Na Tajlandu - tri keca

Vreme čitanja: 1min | ned. 08.07.18. | 17:24

Na Tajlandu - očekivano! Favoriti su odradili dobar posao u dasnašnjim mečevima 22.kola tamošnje lige.

Čainat Hornbli je rutinski odradio posao protiv fenjeraša Er Forsa. Praktično, nije bilo dileme - 2:0. Gosti su na taj način doživeli peti uzastopni poraz i ostali prikovani za dno tabele.

Na ovom meču sve je bilo rešeno za 19 minuta. Toliko je bilo potrebno Ratnijormu i Pongolu da donesu kapitalnu prednost domaćinu.

Šonburi je isto bio ubojit kod kuće. Istina, Polis Tero je rešio prvo poluvreme u svoju korist. Međutim, domaćin se prenuo u nastavku i za 27 minuta postigao tri pogotka. Za konačnih - 3:1.

Trijumf domaćina dopunio je i Čangraji trijumfom nad Safanburijem (2:1). Bilo je žestoko u ovom duelu. Pobedonosni pogodak postigao je Vilijam Enrike u 72.minutu.

Poslednji meč između Porta i Sukotkaija završen je remijem - 2:2.