Markovski heroj Livadeje, Krneta pocrveneo

Vreme čitanja: 1min | pon. 03.09.18. | 23:21

Prva pobeda ekipe Apostolosa Macionsa u sezoni, srpski fudbaleri u prvom planu 1:0

Levadijakos je ostvario premijerno slavlje ove sezone u grčkoj Super ligi. Ekipa Apostolosa Manciosa na svom terenu je savladala Smirnis rezultatom 1:0, a strelac odlučujućeg pogotka bio je Marko Markovski.

Nekadašnji igrač Partizana jedini pogodak na utakmici postigao je u 73. minutu i to samo špet minuta nakon što je isključenje zaradio njegov saigrač i nekadašnji igrač Crvene zvezde Jovan Krneta.

Na klupi domaćeg tima, kojem su ovo bili prvi bodovi u sezoni, presedeo je srpski golman Vladimir Bajić, dok je na klupi Smirnisa bio Vaso Vasić.

Do prve pobede u sezoni stigao je Panetolikos, koji je na svom terenu savladao OFI Krit rezultatom 2:1.