.jpg.webp)





