Komentari na vest
Nada se i Ajaks da je ubo svog Španca…
Branislav Jovanovic
pre 25 dana
Covek ispao sa Gironom a ovde se ocekuje da donese pobednicki pelcer...

Semir88
pre 25 dana
Ajax je baš propao u poslednjih par godina. Čudno, jer su od one čuvene generacije iz 2019. zaradili ozbiljan novac.
#
#
pre 25 dana
Misel sigirno nije
S
SilvioB
pre 25 dana
Otkako je otišao Edvin van der Sar (CEO), klub luta. Problemi u skautingu počeli su još odlaskom Marka Overmarsa (sportskog direktora). Pre toga je otišao i Erik ten Hag (trener i menadžer). Klub je napustilo i nekoliko ključnih članova upravnog odbora. Sve se to dogodilo u periodu od godinu i po dana.
Zatim je za sportskog direktora postavljen Sven Mislintat, koji je praktično rasturio tim dovođenjem igrača i trenera po ličnim vezama, da bi na kraju otišao zbog sukoba interesa.
Malo je trebalo da se uništi struktura koja je prethodno građena pet ili šest godina.
Aleksandar Ranisavljevic
pre 25 dana
Španski treneri ubijaju poslednjih nekoliko godina...
Б
Буби
pre 25 dana
Овај би да буде Компани у Ајаксу.
M
MlađoL
pre 25 dana
Ajaks od kako su oterali Tadića više nije ni blizu onoga što je dotad bio, nisu ni u priču za titulu godinama osim sezone sa Fariolijem.

RodjenLoš
pre 25 dana
odličan trener napravio odličan put do lige šampiona i nazad u sekunde baš pravi trener
dzeletheking@gmail.com
pre 25 dana
Nema ni od njega nista .
Psv će ponovo da vas omlati.
Saša Stanivuk
pre 25 dana
Ispao u segundu i u Ajaks lepo,bole ga uvo realno upala kašika u med😁






.jpg.webp)

