Komentari na vest

Na terenu ne ide, van njega – slavlje: Novakov tim ušao u elitu posle 16 godina

M

MilanKS

pre oko 1 mesec

Pored Đokovića, suvlasnici kluba su i biznismen Jorgos Frangulis - poznatiji u javnosti kao verenik Arine Sabalenke, nekadašnji vozači Formule 1 Felipe Masa i Kevin Magnusen, a poslednji koji im se pridružio je Tibo Kurtoa.
G

Gagi197

pre oko 1 mesec

Le Man u Ligi 1...nostalgija
m

milanch

pre oko 1 mesec

молим вас озбиљан сте портал није ушао у 1 лигу него је у финалу баража за прву лигу толико о спортским новинарима
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

Kratak zaključak je da Novak Đoković možda trenutno nema najbolje rezultate na terenu, ali van tenisa beleži uspehe kroz sportske investicije. Povratak Le Mans FC u elitni rang francuskog fudbala pokazuje da projekat u kojem učestvuje ima ozbiljan potencijal i predstavlja veliki uspeh za klub posle dugog čekanja od 16 godina.

Nikola Veljković

pre oko 1 mesec

Dobar poslovni poduhvat Djokovića
t

telepresenta

pre oko 1 mesec

eto konačno je to što je i hteo

jovan1111

pre oko 1 mesec

sl godine ce biti prvaci
N

Nenad Petrovic

pre oko 1 mesec

Svaka cast! Nole je legenda

Slobodan Milojkovic

pre oko 1 mesec

Vala i dosta je...red je za zasluzeni odmor....

Amir Tuzlic

pre oko 1 mesec

Nole ti si najbolji samo trebao otići u penziju da uživaš i igraš tenis iz zabave Nole Kralj tenisa💪👍

voryk2510

pre oko 1 mesec

Penzija, pa se posveti fudbalu.

Benny Ben

pre oko 1 mesec

Nole se zeza i uživa u životu!
S

Spasovski92

pre oko 1 mesec

Mislim da i Kurtoa ima neki udeo ,i jedan vozac Formule 1
K

Komri

pre oko 1 mesec

Ne kontam kakav je interes nasso u ovom. Bolje da je uradio u engleskoj ako vec hoce. Francuski fudbal je cesto cudan ali ajde Novak je to
I

Ivan8888888888

pre oko 1 mesec

Lepa investicija za buducnost.Svaka cast le man na ulasku u prvu ligu
M

Mirko12345

pre oko 1 mesec

Novak mora u penziju, dovoljno se izblamirao

Milijana Ilic

pre oko 1 mesec

Nole come to FK Partizan :)
V

Vladica1983

pre oko 1 mesec

Nole neponovljivi

Kurcslus

pre oko 1 mesec

Jos jedna Novakova dobra investicija. Zato i jeste toliko uspesan jer je mnogo inteligentliji od prosecnih sportista.
k

krisone

pre oko 1 mesec

Djoknuo ga jbga ali ko i zasto iko ikad moze da zameri Noletu, pa ljudi...najveci borac sportskog sveta koji je ucinio sve moguce sto se moze ucitiniti za ovu zemlju, osvojio tenis. ajde ako imas 39 godina, zapitaj se i budi realan pre nego sto lupis minus, sta si ti uradio za svojih 39 god, ili 29 god, ili 59 god...???

Mmrvic

pre oko 1 mesec

Nole je kralj,jedan jedini
b

balj123

pre oko 1 mesec

Svaka cast Nole, najveci svih vremena

Aleksandar Vranić

pre oko 1 mesec

Čestitke Le Manu i puno uspeha u elitnoj ligi. Nisam znao da je Djovak suvlasnik.
P

Petar1225

pre oko 1 mesec

Nole samo napred nizi uspehe na svim poljima
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre oko 1 mesec

Ова вест у вези Новаковог сувласништва ми је промакла. Зна ли неко колики је Новак удео у клубу ? Унапред хвала. Што се тиче Новаковог пораза, кажем - Новаче легендо српског спорта. Највећи си !
S

Staniša Žugić

pre oko 1 mesec

S obzirom na godine ocekivano ali Djole zna najbolje sta mu je ciniti pa da vidimo do kraja sezone sta ce biti