Komentari na vest

Moraće to bolje protiv Fradija: Gavrić pokazao Voši šta je čeka u Evropi

L

Logitech

pre oko 1 sat

Neka potrose jos 2-3 miliona evra na nekog fudbalera povratnika, malo je 2 miliona i Dejan Zukic.

Nebojsa Antic

pre oko 2 sata

dobra provera verujem da ce biti bolji
G

Gost555

pre oko 1 sat

Sinovac, izgubili su, cuj dobra provera hahaha klasican botovski komentar.

Saša Stanivuk

pre oko 2 sata

Željko Gavrić najbolji igrač Đera prošle sezone,vreme je za bolji klub po meni..
J

Jka

pre oko 2 sata

Samo pogledate face prvih ljudi naseg fudbala i nema dalje price!!!

Miloš Milovanović

pre oko 2 sata

Očekujete li da prođu? nije ovo naša liga
g

gorilla

pre oko 3 sata

prase i elektromontaža
S

Stanazivko

pre oko 3 sata

Nema nista od vose u evropi

Batina1

pre oko 3 sata

Mora još pasulja da se jede.
m

menkopenko

pre oko 3 sata

Pokazaće on kvaliteta
Z

Zivko57

pre oko 3 sata

Izbacice ih ferenc rutinski
н

нс бој

pre oko 3 sata

Реално обе наше поставе,које су одиграле по полувреме,су биле комбиноване.Мађари су други гол дали са првом поставом,која им је играла до 55.-60. минута,ал ајде нема везе. Није ово било толико лоше,па Ђер је све контре Војводине прекидао оштрим фауловима,често вучењем за дрес,ето на ком су нивоу играли,док смо ми више били да се одиграју неке тактичке замисли,да се види како ће функционисати новајлије.
M

Mario Marko Del Tintoreto

pre oko 3 sata

Kakav je ovo majstor fudbala, kakav tehničar, kakva koordinacija pokreta. Prvak mađarske sa Đerom, jedan od glavnih igrača uz Benbualija koji igra na svetskom za Alžir, juče je dao gol. Prodaće ga Đer za lepu sumu nakon svetskog sigurno, vrć sada imaju potražnju. Ali kako je Gavrić šetao defanzivce Vojvodine... Odličan igrač. U Crvenoj zvezdi su ga prodali za manje novca, a pre toga su imali ponude iz Italije, Đenovu, čak ako se ne varam i Atalantu. Ako imaju mozga treba da ga vrate i da on bude taj koji će naslediti Ivanića koji već sada ima ozbiljne probleme sa povredama. On je domaći igrač koji može da pravi razliku, poznaje klub, dete je Crvene zvezde i takvoj je fazi karijere da bi mu takva uloga u FKCZ prijala.
н

нс бој

pre oko 3 sata

Само је урадио паметно што није отишао у Италију,где би се угасио,већ нашао клуб где има места да игра.
M

Mario Marko Del Tintoreto

pre oko 2 sata

@нс бој Pa on se ugasio u Ferencvarošu, pa je oporavljao karijeru u DAC stredi, pa je opet bljesnuo u Đeru gde je uzeo titulu Ferenvarošu. On je u Ferencvarošu bio naznačen kao promašaj. Mislim da bi on baš u italijanskoj ligi pre eksplodirao i dobijao veću šansu nego u Ferencvarošu, on u Ferencvarošu nikada nije ni dobio pravu šansu niti je iko stao iza njega. On ima kvalitet, ali takvom igraču moraš da daš poverenje, da ga malo istrpiš i da imaš sluha za istog. Što u Ferencvarošu kod Čerčesova nije bio slučaj, na kraju se isti i obrukao i ispao od Klakšvika porazom od 3-0 u Budimpešti. A ta ekipa Ferencvaroša je bila daleko individualno jača od ove danas. Trener im je Balazs Borbely upravo kod kog je Željko Gavrić najviše napredovao, oni su zajedno uzeli titulu sa Đerom prošle godine, a on je bio pomoćni u DAC Stredi Gavriću 2 sezone, i kada je postao prvi trener Đera doveo je Gavrića sa sobom, odnosno vratio u Mađarsku i uzeli su titulu Ferencvarošu, a Gavrić im je dao gol i uspeo da se osveti za lošu procenu. Što se tiče Vojvodine, ona ima šanse da izbaci ovaj Ferencvaroš, jer je ovaj čovek preuzeo ekipu pre nedelju dana, ekipu koja je pustošena, čiji je najbolji igrač na svetskom i upravo igra protiv Maroka, napadač Lenny Joseph. Odlaze nosioci, ovi koji ostaju su u poznim igračkim godinama i u padu... Određeni igrači su i na tom svetskom, on njih nije ni upoznao i veliko je pitanje i skepsa kako i koliko će uticati na ekipu. Ferencvaroš nije posrnuo, ali se nalazi u najgoroj situaciji u proteklih 10 godina. Vojvodini hitno treba štoper, a sa špicem Mulahusejnovićem deluje da su promašili, čovek je spor, motorički vrlo siromašan, krut... Jedan igrač koji može da donese razliku eventualno iz nekih prekida... Ja ne vidim da on ima neke izrazite prednosti, sem tog finiša koji je pitanje dal je to finišer za ovaj nivo fudbala. Đakovac je dobar igrač ali za Superligu Srbije, isto je spor neviđeno i ko ga je gledao u Rusiji u Akronu, mogao je da vidi njegove limite, on jeste kreativan i razume fudbal, ali je neviđeno spor. Stefan Mitrović oporavlja karijeru koja je u strmoglavom padu, i Vojvodina je izgleda osuđena da stalno dovodi i oporavlja karijere određenim igračima... Ja u Mitroviću ne vidim neke velike prednosti i ne vidim gde on može da pravi neku razliku. Mislim da su trebali da probaju sa Čumićem, igrač koji je igrao sjajno i oseća klub, zna te momke, odličan je i drug sa Rosićem i sigurno bi se dosta brže adaptirao znog samog okruženja, a i smatram da on ima veći kvalitet od Mitrovića. Što se tiče Zukića, preplaćen je, ali je veliko pojačanje. To je potpuno nelogičan potez od strane kluba koji je na njemu kao produktu u ovom trenutku u minusu. Nelogičan sa finansijske strane, jer su za njihovo dete platili obeštećenje 2,5M, a prodali su ga u isti kluba za 800K. Oni nisu bili sposobni da njega prodaju ni za 1M, što je sramotno. Ali on je igrač koji ima kvalitet i može da pravi razliku, što je za Vojvodinu bitno. Da neko ne pomisli da je Zukić nekvalitetan ili da je precenjen, ja smatram da on ima ogroman kvalitet i da će praviti razliku, samo je problem što je plaćeno visoko obeštećenje za njega za standarde Vojvodine, a prodat je za nemoguće mali novac. Tanjga je pokazao da je dobar trener, imao je vrhunske rezultate u prošloj sezoni sa jednim vrlo limitiranim timom upitnih individualnih kvalitet, afirmisao je mlade igrače, ima najbolji prosek osvojenih bodova u 21. veku, posle 17 godina je završio na drugoj poziciji, ima bolji međusobni skor u utakmicama protiv večitih rivala, manje od minuta ga je delilo od trofeja kupa... Na neki način je i igračka legenda tog kluba, jer je uzeo titulu šampiona u bivšoj Jugoslaviji kao igrač u onakvoj ligi. To su činjenice. On je i u Evropi dobio nestvarno teške protivnike, ali da vidimo. Što se tiče Ferencvarosa, neće pad političke stranke Orbana njih pokolebati, oni su u padu već 2 godine sa Kinom na klupi, ali i takvi u padu su igrali 1/8 finala Lige Evrope. Više će Ujpešt imati problema koji je ušao u projekat, i država je krenula da sipa u njega preko naftne kompanije MOL, kao nekada u Videoton Fehervar klub za koji bivši premijer Mađarske Orban inače navija. Sve u svemu biće vrlo interesantno, a ako Vojvodina kojim slučajem prođe Ferencvaroš, onda ništa nije nemoguće. Twente je svoja 2 najbolja igrača prodao, kasnije počinju pripreme... Sećate se Ajaksa od pre 2 godine, svašta može da se desi u julu mesecu.

snezam123

pre oko 3 sata

Zvezdina skola..

urosh

pre oko 3 sata

Уз мало среће могу да прођу Ференцварош. Није то више онај тим као некад. Морају и да се што пре реше Тањге јуниора, иначе им се црно пише.

meda rashord mar

pre oko 3 sata

Prvi meč solidan, videćemo dalje kako će se odvijati sve

Marko Zigerige

pre oko 3 sata

Prvi meč solidan, videćemo dalje kako će se odvijati sve
D

DDS900

pre oko 4 sata

Vojvodina ce slupati pare u igrace sumnjivog kvaliteta. Najavljuju prelazne pogodke za milion evra koji su vec u padu kvaliteta.
m

markoncic

pre oko 4 sata

Vojvodina jedan bod za Srbiju ukupno iz Ferencvaroša i Ajaksa i biće dovoljno od njih. Realno, nemaju sta da traze.
P

Pavle13072014

pre oko 4 sata

U evropi nula bodova, nazalost.
V

VARVARA

pre oko 4 sata

Prva utakmica, ima tu materijala za napad na drugo mesto ponovo..za evropu nažalost ne..
G

Gladiola1*

pre oko 4 sata

Gavrić oživeo karijeru, nadam se će na zimu da se vrati na veliku scenu
D

Delija1

pre oko 4 sata

Ispascete kao ona stvar kroz pocepanu garderobu
m

metalika moj dobar

pre oko 4 sata

sta rekose "samo nam je nebo granica "
D

Dokle ovako

pre oko 4 sata

Ovaj Tanjga kao bivsi selektoe Petkovic kada je gurao sina u reprezentaciju. Secate se Kako SE to zavrsilo.
N

Nije ni blizu

pre oko 4 sata

Samo sto je Dusan Petkovic za razliku od malog Sinisne Tanjge, bio ozbiljan igrac koji je igrao Bundes Ligu. Tako da nije bas za poredjenje. Dusan je bio ozbiljan fudbaler, koji na kraju nije igrao za reprezentaciju zbog tate i jos vise zbog javnosti zato sto su otac i sin.
К

Куре на специјали

pre oko 4 sata

Завршило се тако што Душан Петковић, који је играо за Волфсбург и Спартак из Москве није отишао на првенство. Уместо њега отишао је Милан Дудић, треба ли да кажем из ког клуба? Завршило се шестицом од Аргентине и два скривљена пенала против Дрогбе и екипе.
S

Sb

pre oko 3 sata

Muslin je gurao svog sina u Zvezdi
L

LekLekLek

pre oko 4 sata

KAKO JE MOGUCE DA MU SIN OPET POCINJE UTAKMICE, O CEMU SE OVDE RADI KAKVA CRNA EVROPA. Ovakve stvari se ne desavaju ni u Zambiji, da trener gura sina koji je poluamater.
D

Deksonijea

pre oko 4 sata

Startni stoper je sin, opet junior, nocna mora se nastavlja. Prosto je SADA vec I bezobrazno, ovako besomucno gurati sina u tim. Sprecavati dolazak stopera, jer su konkurencija junioru. Nepotizam ove vrste I evropa nikada nece moci u istu recenicu. Naravno osnovni krivac je Zbiljic Koji dozvoljava ovo izivljavanje od familijemTanjga.
N

Nenad1246

pre oko 4 sata

Fradija, golčina, opaučio, lestvica... unerediću se od kafanskog rečnika. E moji nozovi novinari.

deki_72

pre oko 4 sata

Poštovani Gospodine Tanjuga, Ovih dana slušam vaše i izjave Gospodina Zbiljića putem medija, a poslušao sam i vašu zadnju izjavu vezano za današnji poraz od Đera. Generalni utisak je da vi pokušavate da nam predstavite nova pojačanja kao i buduću igru kao nešto što obećava, i sve bi to bilo vrlo lepo da je i u praksi tako a da vas rezultati za koje kažete da "nisu važni", ne demantuju i još jednom pokažu da je surova stvarnost malo drugačija. Kao fudbaler sa iskustvom sigurno niste igrali fudbal da bi ste rezultat ostavili po strani, već ste ga igrali upravo zbog tog istog rezultata! Postoji još jedna neoboriva činjenica a to je finansijska snaga kada je u pitanju dovođenje pojačanja za evropska takmičenja, bez koje, hteli to da priznate ili ne, ne možete dovesti kvalitet igrača koji Evropa zahteva. Konačno, ako slušate stare, legendarne igrače, uvek je dobitna kombinacija za naš voljeni klub bila akcenat na našim igračima poniknim u našoj omladinskoj školi u kombinaciji sa nekoliko igrača sa strane, uz dodatni ozbiljan rad na kondiciji (igra na pesku), brzini i onda i tehnici.
H

Hoces reci da

pre oko 3 sata

Rezultat u prijateljskoj utakmici treba da bude najbitniji?
S

Sumadinaccc

pre oko 4 sata

Pod hitno im treba stoper, onaj mali od tate ne zna gde je konja vezao.
U

Urke17

pre oko 5 sati

Pa zar ne bese nebo granica ?

Uskekruske

pre oko 5 sati

Videcemo sta ce biti
f

fudbalicaaa

pre oko 5 sati

sta je gledala ekipa sa mozzarta? egal utakmica, sanse na obe strane, Vojvodina je bolja ekipa ali je i vise rotirala od ekipe Gyor-a, menjali su 11 za 11 a ekipa Gyor-a nije, na kraju Sukacev pogodio precku, Zukic stativu, Kolarevica sa pet metara izblokirali a Nardin promasio polu volej sa pet šest metara i onda kazna i gol Gavrica. Gyor bolji u prvom a Vosa u drugom, vazno je da vam je pola teksta navedeno da je neko bivsi igrac zvezde a nigde da je Vojvodina pogodila stativu i precku protiv ekipe koja je već igrala pripremne meceve, biće Vosa jaka.

Alek

pre oko 5 sati

Bice to dobro...

Noki71

pre oko 5 sati

Gavric je momak koji je zasluzio jos jednu sansu u Zvezdi.
g

giop

pre oko 5 sati

Ha,ha Stefan Mitrovic menadzerska prevara, veliki trener bez licence nije hteo naseg bivseg kapitena Čumica, doveo ovog poluigrača!
m

ma nemoj

pre oko 3 sata

Do podneva ste pojacanja dizali u nebo, a sada vam odjednom ne valjaju. Nije vam mnogo trebalo da pocnete sa pljuvanjem. Tesko nasim klubovima sa takvim "navijacima", kakvi su navijaci, klubovi su odlicni.
k

kikoman

pre oko 5 sati

Tanjga Jr, Crnomarkovici i ostali srpskoligaski igraci ne mogu da igraju evropski fudbal. Tacka barem 6 igraca iz prve postave maksimum mogu da budu rezerve u ekipi koja aspirira da igra evropsko takmicenje...
I

IzzyGo

pre oko 5 sati

Tanjga Jr u prvoj postavi hahahahahahha sprema se za kvalifikacije.
F

Flaki

pre oko 5 sati

Kako je odigrao "brzonogi" Zukić?
m

metalika moj dobar

pre oko 4 sata

" snimace se filmovi "
G

Gostiii

pre oko 5 sati

Fradi, temperamentni strucnjak, pedantni strucnjak, carobnjak iz Srbobrana. Koliko ste samo jednolicni.

panic1971

pre oko 5 sati

Biće kao i svake godine,ispadanje pre vremena,to je realnost srpskog fudbala
E

Eseks

pre oko 4 sata

Vojvodina kao i svi sem Zvezde ispadaju bas na vreme,u skladu sa kvalitetom koji poseduju..Da li je vosa podigla nivo kvaliteta videcemo uskoro a ja se nadam da jeste i zelim joj puno srece!
B

Bacoglavac

pre oko 5 sati

Неће ни до ЛК добацити, као што никада и нису...
M

Mecava

pre oko 5 sati

Ako ništa bar znam da igram na golove kad mu sin bude igrao prvu postavu.
R

Redjineli

pre oko 5 sati

Valjda ce ga oteraju uskoro...

micaredstar72@gmail.com

pre oko 5 sati

cekajte ljudi zar nije Vojvodina vec u ligi evrope.Ispasce oni jos u julu