Komentari na vest

Milanov veliki korak ka Ligi šampiona: Da je Leao češće ovako delio lopte...

N

Nemanja30

pre 2 meseca

Dobro je za Strahinju Pavlovića da igra LŠ

Oldboy

pre 2 meseca

Zamislite još LŠ da su igrali
D

Dukicar

pre 2 meseca

Majstor

natasicaaaa

pre 2 meseca

Nema milan sta da trazi u ligi sampiona

Aca Milutinovic

pre 2 meseca

Milan je pokazao da klub kojeg je dobio ide u nizi rang

Aca Milutinovic

pre 2 meseca

Milan polako ali sigurno ide u ligu sampiona
R

Rajkav

pre 2 meseca

Izvukao Milan bodovee na mišiće

JEJICA

pre 2 meseca

A bio je tako jak klub ccc...
D

Dejan Niciforovic

pre 2 meseca

tuzni milan, raspala italijanska liga
V

Vladislav966

pre 2 meseca

Milan pobedjuje cesto u poslednje vreme, ne znam sta im je.

Pjanić sa ? ? ?

pre 2 meseca

Kako je teško gledati ovaj Milan...
K

Kung8989

pre 2 meseca

Veliki korak ali jedva uzeše 3 boda, provukli se kroz iglene uši
M

Maree20000

pre 2 meseca

Dobra utakmica
t

tiesto

pre 2 meseca

Iskreno se nadam da je nece igrati
n

neconi1122

pre 2 meseca

Slabo milan jako slab fudbal igra sa obzirom kakvu ekipu imaju
m

milos_selimovic

pre 2 meseca

Bravo Milano lepo ste odigrali danas
V

Vlada9111

pre 2 meseca

Tesko smece od kluba ovaj Milan
I

I TO U BULJU

pre 2 meseca

MTJ
J

Ja sam Gile Interista

pre 2 meseca

@I TO U BULJU sto se ne slazes sa covekom JTM u nik pa U.... da opere

Dragan93

pre 2 meseca

bravo majstori
J

JVPS

pre 2 meseca

Klasično Alegrijevsko navlačenje bodova. Treba im min 3 velika pojačanja da naprave iskorak sledeće sezone. Valjda im je uprava sposobnija od Juventusove.
J

Ja sam Gile Interista

pre 2 meseca

E jbg milan se vratio u trku za skudeto, tek sad pocinje trka za Skudeto, znao sam to posle ovog meca, auuu kako se milan vratio u trku za skudeto nemogu da verujem ljudi
J

Ja sam Gile Interista

pre 2 meseca

A koji su ovi likovi sto su mi dali plus 😂😂😂 oni se stvarno primili da se milan vaca u trku za skudeto AHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Y

YUI

pre 2 meseca

"Crazy Horse" Rabiot!
G

Gost0008

pre 2 meseca

Bitna pobeda jer je ovo bila neka vrsta set lopte za LS, igra losa ali ne moze drugacije jer Milan nema napadaca, ako ne promene taktiku sl sezone i dovedu nekog napadaca, opet ce sezona pasti u zaborav. Mene zanima zbog cega je ponisten gol Gabije, kroz ceo prenos nisam video da su ponovili tu akciju koja je okarakterisana kao ofsajd (ama bas ga nigde nije bilo) da stvar bude jos gora kasnije u prenosu stavljaju neku akciju koja ni izbliza nije koja je predhodila golu Gabije, pa ako neko moze da objasni …
T

TAKO KAZU

pre 2 meseca

Izgleda da je Himenez deset sekundi pre toga bio u ofsajdu.
G

Gost0008

pre 2 meseca

@Tako kazu, u pravu si, sad sam video.
i

iiideeeeeeeeemoooouuuuuu

pre 2 meseca

Dajte mi 300 Strahinja Pavlovića i Aleksandra Mitrovića i vratiću Kosovo
D

Džukela klasična

pre 2 meseca

Strahinja armirani beton Pavlović!!! Milan jedan od najvećih giganata u svetu fudbala se vraća u LŠ gde i pripada.
F

Fujjjjj

pre 2 meseca

A od udinezea kuci izgubite i izbijete mi lovu iz dzepa, slepcine
V

Vizionar

pre 2 meseca

21.