Komentari na vest

Nada se i Ajaks da je ubo svog Španca…

Branislav Jovanovic

pre 25 dana

Covek ispao sa Gironom a ovde se ocekuje da donese pobednicki pelcer...

Semir88

pre 25 dana

Ajax je baš propao u poslednjih par godina. Čudno, jer su od one čuvene generacije iz 2019. zaradili ozbiljan novac.
#

#

pre 25 dana

Misel sigirno nije
S

SilvioB

pre 25 dana

Otkako je otišao Edvin van der Sar (CEO), klub luta. Problemi u skautingu počeli su još odlaskom Marka Overmarsa (sportskog direktora). Pre toga je otišao i Erik ten Hag (trener i menadžer). Klub je napustilo i nekoliko ključnih članova upravnog odbora. Sve se to dogodilo u periodu od godinu i po dana. Zatim je za sportskog direktora postavljen Sven Mislintat, koji je praktično rasturio tim dovođenjem igrača i trenera po ličnim vezama, da bi na kraju otišao zbog sukoba interesa. Malo je trebalo da se uništi struktura koja je prethodno građena pet ili šest godina.

Aleksandar Ranisavljevic

pre 25 dana

Španski treneri ubijaju poslednjih nekoliko godina...
Б

Буби

pre 25 dana

Овај би да буде Компани у Ајаксу.
M

MlađoL

pre 25 dana

Ajaks od kako su oterali Tadića više nije ni blizu onoga što je dotad bio, nisu ni u priču za titulu godinama osim sezone sa Fariolijem.

RodjenLoš

pre 25 dana

odličan trener napravio odličan put do lige šampiona i nazad u sekunde baš pravi trener

dzeletheking@gmail.com

pre 25 dana

Nema ni od njega nista . Psv će ponovo da vas omlati.

Saša Stanivuk

pre 25 dana

Ispao u segundu i u Ajaks lepo,bole ga uvo realno upala kašika u med😁