Komentari na vest

Mijailović pred 179. večiti derbi: Praznik fudbala i prilika za potvrdu titule

N

NLO

pre 2 meseca

Ajde da lecimo rane iz Blaugrane!!!

rajko vidic

pre 2 meseca

Biće to spektakl na marakani,zv3zda je bolja i pobediće sigurno
V

Vladica1983

pre 2 meseca

verovatno...da hoce

Jelena Doncic

pre 2 meseca

Zanimljivo je i to što se derbi koristi kao okvir za širu priču o sezoni — deveta uzastopna titula se pominje gotovo kao očekivanje, što dodatno podiže tenziju kod neutralnih i protivničkih navijača

Igor Musulin

pre 2 meseca

Све сем победе је неуспех.

Zivot je igra

pre 2 meseca

ping pong liga uzas realno nasslost

Brutal92

pre 2 meseca

Praznik fudbala u ping pong ligi hahahaha
C

Ch

pre 2 meseca

Bice sigurno 2000 Navijaca
s

stresiras se

pre 2 meseca

Previse se stresiras, nije dobro. Ajde popusticemo ti -bice 1784 coveka pa ces se radovati.

Aleksandar Bezbradica

pre 2 meseca

Dakar igraju zvezda i partizan tu nema favorita Tako da će titula da malo priceka
N

Nemanjasabac

pre 2 meseca

Zato su lagano protiv zeleznicara, da bi dobili muceni partizan.
H

Haris101

pre 2 meseca

Nikad povratak titule

Miki Milikic

pre 2 meseca

dakle doslo vreme da proslavimo titulu

Ivanzile123

pre 2 meseca

Ma ne nije zvezda favorit
Z

Zvlat BG

pre 2 meseca

79 godina! U najboljim godinama, perspektivan kadar!
D

DZP

pre 2 meseca

Da li ti u bilo cemu vidis nesto pozitivno? Koja god da je vest tvoj komentar je uvek crn, nikada nista pozitivno iz tvog komentara nije izaslo... Uvek mracis... Civece, pogledaj malo okilo, svet je lep, zivot je lep...
P

Protiv modernog fudbala

pre 2 meseca

Je l' igra Sekularac, sta kaze Toza? Mrzi me da citam

Milos Veljkovic

pre 2 meseca

Lagani smo ovde
N

Nervozni Poštar

pre 2 meseca

A Toza je na kraju rekao da se Dragan Džajić oporavio od povrede i da se očekuje da zaigra od prvog minuta.
D

DDS900

pre 2 meseca

Partizan bukvalno nema cemu da se nada. Izacice da igra autobus kao nekad Smederevo.

Гарби

pre 2 meseca

И ми Бајдена за трку имамо.
N

Nenad1246

pre 2 meseca

Čovek je bukvalno Trampov vršnjak.

Furtula

pre 2 meseca

SVI U RUPUUUAAAA

znalacfudbala

pre 2 meseca

ovaj ziv uopste

Idemo-dalje

pre 2 meseca

Napred naši samo jaši.
M

Mixer

pre 2 meseca

Praznik fudbala ? Pustite decu da igraju , a ne penzionere i strance sa lepim platama!
H

Hmmm

pre 2 meseca

Pa nikad vise dece nije bilo u oba tima, cemu laprdate bezveze???

SKIZ

pre 2 meseca

Тоза легенда, колико дербија толико година
L

LK1962

pre 2 meseca

Toza vam je ko vino sto je stariji sve je lepsi