Milson (©Star Sport)

Milsonova golčina ulepšala pobedu Angole (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 12.10.24. | 00:37

Vezista Crvene zvezde stigao do novog pogotka u sezoni

Ne može Felisio Milson da se pohvali standardnom i naročito visokom minutažom, ali kada igra obično se nešto događa na terenu.

Posle gola u pobedi nad IMT-om, vezista Crvene zvezde stigao je do novog pogotka u kvalfikacijama za Afrički kup nacija. On je golčinom obeležio trijumf nad Nigerom (2:0), iako je na terenu proveo svega dvadesetak minuta.

On je u 72. minutu zamenio Zita Luvumbua, a već u sledećem napadu Angola je stigla do jedanaesterca iz kojegje Mabululu zatresao mrežu. Fudbaleri Nigera morali su svega deset minuta kasnije da prihvate poraz, a za to se potrudio Milson. On je se sjurio ka golu protivnika sa centra terena i niko mu ništa nije mogao, pa je akciju završio sam.

Nema boljeg načina da se napuni samopouzdanje pred povratak u Srbiju i pre svega nove izazove u Ligi šampiona.