Komentari na vest
Mikautadze opljačkan, prećeno mu oružjem: Iz kuće odneto 250.000 evra
h
hahahah
pre oko 1 godinu
kako losa brada, skidaj to Mika

Coan001
pre oko 1 godinu
Ljudi je l stvarno ovim fudbalerima nekad u mozgu da odmah po selidbi u novi grad/novu ligu iznajme tim obezbeđenja od 3-4 čoveka za svoju porodicu ili?Meni evo stvarno to nikako ne ide,svako malo se dese ovakve scene svuda po Evropi-za pola sata ti neka sirovina otme 250 hiljada evra iz kuće a kapiram da obezbeđenje u Francuskoj ne može da košta ni 20% od te sume na godišnjem nivou,neka me neko ispravi ako grešim
g
gg84
pre oko 1 godinu
Ja sam ziveo godinama u Nici, ti kad to pricas ovde ljudima, tesko im je da veruju.
Mahale su svuda, najprimitivniji deo Afrike je tu, normalan covek stvarno nema sta da trazi u Francuskoj.
Brat mi je radio obezbeđenje po klubovima, vise puta izboden zbog potpune nebuloze i pijanih arapa.
Francuska je trenutno najvece zlo za zivot ako nisi arapin ili negrino
O
Oleole
pre oko 1 godinu
Nisam ziveo u Nici, pa ne mogu da iznosim neke dublje zakljucke, ali sam bio skoro turisticki, na svakih 50 metara stoji grupa od 5-6 crnaca, puse vutru, mrste se i odmeravaju sve zive, i tako po celom gradu. Po klubovima nisam izlazio, mogu da zamislim sta se tek tamo desava nocu, kad je ovo usred bela dana, na svakom koraku.
4
4568i768ngfngf
pre oko 1 godinu
Marsej i Pariz najgori gradovi
KoRn
pre oko 1 godinu
Francuska je postala katastrofa, meka i medina za pljackase i krimose.
Ne zna se koji grad je od kog gori a najgori ubedljivo je Marselj.
PSG od grada svetlosti i ljubavi postao je grad Arapske mafije.
A od pravih Francuza ostali samo dugmici.
G
Gerland
pre oko 1 godinu
Francuzi koji su u mogućnosti, napuštaju Pariz i sele se u Normandiju i Bretanju ili odlaze na jug u Provansu. Razlog za to su cene nekretnina i troškovi života kao i pitanje bezbednosti.
H
Hg
pre oko 1 godinu
Kako je moguce da se tako nesto desava u sredjenoj i predivnoj eu...
v
vzz
pre oko 1 godinu
treba izbegavati Francusku, koliko kriminalaca i pljacki..
P
Portistap
pre oko 1 godinu
Malo manje nego u Srbiji.
b
belivuk
pre oko 1 godinu
svi kazu da sam nevolja, kazu hodam kao pravo zlo
@
@
pre oko 1 godinu
Na te price da mi se Ostoja ne javlja na telefon to je glupost da ne odem u Britis Motors tamo da mu uzmem dvaes auta iz radnje..
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
Košarka igrači
Hokej na ledu
Stoni tenis
Odbojka na pesku
Snuker
eFudbal
Najava mečeva
ponedeljak | 19.01.2026.
.jpg.webp)


.jpg.webp)




