Komentari na vest
Mijailović pred 179. večiti derbi: Praznik fudbala i prilika za potvrdu titule
N
NLO
pre 2 meseca
Ajde da lecimo rane iz Blaugrane!!!
rajko vidic
pre 2 meseca
Biće to spektakl na marakani,zv3zda je bolja i pobediće sigurno
V
Vladica1983
pre 2 meseca
verovatno...da hoce
Jelena Doncic
pre 2 meseca
Zanimljivo je i to što se derbi koristi kao okvir za širu priču o sezoni — deveta uzastopna titula se pominje gotovo kao očekivanje, što dodatno podiže tenziju kod neutralnih i protivničkih navijača
Igor Musulin
pre 2 meseca
Све сем победе је неуспех.
Zivot je igra
pre 2 meseca
ping pong liga uzas realno nasslost
Brutal92
pre 2 meseca
Praznik fudbala u ping pong ligi hahahaha
C
Ch
pre 2 meseca
Bice sigurno 2000 Navijaca
s
stresiras se
pre 2 meseca
Previse se stresiras, nije dobro. Ajde popusticemo ti -bice 1784 coveka pa ces se radovati.
Aleksandar Bezbradica
pre 2 meseca
Dakar igraju zvezda i partizan tu nema favorita Tako da će titula da malo priceka
N
Nemanjasabac
pre 2 meseca
Zato su lagano protiv zeleznicara, da bi dobili muceni partizan.
H
Haris101
pre 2 meseca
Nikad povratak titule
Miki Milikic
pre 2 meseca
dakle doslo vreme da proslavimo titulu
Ivanzile123
pre 2 meseca
Ma ne nije zvezda favorit
Z
Zvlat BG
pre 2 meseca
79 godina! U najboljim godinama, perspektivan kadar!
D
DZP
pre 2 meseca
Da li ti u bilo cemu vidis nesto pozitivno? Koja god da je vest tvoj komentar je uvek crn, nikada nista pozitivno iz tvog komentara nije izaslo... Uvek mracis... Civece, pogledaj malo okilo, svet je lep, zivot je lep...
P
Protiv modernog fudbala
pre 2 meseca
Je l' igra Sekularac, sta kaze Toza? Mrzi me da citam
Milos Veljkovic
pre 2 meseca
Lagani smo ovde
N
Nervozni Poštar
pre 2 meseca
A Toza je na kraju rekao da se Dragan Džajić oporavio od povrede i da se očekuje da zaigra od prvog minuta.
D
DDS900
pre 2 meseca
Partizan bukvalno nema cemu da se nada. Izacice da igra autobus kao nekad Smederevo.

Гарби
pre 2 meseca
И ми Бајдена за трку имамо.
N
Nenad1246
pre 2 meseca
Čovek je bukvalno Trampov vršnjak.
Furtula
pre 2 meseca
SVI U RUPUUUAAAA
znalacfudbala
pre 2 meseca
ovaj ziv uopste
Idemo-dalje
pre 2 meseca
Napred naši samo jaši.
M
Mixer
pre 2 meseca
Praznik fudbala ? Pustite decu da igraju , a ne penzionere i strance sa lepim platama!
H
Hmmm
pre 2 meseca
Pa nikad vise dece nije bilo u oba tima, cemu laprdate bezveze???
SKIZ
pre 2 meseca
Тоза легенда, колико дербија толико година
L
LK1962
pre 2 meseca
Toza vam je ko vino sto je stariji sve je lepsi




.jpg.webp)


.jpg.webp)
