Komentari na vest

Možda je Enem zaslužio da počne još jedan veliki meč...

S

Sate33

pre 2 meseca

Bolje da damo šansu našoj deci

Miki Milikic

pre 2 meseca

stutgart vec nudi 7 miliona za Enema , vide i svabe kakav igrac ce biti .....

Dajana09

pre 2 meseca

Auuuuuu odmora ode na odmor

Veljko Zivkovic

pre 2 meseca

Namerno kiks protiv zelznicara da bi se titula osigurala protiv partizana
K

Kkk

pre 2 meseca

Vise volim da gledam Enema pa makar i nedao niti jedan gol nego onog prepotenka koji ne izlazi iz ofsajda Arnautovica
b

bosko2020

pre 2 meseca

Koliko se kukalo protiv njega. Jos dosao u tranziciji za razliku od Serifa ,koji se 1 sezone uopste nije snasao. A vec sad Enem ima dobru statistiku sveukupno.
M

Marija22

pre 2 meseca

Kakva je paljba bila kad je Enem trebao da dodje,Terzina kombinacija,opet se pljacka Zvezda,kad ono pun pogodak,brz,dugog koraka,jak u duelu,daje golove,odlican igrac.
p

predrag pedja

pre 2 meseca

U Zvezdi mogu ja da igram špica dao bi isto toliko golova jednostavno su ostali za 5 klasa bolji od protivnickih igraca i lako je igrati tu!

Dalibor Arifovic

pre 2 meseca

MOŽDA JE ENEM ZASLUŽIO DA POČNE JOŠ JEDAN VELIKI MEČ
m

munjadj.

pre 2 meseca

Sjajan igrac. supeeeerrrrr

Mihajlo_24

pre 2 meseca

Strašan igrac, treba mu samo vise sanse da pokaze sta zna!

Urke97

pre 2 meseca

Svi se nadamo da će Enem umesto Arnautovica

nemanja gasevic

pre 2 meseca

Neobična tišina vlada uoči 179. večitog derbija, što nije nova pojava u srpskom fudbalu, posebno kada je reč o poslednjim okršajima u sezoni crveno- i crno-belih. Šampionska trka je odavno odlučena i sada je samo pitanje da li će tim Dejana Stankovića overiti novi pehar na najslađi mogući način – pobedom nad velikim rivalom
U

Uki13331

pre 2 meseca

veliki igrac zasluzio je
K

Kikamika

pre 2 meseca

nego sta nego da je zasluzio
N

Nikola1992a

pre 2 meseca

Sasvim zasluzeno
L

LeoLuka

pre 2 meseca

Enem je nekako precenjen igrac mislim
P

Peđa108@Ogysa

pre 2 meseca

@Ogysa – I šta bi video?! Ništa! Arnaut je već mator, ne trči, ne bori se, kao da otaljava posao, a Enem ima od svega po malo za centarfora, ali nedovoljno za Evropu! To je već pokazao! Nemoj samo da mi neko soli pamet kako on vrhunski odlaže loptu do saigrača! Nije on doveden zbog “odlaganja lopte”, nego zbog nečeg drugog!
D

Drvoje@Gost Đape

pre 2 meseca

@Gost Đape - živeo Kolumbo! Da Enemu ne treba deset šansi da bi postigao gol, on bi danas igrao u Ajaksu, ili negde u zap. Evropi! Ali, Enem je ipak bolji od drvenastog Nedaje, koji tavori negde u Turskoj! Eto, kolika je bila pomama za njim iz engleske Premijer lige i Čempionšipa i iz Francuske! Kakvi prodavci magle!
h

h. o. r. i. 91

pre 2 meseca

Bas dobar igrac
M

Mire.111

pre 2 meseca

Nije klasa ali da li ima nade.... Teško ali ajde
O

Ogysa

pre 2 meseca

Voleo bih da vidim tandem on i Arnaut

Dragoljub Bojovic

pre 2 meseca

Naravno da je zasluzio,dobar igrac

1mladen2

pre 2 meseca

Bas dobar igrac, lepo se pokazao i u evropi
D

Dekija92

pre 2 meseca

Odlican je Enem,prabi pogodak,snazan a nije sa tehnikom na vi
M

MilanChe1986

pre 2 meseca

3-5-2 on i arnaut sve u napad
N

Nemanja30

pre 2 meseca

zaslužio je Enem da igra u prvoj postavi

Sone125

pre 2 meseca

Jako ozbiljan igrac

Sijanda Ksulu

pre 2 meseca

Najbolji napadač kojeg imamo
T

Tvrle

pre 2 meseca

Zašto ne bi i Enem i Arnaut? Da damo par komada dok se oni ne osveste...
R

Radde

pre 2 meseca

Kakva je paljba bila kad je Enem trebao da dodje,Terzina kombinacija,opet se pljacka Zvezda,kad ono pun pogodak,brz,dugog koraka,jak u duelu,daje golove,odlican igrac.
M

Ma da,

pre 2 meseca

brz, jak, dugog koraka. Šta ga briga za tehniku, taktiku i ostale gluposti.
m

micko041.

pre 2 meseca

Sta se desava sa Ivanovicem?Arnautovic ce postati vremenom najbolji igrac a Enem nije los za sada.
b

beogradskimangup

pre 2 meseca

ako pitas za duska ivanovica on je i dalje kosarkaski trener,a bane odavno ne igra…
L

Lakera01

pre 2 meseca

Dobar je enem igrac.
R

Ravaneli11

pre 2 meseca

Odličan igrač, treba mu dati šansu!
k

krejzicoa

pre 2 meseca

Slazem se, nemamo boljeg napred realno.

wizard 1987

pre 2 meseca

kako mogu da imaju ponidu za njega..mkad on nije njihov igrac...po toj logici trebalo bi da Ofka ima ponude ,10 miliona....ah daa...
G

Gost123456

pre 2 meseca

Apsolutno normalna pojava, jer ima fiksnu klauzulu u ogovoru o otkupu za 2mil.. ne mogu da pregovaraju sa Ofk dok se ne vrati kod njih i Zvezda odbije da ga kupi.. Isto kao sto je Real pregovarao sa Frankfurtom dok je Jovic bio na pozajmici jer se znalo da ce da ga otkupe od Benfike..
8

8

pre 2 meseca

A šta radio protiv Lila, sedeo na klupi ?
D

Di Natale 10

pre 2 meseca

Ma Kataiii rešava sve, lagano, kao i uvek!
R

Rajan

pre 2 meseca

Vreme je za novi het-trik, da li Enem da li Magiko, videćemo!

Ivica Doya Gašić

pre 2 meseca

Neka počne i neka uvalja koji komad! Sa srećom sutra! Zvezda!!

Nikola Veljković

pre 2 meseca

Neće vam on ništa pomoći, prosečan igrač
r

raaraa

pre 2 meseca

Kako Arnautovića na klupu? Lepo, pročitaš sastav u svlačionici.
N

Nini3112

pre 2 meseca

Odlican je Enem,prabi pogodak,snazan a nije sa tehnikom na vi,nije brz ali nije ni kao kornjaca,mlad igrac koji ima potencijal
T

Teodora284

pre 2 meseca

Mogli bi da se otvore i jedni i drugi da gledamo fudbal malo
R

Rezzapereca

pre 2 meseca

Ne treba da pocne, derbije treba da pocinju igraci koji osecaju tu utakmicu, znaci Arnautovic i Katai i Kostov obavezno, da smo normalan klub i Radonjic bi morao biti u startnih 11.
P

Pjer

pre 2 meseca

Radonjic je amater daleko od profesionalci da smo ozbiljan klub oterali bi ga odavno, divlji igrač i seljacina.

markinjos4

pre 2 meseca

nema poente njega staviti u startnu
A

Avenger

pre 2 meseca

Mislim da Enem može postati najbolji napadač Zvezde u zadnjih 20 godina. Arnautović ima tu širu dimenziju pregleda terena i ne mora nužno imati na konto toga mnogo golova, ali kod nas bi npr Firmino bio loš špic. Mene najviše zanima šta se dešava da Ivanićem...

Ikebana

pre 2 meseca

Cini mi se da je sigurniji Arnautovic

Slavko61

pre 2 meseca

Može biti solidan napadač
S

Srbebna 77

pre 2 meseca

22 4.1945. Proboj preostalih jasenovačkih mučenika,zvezda igra u Tirani. Pametnom dosta

Djordje Krstic

pre 2 meseca

Zaslužio mesto, odličan napadač, klasičan igrač za Nemačku ligu

Spekss

pre 2 meseca

Ma lik je za prvu postavu

ivanovicg09@gmail.com

pre 2 meseca

Mozda je bolje da on krene

Ssarita

pre 2 meseca

I onako će utakmica da bude tvrda ne očekujem više od 2 gola na meču

Slavko Ćosić

pre 2 meseca

Ova ekipa ne bi ni trebalo da razmišlja o porazu nitinerešenim rezultatu u Ligi . Više vrede nego svi igrači sa rezervama .
B

Borkic r

pre 2 meseca

Svakako treba da mu se da sansa
F

Fanste933

pre 2 meseca

Crvena zvezda je već praktično obezbedila titulu. Fokus Dejan Stanković je na rotaciji i očuvanju ključnih igrača, što pokazuje da mu je važnije da tim bude svež nego da „zapne“ po svaku cenu.
P

Pjer

pre 2 meseca

Da ih sačuva i rotira? Za čega, zbog koga???

Kostur

pre 2 meseca

Enem zaslužuje da počne derbi

Aleksandar Krezic

pre 2 meseca

Наравно да је заслужио показао је то својим залагањем и пожртвовањем током сезоне.
N

Natalii29

pre 2 meseca

Pitanje mesta za „efikasnog Holanđanina“ svodi se na konkurenciju u napadu – biće teško izboriti startnu poziciju bez obzira na formu, jer trener očigledno balansira između odmora standardnih i održavanja ritma ekipe.

Goja Ivanovic

pre 2 meseca

Samo u najacem sastavu

dusann55555

pre 2 meseca

Sve bolje igra i trebao bi da bude u prvoj postavi
T

Tvrdjava

pre 2 meseca

Polako sa placanje,mozda Emen proradi pa da ga ljuljnemo za 20 milki
t

tamara94493

pre 2 meseca

U sto jacem sastavu

RajonRondo

pre 2 meseca

Pisao Sam vec o Enemu, verujem da ce on biti prvi izbor na spicu,a arnautovic ce verovatno biti covek zadatka I nece svaki mec pocinjati u kontinuitetu bas zbog godina. Svakako moze I na vise pozicija igrati. Ipak sigurno ce traziti neko brzo/jako krilo kao silas Ili bukari,tako da ce I tu biti guzve. Ali tako treba tako si Jak 😊👍 pozdrav
Z

Zulu warriors

pre 2 meseca

U svakom slučaju pre Arnautovića mora da igra

kiboooo

pre 2 meseca

Enem zaslužuje da počne derbi
N

Niki1

pre 2 meseca

tesko kad su svi tu negde za drugu ligu realno
a

aleks04

pre 2 meseca

Partizan nikad gore nije igrao.
m

mladi23

pre 2 meseca

Svaka cast Arnautovicu,ali Enem je neko kkoga treba gurati,mladji 15 godina,a igracki slican doprinos imaju..
D

Dr9

pre 2 meseca

Svaki dan ovaj u novinama, da je normalno vreme ne bi o ni bio u Zvezdi...
O

Ojo

pre 2 meseca

Sve osim tri razlike,Katastrofa

Bojan76

pre 2 meseca

njegova kreativnost i poeni iz nicega mogu da naprave razliku u velikim utakmicama

Marko Golubovic

pre 2 meseca

ostaviti ga za kvalifikacije i onda naplatiti.. ionako apsolutno ništa nećemo uraditi u evropi.. bilo lš ili le

Aleksandra Martać

pre 2 meseca

Koliko nama ne trebaju bodovi, toliko postoji želja za pobedom ipak je derbi

Александар Ристић

pre 2 meseca

arnautovic 0 igrac u odnosu na cenu

Dajana09

pre 2 meseca

Ako ga zvezda otkupi sta reci

DankaT

pre 2 meseca

Treba mu pruziti sansu🙂
R

Rex7

pre 2 meseca

vrlo je jednostavno, bez arnautovica. taj covek ne moze da donese nista na ozbiljnom nivou. nije da je partizan ozbiljan nivo, ali treba da se pravimo da jeste
S

Suki9666

pre 2 meseca

Ма овај не може да игра у Раднику из Сурдулице
d

dragicajovic955@gmail.com

pre 2 meseca

Kako da ne zasluzi kad vredi više desetina miliona evra..ako da gol vredice mnogo vise

Batina1

pre 2 meseca

Pa lepo, Arnautović na klupu. Promašena investicija, izvikan igrač.
G

Gost Đape

pre 2 meseca

Enem je kao Nedaje! Treba mu deset šansi da postigne gol!

Miki Milikic

pre 2 meseca

pa sto Deki ne proba sa dva spica da pocne utakmicu, Enem i Arnautovic? nema sta da izgubimo
V

Vrag

pre 2 meseca

Visok jak u igri leđima zna školski da odloži loptu.Postigao je 6 golova u ligi i kupu (za Zvezdu) ako se ne varam odlično koristi šanse.Samo da ne bude kao s Duarteom koji je i kao Enem imao furiozan start ali je zastao.

Marjan Rasic

pre 2 meseca

Pocinje arnautovic,i posle derbija bice prodat.
В

Владимир

pre 2 meseca

Коме да продаш играча од 37 година? Дај Боже само да оде

Aleksandar3006

pre 2 meseca

Stanković i da izvede rezervnu postavu biće skuplja od Partizanove prve postave...
P

Peteinjo7272

pre 2 meseca

Bas vam je veliki meč, partizan nikad gori, nije ni za drugo mesto, pritom bodovno nebitna utakmica totalno, ne znam covek ni koja je razlika u bodovima.. da mi zaostajemo bod ili dva pa nam treba pobeda, to bi bio “veliki” meč zbog imperativa pobede, titule i ostalo… Ovako je totalno nebitan meč bez ikakvog pritiska i rezultatskog značaja…
N

Nenica

pre 2 meseca

moze odigrati da pocne u 80 om minutu tu ce dati maksimum

peca_le

pre 2 meseca

Sto da ne mislim da sa takvom konstitucijom moze da bude i bolji od Serifa u derbijima
J

Jasna12J

pre 2 meseca

Naravno da jeste igrace u derbiju

Nikola Vukadinovic

pre 2 meseca

top top top top top top
B

Boka85

pre 2 meseca

Trebalo bi da pocne i da se pokaze

50 miliona razloga

pre 2 meseca

Ko god da igra, ishod se zna
N

Nebojshha

pre 2 meseca

Lagana tri boda sutra
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Enem je zaslužio da počne derbi,biće prisutni razni belosvetski emisari i sko se pokaže,cena mu raste.Arnautović nek uđe zadnjih pola sata,ako mu se igra,pošto igra kad hoće..
G

Gostina

pre 2 meseca

Valjda sada nece otici u Ferencvaros pre derbija..bar se nadam..

Dejan Nikolic

pre 2 meseca

Naravno da jeste,igrace u derbiju,nadam se da ce i poceti
V

Vini Pu

pre 2 meseca

Treba mu pruziti sansu
e

e jbg

pre 2 meseca

Steta sto ispade crveni blizanac iz el sad mora linglong zalud do kraja sezone.

ivanasud

pre 2 meseca

Ovaj tesko sledeci mozda..ali ulazi sa klupe sigurno

Danilo Pavlovic

pre 2 meseca

Ocekuje se dosta golova.

Miloš Milovanović

pre 2 meseca

daj Bože da ga prodate i za pet. Navikli smo na novinarske hvalospeve i izmišljotine
D

Djapex

pre 2 meseca

Arnautovic bira utakmice, čak nije ni putovao za Pancevo, sto je po meni znak nepostovanje prema timu i CZ. Niko ne može biti iznad Zvezde. Ako su ga planirali čuvati za derbi, trebao je biti na klupi i pokazati da je deo tima( mnogo je 2,5miliona neto za igraca koji može da igra samo 50% utakmica kad je zdrav, i koji nije pokazao da vredi tu platu). Zbog toga, Enem treba da počne utakmicu, a Arnautovic da pokaze i delima da toliko voli Zvezdu ( nije potpisao dok mu Zvezda nije ponudila 2,5 miliona !)
g

goster

pre 2 meseca

e vidis bio je u lozi zajedno sa Ivanicem i Krunicem i gledao utakmici iako nike bio u protokolu,ne volim ga ni ja ali samo kazem da nije sve bas tacno 😂

ljubisa rajkovic

pre 2 meseca

Nek on uđe sa klupe i opet pogodi, od njega dovoljno. Za našu ligu ozbiljan špic.

rajko vidic

pre 2 meseca

Mozda je, mozda nije

milkica12

pre 2 meseca

Zasluzio je i te kako,treba pruziti sansu
D

Drvoje

pre 2 meseca

U drugom mu dati pola sata a Arnautovic da pocne jer ga motivise derbi dace sve od sebe na terenu da da gol.
F

Ferarista

pre 2 meseca

Biće nerešeno,a onda razlaz.

Stefanbiki95

pre 2 meseca

Mozda treba da se pruzi sansa
M

Markokmet

pre 2 meseca

Datimu sansu u vecitom derbiju protiv Partizana od prvog minuta pa neka pokaze sta zna

Zoran Pejic

pre 2 meseca

Sve sto valja prodaju
G

Gaxter

pre 2 meseca

Kakav bre Enem ako je zdrav Arnautovic,bukvalno se sprdao Arnautovic prethodna 2 derbija sa njima,čovek zna stati na loptu,odigrati pas,otvoriti prostor za Kataia,Ivanica bukvalno gol u najavi,pogotovo sto ce grobari igrati bunker,ovo ideala tekma za njega.

djole.

pre 2 meseca

Ovo slika da ga pozadinci šilje ili ?
M

Mali srbin

pre 2 meseca

Kako da ne zasluzi kad vredi više desetina miliona evra..ako da gol vredice kao kejn!

Danillche

pre 2 meseca

Spin bogovi. Ko je ikad rekao desetine?

Denism1

pre 2 meseca

Добар је енем, али да оде на лето