Komentari na vest

Muke Srba u Primeri: Ili su oni bili dobri, a njihove ekipe loše - ili obrnuto

B

Borkic r

pre oko 1 mesec

Potooop, jako loše baš
J

Jakov23

pre oko 1 mesec

zelim ispadanje svima iskreno

90Jelena

pre oko 1 mesec

obicno su to lose ekipe
D

Dobro ovog supljaka Dmitrovica

pre oko 1 mesec

ne dovedosmo , Mateus je bar za dve klase bolji . Zelim Marku Dimitrijevicu Spancu ispadanje u Sekundu .

dzeletheking@gmail.com

pre oko 1 mesec

Oviedo neka je i ispao kada je onako oterao Paunovića. A posle toga,potop težak.