Komentari na vest
Mančester Siti mora da iskešira 20.000.000 evra za Maresku
Petar Lukić
pre oko 1 sat
Pare za njih uopšte nisu problem
Salleee
pre oko 1 sat
Teško će moći da nastavi ono sto je Pep radio. Koliko god su poslednje dve sezone loše mislim da će naredne da budu još losije
Mihajlo_24
pre oko 1 sat
kakve se pare vrte u premijer bato moj najqca liga na svetu ubedljivo
A
Andja454545
pre oko 1 sat
E moj City, sa Gvardiole na šta si spao, najbolji trener, sve živo osvojio...
A
Andja454545
pre oko 1 sat
Šta to za Šeika, iskesira to on odma, ima City para
Acaredstar1
pre oko 2 sata
kakve se pare vrte u premijer bato moj najqca liga na svetu ubedljivo
The KING sa Sportske
pre oko 2 sata
Siti pravi istu gresku ko Junajted. Dozvoljava da im trener bira naslednika. Mareska nema pojma, fudbal mu je jako spor i dosadan dodavanje prvom do sebe, pritom o defanzivi pojma nema. Siti ima nikad slabiju ekipu u eri arapa. Njima vidi TOP 4 sledece sezone.
Bojan Ivanovic
pre oko 2 sata
Koga su oni umesto gvardiole doveli
Sterlings Braunfels
pre oko 2 sata
Pošto je lično Gvradiola predložio Maresku za svog naslednika na klupu Sitija trebalo bi da bude na nivou u Čelsi nije uspeo zato što je kod njih rasulo čovek se ništa nije pitao onaj Tod Boli na svoju ruku dovodio igrače bez konsultacije trenera sa druge strane Siti je možda i najbolje organizovan klub na svetu tako da rezultati neće izostati.
J
Janaćko
pre oko 1 sat
Kaće se opismeniš rođo?




.jpg.webp)



