Komentari na vest

Mladost od 0:2 do 4:2 u Ivanjici, izbacila Javor iz lige i sačuvala nadu u spas

Stojan Bušatović

pre oko 1 mesec

Ma nema tu nameštanja uopšte
A

Agrobank

pre oko 1 mesec

Ljuljaj Javore ali u Prvoj ligi,pozdrav za sekulica veselog🤣🤣🤣
P

Prevara

pre oko 1 mesec

Ocekivano,pozdrav za Lazovice,Cureta,i ostale strucnjake.Nek je sa srecom u Prvoj ligi.P.S poseban pozdra za Sekulica Dula 🤣🤣🤣
U

Ubedljivo

pre oko 1 mesec

najgora ekipa i klub u ligi je Javor! A ko ga vodi nije ni čudo.
A

Agrobank

pre oko 1 mesec

Lazovici i kum🤣🤣🤣🤣
B

Bruka

pre oko 1 mesec

Zamislite Mladost Lucani sa prosekom godina 40 daje 4 gola za poluvreme, a do tada ima 0.2 gola po mecu, hahahha, ma nije namesteno, jok....
L

LU032

pre oko 1 mesec

Ma da brate pustio nas javor da on ispadne iz lige a mi MOZDA da ostanemo… bas si pametan
P

Penzioner

pre oko 1 mesec

Ma sta kaze ludi Žeks? Sve je namestaljka. Od titule koja je oteta nikad jacem Partizanu koji je harao Evropom i dodeljena Zvezdi koja nije pobedila nikoga u Evropi. Da, da sve je namesteno, TSC prepusta bodove Radnickom posle preokreta iz 1 u 2, Napredak prepustio bodove Kragujevcanima i sve tako redom, jbg. Placite, suze su Ok!
P

Penzioner

pre oko 1 mesec

Ma sta kaze ludi Žeks? Sve je namestaljka. Od titule koja je oteta nikad jacem Partizanu koji je harao Evropom i dodeljena Zvezdi koja nije pobedila nikoga u Evropi. Da, da sve je namesteno, TSC prepusta bodove Radnickom posle preokreta iz 1 u 2, Napredak prepustio bodove Kragujevcanima i sve tako redom, jbg. Placite, suze su Ok!

Marko Golubovic

pre oko 1 mesec

al je neko ovo lepo naplatio😄
G

GORAN60

pre oko 1 mesec

Ispada tsc propade orbanov projekat mladost dobija napredak i ostaje u ligi
L

Lucanci

pre oko 1 mesec

Dal ovi sto pricaju po komentarima da je namesteno znaju da je nama bitnije da pobedimo komsijskog Javora,Borca iz Cacka,Slobodu iz Uzica,nego Partizana,zvezdu,vojvodinu itd…

Tim Dekor

pre oko 1 mesec

To samo kod nas ima

Nemanja Milijanovic

pre oko 1 mesec

Nekada je u ovoj ligi za kolo padalo pet golova, sada za jedno poluvreme.

Aleksandar Bezbradica

pre oko 1 mesec

Mladost je zaslužila posle preokreta da ostane u prvom rangu takmicenja
L

Laura993

pre oko 1 mesec

Zaista je bila extra borba

kvazimodo

pre oko 1 mesec

Ljuljaj javore 😁😁😁

Milos Kostic

pre oko 1 mesec

Teska namestaljka.
P

Pigeon

pre oko 1 mesec

Pa ne znam. Znaci, po tebi i jos nekim "pametnjakovicima", Javor namesta da ispadne? Koja je to pamet? Voleo bih da objasnis.

bet366.dx.am

pre oko 1 mesec

Mladost svakako ispada...

KrisLass

pre oko 1 mesec

Odavno su nase lige- predstave za malu decu.

DankaT

pre oko 1 mesec

Bila ekstra utakmica 😀

milan milan

pre oko 1 mesec

Domaca liga, sta reci🤔. Mozda nekada je i licilo na ligu sada nema nista nazalost.
T

Tatjana91

pre oko 1 mesec

Borba bila ekstra utakmica .

FC RED STAR

pre oko 1 mesec

Opaaaa,Javir se vraća starom jatu.

Neksaa

pre oko 1 mesec

Brate kako mi se gadi naša liga, ne zbog fubdala, nego zbog svakakvih kombinacija, neke klubove n " i ne znaš " ko im je predsednik, kupuju strance prosipaju nam priču da su zveri a taj isti sedi na klupi , ne dobije ssansu, kazu nije se dokazao, kako da se dokaže na klupi i naravno proda se za 8x manje taman koliko im je trebalo da operu, mizerno. Oterali su svu publiku sa stadiona, samo da kradu, kradu i kradu. Jezivo.
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

gomila najodvratnijih ljudi. Guraju " svoje " preko raznih kombinacija , menadzerskih, politickih,rodbinskih ...unistavaju deci zivote radi licnog interesa.

vacke86@gmail.com

pre oko 1 mesec

Ne znam samo kako se svi klubovi u borbi za opstanak sete da igraju u zadnjem ili predzadnjem kolu. 😂

SLR

pre oko 1 mesec

tesko da ce mladost da se izvuce.
S

Sate33

pre oko 1 mesec

Naravno da ce da izbaci Javor
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

javor najpogodniji ,nemaju huligane iza sebe, nekog krimi lika u upravi, nisu nicija filijala ..najpodobniji

Dakara

pre oko 1 mesec

Javor-Mladost 2:4 (1:0) TSC-Radnički Niš 1:2 (1:0) SRPSKA POSLA

Miki Milikic

pre oko 1 mesec

ova tekma kao da nije bila regularna
j

jovandimitrovic

pre oko 1 mesec

eh mladostiii.....

Nemanja Simic

pre oko 1 mesec

Sve je regularno.

Ssarita

pre oko 1 mesec

Svaka cast za preokret odlicna tekma

ivan nikolic

pre oko 1 mesec

😀 nemogu da verujem u to

Marko Pavlovic

pre oko 1 mesec

Kladionica je čudo

Zika Zika

pre oko 1 mesec

uf kakav preokret za ostanak u ligi

zeljko markovic

pre oko 1 mesec

Dobra utakmica sa puno golova.Kad pogledaš ligu,i utakmice ovo je jedna od zanimljivih utakmci.Ja igrao mrtvi napredak 3+ oni me izbuše za 8k,nisam ni gledao tabelu od 4 utakmice dve došle tri plus,ja baš odigrao ove mrtvake ,gledao malo užas od fudbala.Ima nade za Srpski fudbal,polako.
D

Djani85

pre oko 1 mesec

Čudesan preokret, podseća me na Turke. Iz 1 u 2

Sojka888

pre oko 1 mesec

Javor je boranija

Batina1

pre oko 1 mesec

Možda ima malo nameštaljki u ovim utakmicama za opstanak. Kažem možda...
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

pa zato i imamo kladionice na svakom trecem koraku

Sijanda Ksulu

pre oko 1 mesec

Tsc druga liga hahahahaha

jbozic11@gmail.com

pre oko 1 mesec

sledece kolo juriti prelaze

Saša Stanivuk

pre oko 1 mesec

Ljuljaj Javore!
S

Staniša Žugić

pre oko 1 mesec

Mladost mora da dovede dva Portugala jednog Španca i dva Japanca ako zeli da ubrza igru

Neksaa

pre oko 1 mesec

Kako si došao do tog zaključka, msm baš te brojeve i te nacionalnosti?
ф

фкв

pre oko 1 mesec

Знајући каква леђа имају Лучанци, а у Мађарској се десило шта јесте ТСЦ нека пакује кофере.
P

Peroslav

pre oko 1 mesec

Da rekao bih da ovo sigurno nije bilo namešteno

Amir Tuzlic

pre oko 1 mesec

Utakmica šou rolerkoster bravo 👏
1

1981

pre oko 1 mesec

Jel bilo 50 gledalaca na utakmici, treba i jedni i drugi da ispadnu i nikad vise da se vrate u prvu ligu

natasicaaaa

pre oko 1 mesec

Svaka cast za borbu.
T

Trol

pre oko 1 mesec

Iskreno se nadam da je ovo poslednja sezona Imta u Prvoj ligi. Kad budu ispali zavrsice kao Bezanija jako brzo
n

nbg

pre oko 1 mesec

Ne da nije poslednje nego za dve sezone igramo Evropu, a vi placite kad prodamo igrace za 10 miliona ovo leto , a vasi seoski timovi ne mogu za 100 000 nikog da uvale.
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

pre ce partizan vojvodina i cuka da ispadnu nego imt. Zbog jedne osobe ceo srpski fudbal ispasta, Arkane vrati se sve ti je oprosteno
P

Pobeda je resenje

pre oko 1 mesec

Mladost učini na neki način utakmice u Srbiji zanimljivim.
P

Pobeda je resenje

pre oko 1 mesec

Lučani su esencija fudbala uvek igraju na maksimumu iako imaju SLAB budžet.
P

Pobeda je resenje

pre oko 1 mesec

Šta kažu Javorovi navijači za sopstvenu upravu sigurno im je sve potaman.
P

Pobeda je resenje

pre oko 1 mesec

Mladost mora da dovede dva Portugala, jednog Španca i dva Japanca ako zeli da ubrza igru i poboljša kvalitet.Treba im i trener iz Francuske i kondicioni trener iz Španije ili Nemačke.

Neksaa

pre oko 1 mesec

hahahahahahahaha
P

Pobeda je resenje

pre oko 1 mesec

Kako ce navijači Mladosti da proslave biće ludnica.
C

Caooooo

pre oko 1 mesec

Ode grobarska filijala.
c

civ

pre oko 1 mesec

e nek su samo vaše filijale preživele na čelu sa baba Tanjgom
B

Bada Bing!

pre oko 1 mesec

TSC ce da ispadne
N

Na tome se

pre oko 1 mesec

rad, to je i cilj. Onda kad ispadnu, svi igrači odoše maltene za džabe i tu Partizan vidi šansu da se pojača, pa crno-beli i navijaju za sunovrat TSC-a. Todoroski, Prestiž i štoperi u fokusu. Sledi čerupanje...

Marko Zigerige

pre oko 1 mesec

Mladost ima zicer kući zadnje kolo, videćemo otpor IMT protiv TSC i jadni kragujevac koji ne zna gde bije. Biće zanimljiva borba za taj četvrti klub koji ispada
p

pozajmica od sina

pre oko 1 mesec

neko ce se opari
B

Bernardo

pre oko 1 mesec

Tacno vidis po komentarima ko je tu samo da lupeta, ni ne gleda fudbal nas, ne zna pravila takmicenja, ne zna nista, osim da cangrlja po tastaturi.
P

Paqito

pre oko 1 mesec

Javor treba da odvali Radnicki da im uzme jedno 200.000 evrica da bi ih pustio
1

10 000e

pre oko 1 mesec

Astronomsko velika mesečna plata šefa stručnog štaba Javora.
M

Meštar od butige

pre oko 1 mesec

I mladost u drugu ligu

Ivan L

pre oko 1 mesec

Javor seoski klub godinama se izvlaci jer je u nekim kombinacijama. Nemaju publiku, nemaju stadion, ništa nemaju. Ne razumem kako je taj klub održiv sve ove godine.
K

Kazii mii

pre oko 1 mesec

A sta je Mladost koju publiku ima sem sto ih vode ljudi sa vrha namenske industrije?
B

Baggio

pre oko 1 mesec

Vlasnik Javora je presednik regiona u FSS, isti slučaj je i sa Spartakom iz Subotice. I kada igra reprezentacija oni svi zajedno sede, cimeri su po sobama itd itd … to je samo deo … Sinovi direktora Zvezde sede u loži Zvezde i onda očekujemo da OFK igra regularno sa tom Zvezdom, vlasnik Imt-a je vođa navijača Zvezde i grli trenera Zvezde i očekujemo da Imt igra regularno sa Zvezdom, ova imitacije lige je tuga čemer jad i beda.
L

Lu032

pre oko 1 mesec

Ima nas majstore nego bojkotujemo… razloge znate verovatno…
@

@Baggio

pre oko 1 mesec

I ispadose klubovi predsednika oba regiona. Kako sad to ako se sve namesta?

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Tuga za našu ligu ako ovaj paradoks klub Mladost koja godinama igra sa matorcima, opstane. Katastrofa od tima sve polupenzioneri a na stadionu nikad publike. Sjajna stvar je što se liga skraćuje pa će biti zanimljivije i manje ćemo morati da gledamo ovakve neambiciozne klubove.
P

Poskok

pre oko 1 mesec

Što se tiče publike baš sam juče gledao multiprenos i jedino sam video da su Crveni đavoli došli u Napredak, inače domaće publike skoro da nije ni bilo. I bilo je dosta publike na utakmici TSC - Radnički Niš. Ovo ostalo k'o da se ne valja ići na stadion pa nema nikoga. Generalno u ligi imaš Vojvodinu, Novi Pazar, Radnički KG i TSC gde dolazi publika, a u drugoj ligi Mačva i Priboj, malo nešto Dubočica i Dinamo Vranje. Ljudi vole samo pobede a ne fudbal, ne vole svoje gradove i lokalne klubove već Beograd i Partizan i Zvezdu. To je po meni ozbiljna šizofrenija koju nikad neću razumeti. Tako da ko god ispadne, ostane i uđe publike neće biti osim u Novom Sadu, Kragujevcu, Pazaru, Bačkoj Topoli i na derbijima.
M

Momčilo Jokić

pre oko 1 mesec

Koje neznanje.. Javor nije ispao. Ima najbolji "head to head" međusobni skor sa konkurentima za ispadanje.
Z

Zvonko Mihajlovski

pre oko 1 mesec

Koje neznanje, "hed to hed" ne odlucuje nista u Superligi. Drzi se ti Premijer lige.
G

Gočanac

pre oko 1 mesec

Žohari bi voleli da je Javor ispao ali malo su se preračunali. Videćemo za nedelju dana kako će da zaćute..
B

Brks

pre oko 1 mesec

Majstor Zlatno Pero, pokrij se ušima od sramote i neznanja. Kako bre Javor ispao?!
D

Drks

pre oko 1 mesec

Evo ti nam objasni kako nije ispao? Sve goli strucnjaci u komentarima, niko pravila ne zna
B

Blaki

pre oko 1 mesec

Mislim da se ne gleda međusobni skor, već ko je bio bolje plasiran u osnovnom delu.
Z

Zaludničaru

pre oko 1 mesec

Kako ispao kad se igra još jedno kolo? Reci ti nama Vidovita Zorko?
P

Prcko33

pre oko 1 mesec

Najbolji bek lige , co'ek sa slike vise "grejao klupu" nego igrao , i treba da ispadnu ! Neznalice i da ne upotrebljavam druge izraze !

JOVICASA

pre oko 1 mesec

Nadam se da su Lucani poslednji putnik u nizi rang
d

dobar bek moze i veznog

pre oko 1 mesec

Jedan je Milosevic kapiten! Povedi pesmu u prvoj ligi klaso
K

Krco

pre oko 1 mesec

Tuga pregolema aj sto ispadose no sto Mladost osta..
m

momcilo vojvodo

pre oko 1 mesec

Ovaj Kragujevac stvarno treba da ispadne.Neverovatni su...
Z

Zokiliii

pre oko 1 mesec

Pa sta mislite,da bi Tsc izgubio danas da mu Imt nece dati,danas se Radnicki vadio politicki..zatvoreno sve Spartak Imt Tsc Radnicki..AV je tako odlucio.Pa Sivic nije hteo na konferenciju izaci..sve jasno..Lucani se nemaju cemu nadati.Videce te.
K

KM12

pre oko 1 mesec

Vazi, javi se za 7 dana da vidimo jesi li "pogodio".

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

hahha a Spartak već ispao
P

Prti

pre oko 1 mesec

Bilo bi dobro da ti prvo vidis neku knjigu da procitas.
@

@zoki

pre oko 1 mesec

Ja se iskreno nadam da si uplatio veliki iznos na Radnički, kvota oko 3 je bila. Tsc sledeću gubi i ispada iz lige
N

Nije nego

pre oko 1 mesec

E bas tako,nije nego... Sto je onda vodio utakmicu ako eto cak i ti znas da je sve zatvoreno i da zato nije bio na koferenciji?Nekoliko puta je bio u kadru i energicno reagovao na desavanja na terenu...sve to se ne radi ako se vec sve zna unapred
@

@zokiiiii

pre oko 1 mesec

Radnički i da je izgubio, u zadnjem kolu dobija Spartak i opstaje u ligi.
L

Lucanci

pre oko 1 mesec

Bravo breeee! Tako se igra,kao drugo poluvreme! Sad tek vidimo sta nam ie znacio bod iz nisa,ali nadamo se postenoj igri IMT i mi da dobijemo i to je to! Napred Mladost!

Bojan Ivanovic

pre oko 1 mesec

Eto njih opet nazad
T

Tata Martino

pre oko 1 mesec

Samo da IMT odigra pošteno u poslednjem kolu! Ako počne naglo da pada kvota na TSC, znaćemo da se radi o nameštaljci! Voleo bih da TSC ispadne!
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

tsc da ispadne pa nemcima da pokazemo kakav je standard kod nas . Stadion loznice, dubocice, metalca, tsc , vozdovca, napredka ...
B

Badji

pre oko 1 mesec

Selektorski nema sta, bese lepo dok je trajalo Javor se vise vratit nece u Super ligu a pitanje je i u drugoj sta ce biti

cikakure123

pre oko 1 mesec

Kako zbogom ligi? Zar ako u zadnjem kolu dobiju u Kg-u neće opatati? Imaju 3 boda manje i dva remija ove sezone...
K

KM12

pre oko 1 mesec

Druze moras pravila takmicenja da naucis da bi komentarisao

cikakure123

pre oko 1 mesec

Aaaaaa...beše najbitnije ko je na kojoj poziciji bio pre play-outa? Tako nešto. Izvinjenje.
R

Realno...

pre oko 1 mesec

Jaka liga pa mora lik da zna!! Hahahahahha...Ionako se sve namesta! Zato Radnički nije jurio u Kruševcu! I IMT će da puati TSC i ćao!
н

нс бој

pre oko 1 mesec

Туга,навијао сам за Јавор да остане у лиги.Надам се њиховом брзом повратку елиту,добар фудбал играју,добар потенцијал у играчима.Надам се на крају да ће Младост испасти јер са тим маторцима су ужас,за герантолошко.
G

Grobarski BuldogG

pre oko 1 mesec

Ono sto upada u oci jeste da je Sivic izgubio kuci i od Nisa i od Lucana a navodno sa vlasnicima tih klubova nije u dobrim odnosima. Nadam se da su Lucani poslednji putnik u nizi rang.
d

dzonson1992

pre oko 1 mesec

Tesko, obzirom da u poslednjem kolu igraju protiv Napretka. Ili TSC, ili Kragujevac, neko sigurno nece pobediti. Obzirom sta je Zemberi pricao o Zvezdi i nasoj ligi, ne bi me cudilo da IMT odigra muski protiv njih.
n

ns1997

pre oko 1 mesec

ode izgleda Tsc u drugu ligu
V

Vozite pravo u poljiciju

pre oko 1 mesec

Oj livado rosna travo, Javore, Javoree...
i

iz 1 u 2

pre oko 1 mesec

je l stvarno spektakl da 2 od 4 utakmice dodju iz 1 u 2? difinitivno treba ugasiti srpski fudbal
C

Cer

pre oko 1 mesec

Jeste, namestili su da ispadnu iz lige.
i

iz 1 u 2

pre oko 1 mesec

daso, ove godine ko ispadne spasio se, sledece godine se isto krati za jos 4 liga, a ovaj sto ispadne ce lakse da udje za 2 godine na komplet skracenu ligu, al veruj ti u regularno prvenstvo
S

Sergio Coolio

pre oko 1 mesec

Tuga u Humskoj. Nista od sigurnih sest bodova naredne sezone
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

zato ce imt, ofk, zelja i radnicki da skinu gace