Minimalac Vojvodine, Inđija ponovo pala s penala

Vreme čitanja: 1min | sre. 30.10.19. | 20:12

Osmi jedanaesterac protiv zeleno-belih

Novo kolo, novi penal protiv Inđije. Osmi u 14 kola. Dovoljan Vojvodini da tim minimalcem upiše novu pobedu, nova tri boda na svom Karađorđu – 1:0.

Namučili su se crveno-beli sa Inđijom, timom kojem je ovo osmi uzastopni poraz u prvenstvu. Trenutak odluke dogodio se 17. minutu, kada je Milan Janjić napravio faul kao poslednji igrač odbrane. Dobio je crveni karton, a Vojvodina šansu da s penala povede. Nemanja Nikolić je i ovog puta bio precizan.

Meč je u 41. minutu prekinut. Razlog je bilo pogrdno skandiranje s tribina. To je potrajalo, igrači su čak bili i do svlačionica...

Nastavak meča nije mnogo toga doneo. Vojvodina je napadala, Zukić i Nešković su imali prilike da povećaju vođstvo, mada su i gosti probali preko Bosančića i Dimitrijevića da dođu do izjednačenja.