Komentari na vest

Miroslav Tanjga: Posle titule sa Vojvodinom prestao bih da se bavim ovim poslom

N

Nišlija, Palilula

pre 5 dana

U Srbiji se unapred zna ko osvaja titulu borba je od drugog do petog i da ne budeš u zadnja četri.

Izbistanin

pre 6 dana

gde mozes da osvojis titulu pored ove uigrane fudbalske mafije.
S

Stara garda 1975

pre 7 dana

Vojvodina mozda i uzme titulu ali kad ti ne budes u klubu
C

Chiske

pre 7 dana

Za razliku od vecine sto lupetaju po komentarima ja sam procitao ceo tekst. I ne vidim da je Tanjga rekao nesto pogresno. Slazem se sa njim 100%

mozzart-gost

pre 7 dana

Uzmi Tanjga srb-titulu srb-titulu.
M

Mik

pre 7 dana

Znači bavices se fudbalom dok si živ...
M

Miloš Tomić Grbavica

pre 8 dana

E moj Tanjga ,na čega si ti spao da te menja propali Dundjerski. Još te usput i pljuje.
З

Звездан

pre 8 dana

Јел договорено, да се не бринемо ко је следећи "шампион"?

Igor Zdravkovic

pre 8 dana

Ne treba posle prve titule da se ode u penziju jer... Kad se izvrši neophodna racija masovnih hapšenja u Humskoj i Bogdana Ljutice tada
A

Armatura FK Rad

pre 8 dana

Ne treba posle prve titule da se ode u penziju jer... Kad se izvrši neophodna racija masovnih hapšenja u Humskoj i Bogdana Ljutice tada Vojvodina ostaje najjači pretendent na titulu i to je prilika za taj klub da se zaređa sa 10-20 titula u dve decenije.
ђ

ђорђе

pre 8 dana

Чему служи та профи-лиценца? Тањга је ове сезоне бр. 1, без лиценце. У чему је штос, да ли је то неки рекет? Шта то он треба да научи и положи, а није до сад, у раду? Вратио је наду у Војводину, без лиценце.

TheStefanK

pre 8 dana

Prestani odmah pa mozda vosa i osvoji nesto

Milica03

pre 8 dana

glup komentar..
S

Stars Garda n

pre 8 dana

Kog stopera si doveo u prelaznom roku? Posto se sprema tim za Evropi, ko je treci stoper danas u Vojvodini? Da Nije slucajno tvoj sin, pa sa njim mislis da igras protiv Ferencvarosa ili Ajaksa. Pocetak I kraj svake price o tebi kao treneru, nemilosrdno forisranje sina na ocuitu stetu kluba niti jedan trener na svetu nikada me bi uradio. Mada ako bas precizno gledamo, tehnicki ti I nisi trener, nisi stigao da polozis za licence za svoje 62 godine.
E

ED

pre 8 dana

Lupeta. Sad kao mi trebamo da mu verujemo...
N

NIO

pre 8 dana

Pa ti čoveče nemaš ni licencu da se baviš ovim poslom o čemu ovaj priča
K

Koji

pre 8 dana

Glup komentar, majko moja...

Pavle Gojkovic

pre 8 dana

Dobre fore ima stvarno
P

Pa,ovaj

pre 8 dana

čovek je bukvalno katastrofa, ni kulture, ni obraza, ni znanja, a zamišlja da je veliki trener?! Čudi me da je Novi Sad iznedrio ovakvu pojavu!

pavlee15

pre 8 dana

ostaje samo jos nesto da osvojite...
L

Licenca

pre 8 dana

Jel dobio trenersku licencu ili i dalje mora da se vodi kao asistent? Posle godinu dana rada, bio bi red da dobio istu.
z

zorz74

pre 8 dana

Tanga jedan od naših najcenjenijih trenera, svaka reč odmerena i na mestu

ЗоранАГТ+

pre 8 dana

Онда ћеш још дуго да радуш.
m

munjadj.

pre 8 dana

Aj da nesto osvojite
N

Natalii29

pre 8 dana

polemike oko toga da li ili nuje tako
M

Marko989

pre 8 dana

Pa osvojite jednom a ne samo snovi.
S

Ssl

pre 8 dana

Nemoj takve izjave da daješ, treniraćeš klice sa sto godina, neka ti Bog podari dug život, i tebi i svima.

JEJICA

pre 8 dana

Pa prestani,svaki tim pati za lalatovićem

Veljaa13

pre 8 dana

Takve reci govore koliko je emotivno vezan za klub i koliko mu znaci uspeh Novosadjana

Natasa27

pre 8 dana

To pokazuje koliko bi osvajanje titule sa Vojvodinom za Tanjgu predstavljalo ostvarenje najveceg sna u karijer
н

нс бој

pre 8 dana

Само бих додао да су Тањги продати Бамиделе,Сичење,Кораћ, Букинац Романић,да је Војводина зарадила 11 милиона еура од трансфера,доведени су Ета,Видосављевић и Суч.Поред тога направио је одличан резултат и афирмисао Коларевића,Сукачева.

RodjenLoš

pre 8 dana

odličan si trener izdrži legendo tvoja je ova godina

Sale Milosavljevic

pre 8 dana

Potpuno ga razumem.
E

E da je

pre 8 dana

tako Ljupko Petrović pričao ........

dusann55555

pre 8 dana

Vojvodina se lepo pojacala i sigurno su bolji nego prosle sezone deluje da cemo imati zanimljivo prvenstvo
p

postic

pre 8 dana

Fali jedan zadnji vezni posto je petrovic vise box to box, i fali jedan stoper bar,steta sto je mitrovic u partizanu legao bi vise Vosi,ali ima nasih stopera koji igraju van
m

misa mitrovic

pre 8 dana

Vojvodina korektan klub ništa više od toga

djole.

pre 8 dana

I Gatuzo ne nešto obecao pa na kraju nikom ništa.

Stevan

pre 8 dana

I ja bi prestao zasto da ne. Odlican tekst

natasicaaaa

pre 8 dana

Odlicna ekipa mislim da mogu uraditi dosta
g

gg84

pre 8 dana

pa ti i nisi trener

micaredstar72@gmail.com

pre 8 dana

ne brini neces nikada prestati
U

Uncledrew

pre 8 dana

Steta sto se to u ovoj zemlji nece nikad desiti
A

Ab

pre 8 dana

Vojvodina će napraviti ozbiljan tim.. Petrović, Đakovac, Zukić, Mitrović, Ranđelović, Najrudin... Malo još škripi na štoperskoj poziciji ...bekovi i golman su solidni... I zaista svakog ljubitelja fudbala raduje što je to tako... Ferencvaroš se mora proći da bi tim i ekipa nastavili da rastu...bodovi se moraju skupljati... pa polako graditi koeficijent na osnovu kojega će j Evropa biti bliže... Vojvodini želim put kao onda Zvezdi ..Sparta Prag - Krasondar.... A ta Sparta tada nije bila jača od Ferencvaroša sada... Nadam se i da će Partizan napraviti dobar tim i pogoditi sa pojačanjima...pa da malo dižem svi zajedno ovu našu ligu, koja i nije loša koliko se predstavlja...
p

postic

pre 8 dana

Fali zadnji vezni i stoper
V

VladaNS

pre 8 dana

Zamisli, drznuo se neko da prokomentariše kako eto postoji titula prvaka i da je valjda smisao svakog takmičenja za sve koji u njemu učestvuju da se bore za što viši plasman, pa zašto da ne i za taj najviši. Ali poskočiše odmah silno navijači jednog kluba i kažu neee, nikako da se nešto menja, naš klub je jedini koji sme da osvaja titulu i u narednih 1000 godina. Sve to u Srbiji, zemlji koja rapidno i neumitno pada na svim fudbalskim listama i na putu je da nestane sa fudbalske mape. Da li jedno s drugim ima neke veze zaključite sami.
B

Baća Espino

pre 8 dana

Polako, ne leti! Prvo ove sezone pomak i igranje u Evropi, možda kup i rasterećeno u prvenstvu. Ipak je Zvezda još daleko ispred svih, a pomak je moguć ali bez ovakvih neptrebnih izleta koji samo stvaraju presiju.
D

Daren_g

pre 8 dana

Lepo radi vojvodina, trudi se da vrati svoje igrace ali jednostavno zvezda je sad odksocila i ima garantovane titule u narednih 20ak godina
н

нс бој

pre 8 dana

Ма кажи слободно у наредних 100 година
S

Slavuj

pre 8 dana

Prije ćeš ti završiti trenersku karijeru, nego položiti za trenersku profi licencu. Sramota, cijeli život u fudbalu, sada i trener, a nema licencu. Pitamo se zašto nam je fudbalu, tu gdje jeste. Nema struke, nema infrastrukture, a menadžeri vode politiku klubova i kupe kajmak.

Milos Veljkovic

pre 8 dana

ma jeste to svi kazu eno i nole okacio reket o klin
L

Lata

pre 8 dana

Zamisli koja si ti pegula,pa moraš raditi do kraja života.
B

Baritokio91

pre 8 dana

Значи, бави ћеш се тим послом до смрти, јер са Војводином нећеш никада освојити титулу...на твоју жалост, то је апсолутно тачна констатација...
s

sva sreća

pre 8 dana

što nisi te sreče, nego vidi možeš li ti raditi i posle penzije?
m

mrca9

pre 8 dana

Osvojices jednog dana ko zna kada
P

Putuj igumane

pre 8 dana

Ne bi bilo loše za Vojvodinu da prestaneš odmah.
B

Bojan19919

pre 8 dana

Kao navijac Vose mislim da se dize velika euforija oko same Vojvodine i pogotovo tima sa novim pojacanjima.Procitah mnogo komentara gde vidim kako ljudi smatraju da je Zvezda dobila ozbiljnu pretnju u vidu Vojvodine, kako je red da se prekine Zvezdina dominacija i slicno.Vojvodina je i dalje daleko od toga.Da bi se tim Vojvodine dobro uklopio mora da ima kvalitetne igrace, za sada ih ima nekoliko dok ostali cine velike rupe koje nas mogu mnogo kostati (u prethodnom periodu forsiranje svog sina i par igraca koji su katastrofa), treba nam ozbiljan trener koji je strucnjak, koji zna da organizuje ekipu, taktiku, motivise igrace, spremi ih za utakmicu i same ucini mnogo boljim.Vojvodina trenutno jeste druga najbolja ekipa u nasoj ligi, a po nasem treneru je to uspeh i on je zadovoljan time, a kup mu je izgleda zlata vredan, msm da mu je vredniji od pehara LS.Ja bih iskreno probao dovesti inostranog trenera, jer kod nas ono sto vredi to je daleko od nase lige.Videcemo kada krenu takmicarske utakmice gde je tacno Vojvodina, videcemo kako ce odigrati dvomec sa Ferencvarosem i kako u prvenstvu.Eto nismo imali srece sa zrebom, treba nam jednom jedan solidan zreb da probijemo led, da se podigne atmosfera da bi to islo bolje, jer ako se ne podigne lestvica u Evropi, u prvenstvu cemo se vrteti u krug...
B

Brko iz Asvela

pre 8 dana

Radićeš ti još dugo, dugo...

Uskekruske

pre 8 dana

To ces tesko dočekati
g

giop

pre 8 dana

Ha,ha što ne pustite komentar

Genkono Mangan

pre 8 dana

Ako osvojite i treba da batalis
L

LeksoniJes

pre 8 dana

Imao si dugu karijeru, toliko titula, POBEDA, velikih utakmica, koliko samo ozbiljnih klubova si trenirao, da ima neke pravde odavno bi bio trener reprezentacije. A Sinisa Tanjga prvi stoper sa Pavlovicem. Svakako jedan od nasih najskolovanijih trenera.
N

Nenad Petrovic

pre 8 dana

... Snovi su jedno.. Stvarnost drugo... Hahhaha
M

Milantom

pre 8 dana

Znači bavices se jos dugo trenerskim poslom...

mlade016@gmail.com

pre 8 dana

Bilo bi lepo neko da skine ove.
S

Smajkijaja

pre 8 dana

To pricaju i ovi u Bundes ligi za Bajern. Isto kukaju kako im drzava pomaze. Merkelova vlada je zbog toga pala. Slicnu sudbinu moze da dozivi vlada Makrona. Nema smisla sta se radi u Francuskoj prvoj ligi. Koliko guraju PSG.
X

XD

pre 8 dana

Tp je Natho rekao... Ode on svakako.
T

TaNjga

pre 8 dana

I ja poslije noći sa gospodjom Beluči.
G

Generacijska solidarnost

pre 8 dana

Meni bi bila dovoljna i jedna Jela,bivša supruga poznatog fudbalera.Mane su mi što nisam poznat i nemam dovoljno novca.
D

Daj malo Tanjge

pre 8 dana

sestro. Znaci nikad neces prestati:)
M

Majamaki3

pre 8 dana

Po logici bice trener do vecnosti
M

Majamaki3

pre 8 dana

Pa nikad se nezna to

Savo Vukovic

pre 8 dana

Симпатичан младић
B

Blaki

pre 8 dana

Znači bićeš trener još najmanje 30 godina.
Z

Zato

pre 8 dana

Je tanga oterao Merija. Sad je sam rekao o strancima koji su taman dosli iz savane ili pampasa bolji brzi jaci

Slobodan Milojkovic

pre 8 dana

Znaci bices ti jos dugo trener....
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 8 dana

Ниси ти тренер за велике циљеве. И ово друго место је за тебе премија. Ниси ти толико добар колико је Партизан био лош, отуд то друго место.
M

Mario Marko Del Tintoreto

pre 8 dana

Kako je onda imao bolji međusobni skor od oba večita rivala u ovoj sezoni? Crvena zvezda ima 10 puta skuplji tim od njega po vrednosti, a da ne pričamo o platama i tekućim troškova istih. I takvoj Crvenoj zvezdi je malo falilo da uzme kup, delile si ga sekunde. Koji dobar tim je imao Tanjga? Pošto se apostrofira da je Partizan bio nekvalitetniji od njih. -Lazar Ranđelović i Njegoš Petrović došli da oporavljaju karijeru. -Vukan Savićević, Aleksa Vukanović, Marko Poletanović, Slobodan Medojević (legenda kluba i čovek koji je mnogo značio za svlačionicu, ogromna je sramota da ga nisu ostavili još godinu dana, sramotno je što mu nisu dali ugovor na još godinu dana) , John Mary su igrači odavno van svog najboljeg fubala i forme. -Afirmisani Kolarević, Kokanović, Veličković i Sukačev. -Kod Tanjge je Dragan Rosić postao prva opcija, pre toga je bio rezervista što dovoljno govori koliko su drugi treneri slabo videli neke stvari. -Pogodio sve strance. Szucz, Lucas Barros, pa čak je i Felix Vando bio korektan iako je Vojvodina plaćala samo 30% njegovih primanja, ali se odlučio za druge igrače po krilima, domaće koji su doneli rezultat. -Napravio najveće prodaje u kontinuitetu u Vojvodini. Čak je i stranca uspeo da preproda. -Drugi je na tabeli posle 17 godina. -Najveći prosek osvojenih bodova od svih trenera FK Vojvodina 21. veku. Tanjga nije bilo ko u FK Vojvodini, on je osvajač šampionske titule u istorijskoj generaciji FK Vojvodina. Te godine on je bio u postavi lige bivše Jugoslavije. Vidim da ljudi njemu zameraju sina i to je istina da taj dečko ne može kvalitetom da igra prvu postavu u Vojvodini, ali isto tako smatram da je pod ogromnim pritiskom upravo zbog takve situacije kakva je i da je zbog toga gori nego što jeste. Ja ipak ne mogu da shvatim da se ovaj čovek sa ovim rezultatima koje ima toliko osporava, kao da je doveden sa ulice bankrotiran. Pogledajte njegovu igračku karijeru, pa posle trenersku kao asistent. Kako je vodio Bolonju kada je Siniša Mihajlović bio u bolnici... Da je bio domar u svim ovim institucijama, mora sa zna fudbal. Pogledajte sa kim Tanjga letuje i zimuje i koliko ga poštuju ozbiljni ljudi iz sveta fudbala. Razumem da su ljudi nezadovoljni i frustrirani, i da ne dolaze na stadion kada vide ko im vodi klub i sedi u rukovodstvu i u loži stadiona koji se raspada. Ali ovako ponašanje prema čoveku koji ima najbolje rezultate u 21. veku i istoriju u tom klubu je neprihvatljivo.
K

Komri

pre 8 dana

Ne mislim da je Ferencvaros posrnuli klub ali tamo jeste bezanija. Zvezda im uzela srce tima, danac otiso pisali ste na sajtu, najbolji napadac sto ga je Zvezda razmatrala otiso na SP nece biti tu za mec sa Vosom. Dakle niti su oni bauk niti ce nas vas sa najjacim timom. Sansu imate e sad Tvente je vec tezak zreb ali makar proci madjare pa onda u LK koga donese zreb za 3 kolo
P

Peteinjo8272

pre 8 dana

Osvojio, ne osvojio isto ti se hvata, sledeci tim nećeš imati.. ko bi te angazovao sem vaše interne kombinacije..?

Aleksandra1994

pre 8 dana

Ni trebalo da sa 60 g pocinje sa samostalnim trenerskim poslom . Mogao je Klopu da bude neki pomocni trener pa sa dobije licencu i predaje kad nauci u fsv
N

Nije

pre 8 dana

Ni trebalo da sa 60 g pocinje sa samostalnim trenerskim poslom . Mogao je Klopu da bude neki pomocni trener pa sa dobije licencu i predaje kad nauci u fsv

milkica12

pre 8 dana

Pa pojedini bi trebali da odu u penziju