Komentari na vest

Mančester junajted pristao da Onanu pusti u Tursku...

m

mladen88

pre 10 meseci

dobro su se setili...
Y

Yashin

pre 10 meseci

Ovi italijani stvarno Legende, prodas ovog lika za 70mio i dovedes somera dzabe.

Сербона

pre 10 meseci

Велика грешка је дати Онану на позајмицу. Дуга је сезона, требаће један голман за ротацију. 😂 Ширина тима је најважнија, а Онана има побједнички менталитет и као такав неопходан је овом тиму. 🤘
G

Goran g

pre 10 meseci

Vodi ga kuci nek kopa kuruze
V

Van Helsing

pre 10 meseci

Zaboravio si da napomeneš da Onana ,,zna da igra nogom'' 😁
k

katastrofa

pre 10 meseci

golman, to pisem sad, bas kao sto sam i prije 2 godine pisao...tada sam bio razocaran zbog neljudskog odnosa prema de gei...prva utakmica prijateljska na OT primio gol iz "kameruna", sa 50 metara, a ja kipim...golman koji svakog januara ide na africko prvenstvo i nema ga mjesec (kamo srece da ga nema nikako) nije trebao biti ni doveden, jer ne radi se tu o rezervnom lijevom krilu, kao onomad q.fortune, vec o prvom golmanu...50 milki za dvorsku ludu, za komandanta odbrane, koji umjesto da je rafal on obicni paraglajder
m

miksea

pre 10 meseci

Igrom slucaja golman koga je neko platio desetine miliona evra, a ne prodavac naocara na plazi. Najveca rupa ikada u Mancesteru u oba dela grada zbirno.
D

DDF

pre 10 meseci

Onana ne bi imao startno mesto u FK Vratnik iz Pofalica...sta su turci videli u njemu,samo oni znaju...🙄🙄🙄

The KING sa Sportske

pre 10 meseci

Najveci golman kojeg je Old Traford ikad video🤣
G

Gooners

pre 10 meseci

Ovaj muceni Onana kakav god da je licno je Buffon za sve i jednog golmana Chelsea
D

DDF

pre 10 meseci

Onama&Meguajer...ko je njih dvoje spojio...😂😂😂
B

Brankoni84

pre 10 meseci

"Onama&Meguajer...ko je njih dvoje spojio...😂😂😂" Protiv porirodni BLUD.😁
K

Kdkd

pre 10 meseci

Ovaj je u Interu djelovao dobar zbog njihovog načina igre gdje im je bio potreban baš takav golman da izlazi na lopte da se ne plaši igrati nogom. Ali tip se izgleda katastrofa nosi sa pritiskom nakon što napravi kiks poslije toga nikako da se ustabili bude sve gori iz utakmice u utakmicu.
I

Iz sljivika

pre 10 meseci

Ja ne znam šta su videli u njemu. Još dok je igrao u Ajaksu bio je rupa. To je, što bi Branka Katić u "Mi nismo anđeli" rekla "zona liga frajer". E, on je golman za treću klasu, za Fulam, Sanderlend, Lids...
P

Pedja108

pre 10 meseci

Ovo je jedno od najvecih promasaja ikad. Da platis tako skupo jednog golmana, koji je obicna rupa. Nema utakmice da ne kiksne, a nema nesto problema ni da mu se da gol. Dovoljno je sutnuti na gol. Mogu da smanje cenu koliko hoce, ali tesko da ce neko njega platiti vise od 5 miliona.

Japanac

pre 10 meseci

Sta se bre on pita ako nece da ide ima da bude na tribinama,cirkuzant a ne golman.

Test

pre 10 meseci

Test
A

Aleksejko

pre 10 meseci

Čuj pristao, siguran sam da su ucinili sve sto mogu da ga zadrze.