Komentari na vest
Najčvršća odbrana Evrope – nisu im šutnuli na gol od 22. marta!
O
Oliverteo76
pre 2 meseca
Bravo momci na ovome skidam kapu
Furtula
pre 2 meseca
pa kada su imali 2 utakmice samo hahah
Ivana Radovanovic
pre 2 meseca
Koliko prost naslov da nema dalje
leso aleksa
pre 2 meseca
dobar klub
N
Niki1
pre 2 meseca
zasto je ovaj sistem takmičenja potpuno nerealno očekivati da prvi na tabeli zbog jedne utakmice izgubi trofej
s
snezanajovcic71
pre 2 meseca
E svaka vam cast momci ne secam se da sam video nesto slicno
Valak
pre 2 meseca
kakav glup naslov, ljudi od 22 marta imali 2 meca samo

Semir88
pre 2 meseca
Čudan sistem takmičenja. Možeš cijelu sezonu da budeš prvi na tabeli a da na kraju ne osvojiš titulu.

markinjos4
pre 2 meseca
prvi put čujem za ovaj podatak svakako veliki derbi moze dosta toga da odluci ako tojal union pobedi
m
milan tesic
pre 2 meseca
Dobar klub samo nemaju šanse sa brizom
Z
Zarinjo11
pre 2 meseca
Ali nisu ekipa za LŠ
daganma
pre 2 meseca
Ma puni ovo klub briz lagano
a
andri06
pre 2 meseca
Svaka cast igracima ovo je neverovatno
H
Hahhahahaha
pre 2 meseca
To su 2 meča, svakako veliki uspjeh 180 minuta da ti niko ne šutne na gol, ali ono naslov bi rekao 5,6 mečeva da je odigrano, bila je reprezentativna pauza, kažem, ne umanjujem učinjeno, samo ne kapiram naslov…
Marija Aleksic
pre 2 meseca
Znaju braca sta rade
V
Vanjaxd
pre 2 meseca
Zasluzeno lideri
Stojan Bušatović
pre 2 meseca
Tvrđava
t
tamara94493
pre 2 meseca
Zasluzeno igraju lep fudbal
G
Grm
pre 2 meseca
Kakav komentar (u stilu sns botova).







_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)