Komentari na vest
Milanov veliki korak ka Ligi šampiona: Da je Leao češće ovako delio lopte...
N
Nemanja30
pre 2 meseca
Dobro je za Strahinju Pavlovića da igra LŠ

Oldboy
pre 2 meseca
Zamislite još LŠ da su igrali
D
Dukicar
pre 2 meseca
Majstor
natasicaaaa
pre 2 meseca
Nema milan sta da trazi u ligi sampiona
Aca Milutinovic
pre 2 meseca
Milan je pokazao da klub kojeg je dobio ide u nizi rang
Aca Milutinovic
pre 2 meseca
Milan polako ali sigurno ide u ligu sampiona
R
Rajkav
pre 2 meseca
Izvukao Milan bodovee na mišiće
JEJICA
pre 2 meseca
A bio je tako jak klub ccc...
D
Dejan Niciforovic
pre 2 meseca
tuzni milan, raspala italijanska liga
V
Vladislav966
pre 2 meseca
Milan pobedjuje cesto u poslednje vreme, ne znam sta im je.

Pjanić sa ? ? ?
pre 2 meseca
Kako je teško gledati ovaj Milan...
K
Kung8989
pre 2 meseca
Veliki korak ali jedva uzeše 3 boda, provukli se kroz iglene uši
M
Maree20000
pre 2 meseca
Dobra utakmica
t
tiesto
pre 2 meseca
Iskreno se nadam da je nece igrati
n
neconi1122
pre 2 meseca
Slabo milan jako slab fudbal igra sa obzirom kakvu ekipu imaju
m
milos_selimovic
pre 2 meseca
Bravo Milano lepo ste odigrali danas
V
Vlada9111
pre 2 meseca
Tesko smece od kluba ovaj Milan
I
I TO U BULJU
pre 2 meseca
MTJ
J
Ja sam Gile Interista
pre 2 meseca
@I TO U BULJU sto se ne slazes sa covekom JTM u nik pa U.... da opere

Dragan93
pre 2 meseca
bravo majstori
J
JVPS
pre 2 meseca
Klasično Alegrijevsko navlačenje bodova. Treba im min 3 velika pojačanja da naprave iskorak sledeće sezone. Valjda im je uprava sposobnija od Juventusove.
J
Ja sam Gile Interista
pre 2 meseca
E jbg milan se vratio u trku za skudeto, tek sad pocinje trka za Skudeto, znao sam to posle ovog meca, auuu kako se milan vratio u trku za skudeto nemogu da verujem ljudi
J
Ja sam Gile Interista
pre 2 meseca
A koji su ovi likovi sto su mi dali plus 😂😂😂 oni se stvarno primili da se milan vaca u trku za skudeto AHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Y
YUI
pre 2 meseca
"Crazy Horse" Rabiot!
G
Gost0008
pre 2 meseca
Bitna pobeda jer je ovo bila neka vrsta set lopte za LS, igra losa ali ne moze drugacije jer Milan nema napadaca, ako ne promene taktiku sl sezone i dovedu nekog napadaca, opet ce sezona pasti u zaborav. Mene zanima zbog cega je ponisten gol Gabije, kroz ceo prenos nisam video da su ponovili tu akciju koja je okarakterisana kao ofsajd (ama bas ga nigde nije bilo) da stvar bude jos gora kasnije u prenosu stavljaju neku akciju koja ni izbliza nije koja je predhodila golu Gabije, pa ako neko moze da objasni …
T
TAKO KAZU
pre 2 meseca
Izgleda da je Himenez deset sekundi pre toga bio u ofsajdu.
G
Gost0008
pre 2 meseca
@Tako kazu, u pravu si, sad sam video.
i
iiideeeeeeeeemoooouuuuuu
pre 2 meseca
Dajte mi 300 Strahinja Pavlovića i Aleksandra Mitrovića i vratiću Kosovo
D
Džukela klasična
pre 2 meseca
Strahinja armirani beton Pavlović!!! Milan jedan od najvećih giganata u svetu fudbala se vraća u LŠ gde i pripada.
F
Fujjjjj
pre 2 meseca
A od udinezea kuci izgubite i izbijete mi lovu iz dzepa, slepcine
V
Vizionar
pre 2 meseca
21.




.jpg.webp.webp)



