Komentari na vest

Najveći švedski talenat tražio Totenhemu da ode iz kluba

G

Gost1983

pre 5 minuta

Kako je ovaj TOT cudo i kako strucne ljude imaju kad je rijec o transferima. Uspjeli su Porro da potpise nastavak saradnje, dolazi im Senesi, Robertson i Van Hecke, ako jos uspiju Tonali ili Fernandes da potpise to ce biti extra ekipica. Plus tu su jos odlasci Bissoume i Davies. Paulinha je vracen u Bayern, Kolo Muani u PSG, ali i bez njih ovo izgleda lijepo, Cak mislim da ce TOT uradiit sve da Paulinhu otkupi od Bayerna, ipak igrao je bitnu ulogu u zadnjim utakmicama i borbe za opstanak. Bez utakmica u europi i samo fokus na kupove i prvenstvo, a sa igracima koji su trenutno u klubu i trenerom koji je veoma upoznat sa engleskim fudbalom TOT moze medju prvih 6 slijedece godine.

Ivan Andrejic

pre oko 2 sata

Da baba dinar da udje u kolo sad bi dala dva da izadje

Radojkovic Milos

pre oko 3 sata

Da nece U real mozda???
k

keciksdvaplus

pre oko 3 sata

precenjen igrač, ništa specijalno

mozzart-gost

pre oko 4 sata

Beži sine u Junajted da dižemo trofeje sa Vidićem.
d

dokile

pre oko 4 sata

Svi beze iz Totenhema...uklet klub...
z

zorz74

pre oko 4 sata

Najlepše od svega nerealne cifre za perspektivnog igrača
E

E moj autore teksta

pre oko 7 sati

Zasto lupetas da se ne zna koja mu je pozicija, desetku ne moze da igra u zivotu, on je osmica klasicna, a ako mora moze da bude sestica, informisi se malo i prepravi sta si napisao ili prepisao od nekog drugog posto Bergvala nisi dva minuta u zivotu gledao ocigledno

Piki Brat

pre oko 8 sati

Iskreno i zasluzili su to mesto
m

menkopenko

pre oko 8 sati

Totenhem se sprema za sezonu

butler

pre oko 10 sati

zaslizo je mesto totenhem je uzas

Daki1 Daki1

pre oko 11 sati

Ako je za dve godine nije dobio pa sta očekivati

Dacha90

pre oko 11 sati

kako da zaradi kad ne igra
K

Krcko32

pre oko 11 sati

Da bre kao mali Sandro odrasta na ulicama severnog Londona .. igra za englesku reprezentaciju otud i pravo englesko ime Sandro Tonali ,ili ipak da gledaš ti transformerse zamisli robot pa auto čoeče ...

Aleksandar3006

pre oko 12 sati

opa baš sam iznenađen. izgleda da momak nije ambiciozan

Milenko Mladjenovic

pre oko 12 sati

Možda bi De Zerbi nešto i uradio sa njim, ali je momak očito razočaran i ežli dalje da krene
B

Branimir Milev

pre oko 12 sati

Pa nije lud da ostane u tottenhemu
D

DDS900

pre oko 13 sati

Po svemu sudeci ceo tim napusta totenhem.

mikac357

pre oko 13 sati

raspali totenhem nista cudno
j

jewjewspursi

pre oko 13 sati

Sutiraju Vuskovica, Bergvala. dva momka koja ce biti top nivo fudbala. Zao mi je sto nisu ispali iz lige.

ShoMi_1994

pre oko 13 sati

Bas sam navijao da ispadne totenhem, toliko su se raspali kao klub da je to neverovatno, tako da ovakve vesti i nisu nesto sto se nije moglo ocekivati

Kaki

pre oko 13 sati

Pa kad se totenhem raspada niko nece ni da predje kod njih cak ni tonali koji je odatle.
K

Kuki2121

pre oko 15 sati

dobar toetnhem iskr

Marko Mracajac

pre oko 16 sati

Neka ide daleko mu lepa kuca

user7777

pre oko 16 sati

Pa ne znam sta vas cudi dobio pare mali na drugu stranu vece!

Ranijeri

pre oko 16 sati

Dobar je Bergval ali nije igrao u poslednje vreme

Petar Kocevic

pre oko 16 sati

eto sta ti je baba iz frankfurta
R

RendiOrton13

pre oko 16 sati

Nije se adaptirao na premijer ligu. Fizički prezahtevno takmičenje za njega