Mihina Bolonja nikako da izađe iz tunela, veliki kiks odbrane (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 09.01.21. | 20:01

Đenova slavila s 2:0

Pet vezanih remija, pa poraz. Tako izgleda niz Đenove u poslednjih šest mečeva u Seriji A što pokazuje da je tim Siniše Mihajlovića ušao u "tunel" i da ne uspeva da pronađe način da se iz njega izvuče. Đenova je večeras bila bolji rival i ona je za razliku od svog protivnika uspela da se vrati na staze pobeda - 2:0 (1:0).

Možda najbolje sve objašnjava situacija u kojoj je Đenova došla do prednosti u 44. minutu. Nekako su svi odbrambeni igrači stajali ukopani, Zajc je kao ispred zgrade utrčao i dao gol, a nemoćno mahanje rukama objašnjava trenutno stanje u ekipi koju vodi Mihajlović.

Veoma je ilustrativan primer bio i u 55. minutu kada je Đenova došla do 2:0 i time zapečatila sudbinu protivnika.

Matija Destro je iskoristio užasnu igru odbrane i njihovu grešku pretvorio u lagan gol. Šuten se igrao na 20 metara od svog gola, golman Da Kosta je takođe bio neozbiljan, pa nije moglo drugačije ni da se završi nego novim pogotkom Đenove.

Posle ove utakmice Đenova je stigla do 14. boda i njoj sledi grčevita borba da pobegne iz crvene zone na čijem je trenutno rubu.

Sa druge strane Bolonja je utanjila posle dobrog starta, igra sve lošije, pa je sada na samo 17 bodova i drži 12. poziciju.