Komentari na vest

Mijailović počinje četvrti mandat u Zvezdi, na izborima - 930 glasova "za" i 75 "protiv"

I

Idila

pre oko 1 mesec

Dobra stvar je što se kod nas komunista znaju unapred rezultati izbora. 👌🏻💪🏻⚡
3

37 titula

pre oko 1 mesec

Ovaj čovek daje dušu Zvezdi a hejteri vidim crkavaju od muke.
М

Мрчела

pre oko 1 mesec

Овај не зна да ли пошао или дошао. Послушник Терзин и послушника који стоји иза Терзе. Док се овакви типови мотају по српском фудбалу, нећемо доћи никад на зелену грану. Туга, јад, чемер и очај.

Александар Симић

pre oko 1 mesec

Audio i video za audio i video i video i video i audio i video i video
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

ovaj se pita ko i moja macka kod nas kuci. Obicna tvorzina marioneta,lice sa poternice vodi biznis a ovi musavci samo klimaju glavom za koru hleba

Marko Maks

pre oko 1 mesec

nek ide u penziju
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

U finansijskom izveštaju Crvene zvezde za 2024. godinu, evidentrano je da je rukovodstvo za zarade i ostale kratkoročne naknade dobilo 199.451.000 dinara, što je oko 1,7 miliona evra. Penzija? Ajde molim te ... Tu su i bonusi za "rezultate".

Aleksandra Martać

pre oko 1 mesec

Ko li je smeo da se usudi da glasa protiv nije mi jasno ali dobro je

trilee93

pre oko 1 mesec

Mogao je još neko da se prijavi neki mladi, ali šta je tu je
A

Astoria

pre oko 1 mesec

On misli da je Tito još uvek živ.
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Dobro je! 75 koji razumeju o čemu se radi! Ima nade!
.

.....

pre oko 1 mesec

Pppppokojni Toza!
L

LK 1962

pre oko 1 mesec

Volim kad mladost pobedjuje
@

@@@@

pre oko 1 mesec

Mlad,talentovan,elokventan,inovator. Gde ćete više
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

pa očigledno da tu ima svasta, ali zanimljovo
R

Realno kazem

pre oko 1 mesec

Pre svega Toza je jedan veliki gospodin! Ko je ikad bio u drustvu ovog coveka zna o cemu mislim. Vrlo prijatan i dobar covek.
.

.....

pre oko 1 mesec

Evo i ja sam. Još veći gospodin od njega. Kupujem pretplatne karte još od 1983 godine. Jel mogu i ja da budem predsednik kluba? Obećavam da se neću ni ja mešati u svoj posao kao ni on što se ne meša.

Гоги-11

pre oko 1 mesec

То нико не спори али брате мили доста је више....Па ови "кркобабићи" докле више
D

DZG Rudes

pre oko 1 mesec

Istini za volju, i Dinamo je donedavno imao metuzalema za predsjednika, Mirko Barisic se zvao, rodjen 1936. Svi su ga zvali Mumija. Mamic ga je drzao iz cistog sadizma, valjda. Srecom, doba faraonske dinastije u Dinamu je prosla...
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

druze Mamica ce te praviti od blata , ostalo je jos u kasi al veruj mi nece dugo. On jeste krao al je bilo i za druge ovi nasi drpaju samo sebi u dzep. Drugo ,ja jako cenim Mamica jel nije dao BBB da vode klub a cekaj sad da vidis kad krenu da kljucaju kasu ...
"

"PUMP IT UP"

pre oko 1 mesec

Izbori u Zvezdi - Sprdnja
K

Kikula

pre oko 1 mesec

Zasto?Platis clanstvo 15e godišnje,i imas isto pravo da glasas kao i Putin na primer.
.

...,snajka,...

pre oko 1 mesec

Zezaju se se ljudi kako se ovaj ništa ne pita. O kako se varaju...pita se itekako, i ne samo u Zvezdi...
D

Drug BC

pre oko 1 mesec

Toza Mijailovic, zvezdin covek iz senke ali bukvalno🤣
S

Sunking

pre oko 1 mesec

jesu li ga mumificirali?
M

MilanKS

pre oko 1 mesec

Hahahahaha.... Toza vampir :D
m

milos987

pre oko 1 mesec

Jos je mlad ima vremena da pokaze sve kvalitete
N

Nebitan10

pre oko 1 mesec

Zvezdas sam, pratim sva zbivanja unutar kluba ali ko je ovaj covek pojma nemam. Vidjam ga samo na nekim fotografijama sa pojacanjima i to je sve. Kakva je njegova uloga u klubu, Boga pitaj.
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Verovali ili ne ... Predsednik Upravnog odbora FK Crvena zvezda! Čovek koji bi po funkciji trebalo da bude nadređeni funkciji generalnog direktora (Terza) i koji se ništa ne pita! Živimo rijaliti!
G

Gost emisije

pre oko 1 mesec

Polu usmeni, onakav kakav kumovima treba.
R

Raša P

pre oko 1 mesec

Kao Zvezdaš kažem da je takvo glasanje još samo u Severnoj Koreji kada se bira predsednik. Broj kandidata 1 bira se 1. SRAMOTA!!!
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Drug Kim Džong Un je zadovoljan!
K

Kikula

pre oko 1 mesec

Svako ko je clan mislim da je 3 ili 5 god,ima pravo da se kandiduje,i onda svako ko plati clanstvo 15e godisnje moze da glasa za njega.Znaci mogao si ti to da uradis,da napravis kampanju,da kazes da si ti veliki ekspert,da ovi nemaju pojma,i da ubedis samo 1000 ljudi da glasaju za tebe.
a

avax88

pre oko 1 mesec

Pa dobro, neka bude dok je ziv predsednik, pokazao se odlicno na toj poziciji.
P

Penzija

pre oko 1 mesec

Ina li neko mladji? Treba im zabraniti poslije 65.godine da mogu obavljata ikakve funkcije. Moze li neko mladji da zaradi nesto? To nije samo u ovom rezimu nego od ko zna kada se ovi metuzalemi vucaraju po funkcijama

Ivan Milicevic

pre oko 1 mesec

on se u zvezdi pita isto koliko i ja, možda i manje
s

srka

pre oko 1 mesec

Deda mraz za slikanje sa novim pojačanjima. Samo mu bela brada fali. Što se bre sprdate sa čovekom?!
P

Perinco

pre oko 1 mesec

Vest,cisto da se pomene!!!Smejurija!!
Т

Тоза вампир

pre oko 1 mesec

Ко је у ових 75? Новак Недић?
S

Sta ovaj

pre oko 1 mesec

Radi celi dan, za sta je na platnom spisku? Blizi je starackom domu nego bilo kojem poslu, zasto nema drugih kandidata? Ovaj postavljen kao dzaja ili bajden
D

Drvoje

pre oko 1 mesec

Zar nema neko mladji da dodje da bude presednik a ne ljudi po 80 godina koji su odavno u penziji kako u Zvezdi tako i u Fss Mijailovic i Dzajic zajedno 170 godina gotov vrijeme je za mladje ljude defintivno.
T

Tuga

pre oko 1 mesec

Bukvalno 170 godina 😂😂😂

Гарби

pre oko 1 mesec

Живео доживотни председник Тоза!
P

Pera iz bivseg DDR-a

pre oko 1 mesec

Mlad covek, treba mu pruziti sansu, podrska za Tozu.