Komentari na vest

Malo crno, malo belo: Jovićev volej za TV špice, pa još jedan za prvi remi Partizana

K

Kap1243

pre oko 5 godina

Boga mi bice ovde svega zbog Jojica i Miljkovica njih dvojica ne mogu trenutno da igraju u drugoj ligi Srbije.Zasto ovo Stanojevic radi saznacemo tek
N

Nole7Delija

pre oko 5 godina

Koja je fora sa 10kama iz Sandzaka hahahahahaha uspela ona prevara Ljajic...pa onda daj Zeku koji je zavrsio u Indoneziji jel tako? bio je jos neki...sad Bazdar ljudi uozbiljite se iz Sandzaka moze neki Bajro Zupic eventualno Sabanadzovic...cu 10ka iz Sandzaka 🤣🤣🤣
s

sb

pre oko 5 godina

Momak ima 17 godina. Tu bih stao, a tebi preporučujem da pročitaš roman od Viktora Igoa - Jadnici.
N

Nole7Delija

pre oko 5 godina

Tebi preporucujem da na googlu pokusas naci Armina Djerleka...ocigledno imaju neku jaku vezu i guraju ih i rukama i nogama...nose 10ke u mladjim selekcijama trake...komedija covece...
G

GostBob.f

pre oko 5 godina

Sa ovakvom upravom i trenerom koji gura samo svoje igrace nema nama srece!!! uzas, cemer, jad...
a

abrakadabra

pre oko 5 godina

Suma na pripreme dolazi sa zakasnjenjem ko je kriv za te birokratske stvari u klubu. Smehotres od uprave do poteza koje prave. Golman? Pa Borjan je ciganiji najzasluzniji igrac za rezultate u evropi, kao i Partizanu Stojkovic u prvom mandatu.
G

Gost978

pre oko 5 godina

Au šta ovo radi golman, ko god da je, ljudi uozbilljite se, sa ovakvim golmanom vi ako planirate neki rezultat niste definitivno za ovaj sport
a

au

pre oko 5 godina

ali stulic....igrac...
P

Pomislim smorih

pre oko 5 godina

Gledam Vels-Danska 60 minut i ajde da pogledam mobilni i trenutne rezultate,kad ono Mura-Partizan 2-1!Pogledam kvotu na pobedu Partizana 7,50,pomislih,još pola sata igre,ma dobija gromada sigurno.Pojačam tiket sa Danska daje treći gol i pomislih,mora doći tiket.Premestim na Arenu pošto je Danska držala rezultat suvereno,kad ono prenos i slika kao da se igra u Africi krajem 90-ih!Videh Lolu,kapiten,pomislih o dragi Bože,pa zar ovaj igra ozbiljno fudbal!Ovi naši preoraše onu livadu koliko su klizećih imali a oni Muranjani u neverici,ne znaju jel se igra liga konferencija ili ned'o Bog liga Evrope!Onaj Muranjanin otrese Natka a sudija ne svirnu ništa,usta Natko onako ljut pa podiže one štucne do ispod gaća pa izgleda kao da igra u trenerci.Zapitah se,oni Black Gringosi,jel su u rodu sa nekim od naših frakcijaša pošto ima sličnosti,Gringo,Alkatraz,msm kartel,droga,oružje,nevolja...Sve u svemu,dade ga Danska a i onaj mali ga uvali nekako al ostade par minuta da se igra a keš aut mi daje neku siću.Videh ja da nema ništa od pobede,uzeh onu siću i odoh na klopu.
M

Mali pantic

pre oko 5 godina

Mali Pantic odigrao odlicno, ne kapiram sta nije bilo ok, sve je uradio kako valja, prva utakmica, nije bio los, Miljkovic standarno dobar, dali vi slusate samo onog ludog zeksa pantuca, ili gledate malo fudbal? Stanoje ima ovo da uklopi i sce ce biti dobro. Citam komentare, uprava napolje, a koga zelite? Puna podrska svima u klubu!!!
D

Dragan Z.

pre oko 5 godina

Koliko decenija u nizu treba Partizan da bude 2-3, koliko cesto da ispada iz Evrope, kao prosle godine da bi ti bio protiv ove sjajne uprave?
R

Raša P

pre oko 5 godina

Milina i uživancija!!! Počnite da razmišljate ko je kriv za nastupaju ću sezonu!
S

Saklaman

pre oko 5 godina

Razmisli ti zasto imas 30+ godina a nepismen si
M

Micura

pre oko 5 godina

Vučiću, treba nam golman, stoper i centralni vezni
D

Dragan Z.

pre oko 5 godina

Samo sacekaj da ubacim Terzi para za sleper pojacanja pa cu i vama za tu trojicu skrpiti neku sicu!
4

40+Y

pre oko 5 godina

STA RECI A DA NE PLACES,,,,NAJGORI TIM U ISTORIJI,A PAMTIM PIPRILICNO DUGO,,,ALI KO NAM JE U UPRAVI STA OCEKIVATI,,,BRUKA SRAMOTA,,CEMER,,,JAD,,,
G

Gost123

pre oko 5 godina

Sta je glodari, 20 komentara samo??))) Na vesti o Zvezdi ostavite po 100 vasih nebuloza, a na vest o jadnoj igri vaseg kluba jedva 20???
H

Hermano7

pre oko 5 godina

Zabole nas kobas za vase vesti. Pali cigo, vreme vam je da smrdite, bas je vrucina
n

nèeeeeee

pre oko 5 godina

mogu da komentarisu od muke xD
G

Gost123

pre oko 5 godina

hermano7- ne zanima vas ni vas klub, sto se iz prilozenog i vidi. A sto se tice smrada, tvojoj užoj familiji nije smetalo)))
Е

Еро с онога свијета

pre oko 5 godina

По броју лајкова, рекао бих да си у заблуди, мусавац...
Z

Zoran Marlovic Dzoni

pre oko 5 godina

Ajde Stanoje daj ostavku
I

IVAN 82

pre oko 5 godina

Kako na zadnjoj tako i na prvoj utakmici u sezoni. Partizan nema sta da trazi ni u jednom takmicenju sa Miljkovicem,Jojicem, pa i sa ovim golmanom Popovicem. Zivkovic mora da ima prednost u odnosu na Miljkovica, ovaj Jojic da bude tu kao 13,14 igrac. Mora se dovesti jos jedan napadac, krilni napadac. Normalno Suma mora da bude 10ka. Ali da li ce hteti to strucni stab Stanojevic-Damjanac-Ramadani pitanje je???!!!
D

Dzo.Black

pre oko 5 godina

Necemo mi uci u evropu sa Jojicem, Miljkovicem, i Stanojevicem( koji je trenutno najveci problem u klubu zbog forsiranje menazerskih igraca)! Ja iskreno cekam.da spakujes kofere vec u Avgustu!
G

Gza

pre oko 5 godina

I ja se nadam. Us.... ga ona LŠ, a i Kleo šibao tad ko lud
G

Gost123

pre oko 5 godina

Naravno da necete)))
g

gost123

pre oko 5 godina

Ko gura ovog vola Popovica ? ! ? Glup kao cuskija veze nema s mozgom,definiivno nemamo golmana.
G

Gost123

pre oko 5 godina

Kako nemate?? A gde vam je idol sa ruznom prosloscu?))
S

Saklaman

pre oko 5 godina

@gost123 Idi vidi gde ti je zena tu ces naci tog sa ruznom prosloscu
G

Gost123

pre oko 5 godina

saklaman-zena i ja smo zajedno na moru, hvala na brizi. Reci vike da cu je obici kad se vratim, reci samo sta bi voleo batu ili seku???
G

Gost123

pre oko 5 godina

saklaman-zena, dete, i ja na moru, hvala na brizi. Javi kevi da cu je obici kad se vratim)))
D

Dzoni0311111

pre oko 5 godina

Ne gura ga niko, a da si ti znao da branis ti bi branio a ne on.
S

Sf

pre oko 5 godina

Tako ce i kad krene prvenstvo. Igrace dve nereseno , poske nekog vremena poraz i na jesen oprastanje od titule. I onda standardno plac , kmecanje , paranoja u stilu svi su protiv nas mrze nas ne daju nam da igramo. Kako to da Zvezda ne moze da izgubi , sklanjalice itd.........klasicna grobarska kuknjava svake godine. E PA TO JE ZATO STO VAM MURA DRZI CAS I NEMATE TIM. I TO SU SPUSTILI GAS U DRUGOM POLUVREMENU JER NEMA SMISLA DOSLI STE U GOSTE UZELI VAM LOVU PA JOS DA VAS PONIZE NA TERENU. SMILOVALI SE. SAD ZNATE.
G

Gost123

pre oko 5 godina

Dace Bog dobri da tako i bude)))
T

Tezej

pre oko 5 godina

Bravo, bicete sampioni na Kuku Lele dan
T

Tezej

pre oko 5 godina

Bravo, bicete sampioni na Kuku Lele dan
m

mile jna

pre oko 5 godina

a joj koji blam
P

PenaLtizan

pre oko 5 godina

Otkud to da nije bilo penala za penaltizan,u Srbiji im na 20 utakmica sviraju(poklone) cak 17 penala,prosto sam iznenadjen da oni mogu da odigraju i jednu jedinu utakmicu bez penala u njihovu korist!
G

Gza

pre oko 5 godina

A vama galaktikosima samo 16
9

951357

pre oko 5 godina

@gza - nasi makar bili, vasi ne
G

Gza

pre oko 5 godina

@951357 ako ti kažeš, mora da je tako
D

Dragan Z.

pre oko 5 godina

Pita navijac kluba koji je zvanicni evropski prvak po broju dosudjenih penala!!!
5

5.000.000,00 €

pre oko 5 godina

@951357 вама и ван 16. се свира, шта је сигурно, сигурно је...
M

Marlonn

pre oko 5 godina

Čim su izašle vedete poput Jojića, Miljkovića, Pantića mi smo zaigrali fudbal.... Kad ći ti napadači, igramo god dana bez napadača klasičnog, sramota bre ..
G

Gost123

pre oko 5 godina

Jojic i Miljkovic su vam valjali i bili dominatori za vreme don Toleta????? Jojic se cak bavio i sudjenjem penala iz hobija))))))
5

5.000.000,00 €

pre oko 5 godina

@Gost123 ипак, боли онај слободњак у 90-ом минуту... Кад је Бајку пукла лијана....
B

Bingole

pre oko 5 godina

Nista ne brinite, ceka vas Srbija pa da vezete po 20 pobeda u nizu,regularno naravno.
Č

Čupakabra

pre oko 5 godina

Samo u namestenoj ligi ovaj krs od tima moze da pobedi 20 u nizu...
M

Ma šta

pre oko 5 godina

Vas boli uvo vi ionako košarku samo pratite Eurokup ta priča lagana
C

Culablked

pre oko 5 godina

Sve je crno, mura ih je unakazila, u 55 minutu celu postavu promenio trener mura. Ove godine ozbiljan brodolom za partizan, zvezda ide na preko 20 razlike u prvenstvu, a iskreno partizanu u fudbalu predvidjam sudbinu hajduka iz splita.
G

Gost123

pre oko 5 godina

Dace Bog dobri da tako i bude)))
b

batabane

pre oko 5 godina

Kada bi se napravio kompletan snimak svih golova koje je primio Popović, mislim da bi se videla slicnost.Dali decko ne vidi dobro,ili ima losu procenu lopte,ili spava,ne znam.Ali evidentno kasni sa intervencijom.Danas u prvom poluvremenu, Pavlović,Stulic, Obradović i Jojic losi.Miljkovic, Scekic i Lutovac i ne mogu više.To su oni,neznaju vise,ne mogu.Ovde neki Grobari su zadovoljni Scekicem.Kazu on je borben.Ma ne može da se igra svodi na samo odbijanje.Pa ne igra on stopera,pa da budete zadovoljni takvom igrom.Smiljanica ne bih ni komentarisao.Njega plaćati,kao i Brezancica,cist krimonal.Bazdara treba koristiti na ofanzivnom veznom.Dakle obavezno dovesti jos jednog golmana.
Č

Čupakabra

pre oko 5 godina

Da li..Ne znaš... hahahahahahahahahahahahahah u partizanu sve neznalica do neznalice
H

Hop

pre oko 5 godina

Ovaj Pantić je toliko..... Sramota me da napišem, možda mu neko od porodice čita komentare, brate mili kako igra bolje i utakmice da ne gledaju...
4

456

pre oko 5 godina

Više crno nego belo
G

Gost123455

pre oko 5 godina

Cim se izadje iz Srbije, gubi se ta velika sila iz ping pong lige Stanoje samrok ce uskoro promeniti nadimak u Stanoje dunajska streda
Č

Čupakabra

pre oko 5 godina

Odmah se vidi da je partizan poguran u prvenstvu Srbije?
G

Gostivoje

pre oko 5 godina

Brate mili, prijateljska utakmica.Svi isprobavaju taktike,sastave,umorni od priprema.Samo se kod nas opterecuju rezultatima.
M

Mnemonista

pre oko 5 godina

Koliko bi gola Mura primila od Zvezde...5 najmanje! Partizan je u mulju, nema spasa
g

gost123

pre oko 5 godina

Mnemonista to mislis ako sudi Elvis Prisli ?
G

Gost123

pre oko 5 godina

Jeste, menjaju. Da Murin trener nije promenio celu postavu dali bi vam jos tri minimum)))
D

Drvo

pre oko 5 godina

Daj državo još para. Malo su desetine miliona.
D

Drvo promeni prezime u iz Jojić u Jajić

pre oko 5 godina

Ovaj gospodin Jojic ne može da igra za moju ulicu na slavskom turniru u malom fudbalu ! Sramota je jos veca ovog nazovi menadzer- kum -dill trenera koji za jednog Sumu koji je u svim fudbalskim parametrima zdravog i normalnog coveka,kaze da treba da se izbori za minute,a ovaj balvan Jojic se izborio za njih? !! Čime???Dosta je bilo vise, kako te nije sramota Stanojevicu i imas li ti i malo obraza I dostojanstva ,stidi se covece svojih godina,svojih postupaka,stidi se onih pravih Partizanovaca koji su zivot proveli na stadionu uz Partizan i u dobru i u zlu..Ne ti nisi grobar i nikada to neces ni biti !
S

Sf

pre oko 5 godina

Auuuuuuu ala si se ti razestio hahahahaha. Polako otkazace ti cuka. Sta se lozis. Pa zar tolike godine nisi navikao na poraze. Kao neki ste klub sa uspehom pa se nerviras. Hahahaha
b

bojank92

pre oko 5 godina

nikakve kombinacije, Stanojević je samo rasista
9

951357

pre oko 5 godina

Prvo poluvreme Mura bolja, drugo Partizan bolji. Mada bih pre rekao da je bolji bio po broju sansi nego po igri, ali dobro. Mura sama sebi dala 2 gola, kod prvog gola Jovic sam kao duh, kod drugog pas u noge igracima Partizana, kontra i gol. A imali su jos 2-3 takve greske, lagano je Partizan mogao jos 2 gola da da. Jovic bas dobar danas. Ako se gleda samo igra, Mura mnogo tecnije i brze igrala. Horvat ne samo sto je dao fantastican gol, vec odlican veznjak, gledao sam ga ranije. Terzo, reaguj :D ili bolje receno, trebalo je da reagujes jer je decko produzio ugovor pre par nedelja, imali smo ga za dz do tada.
G

Gost Žoc

pre oko 5 godina

Šta reći a ne zaplakati...bruka ?!
O

OpasnaMura

pre oko 5 godina

Sada kreće serijal Pantelije Zekovića za partizane. Nate Mura će biti ove sezone najbolji tim u Evropi, a nikad jači partizan je uspeo da odigra nerešeno protiv takvog kluba:))))))) Nate partizan je klub koji igra ravnopravno sa Realom i Mančesterom:)))))) Terza vragolan je još uplatio premije Muri da odigra nerešeno protiv partizana :)))))
G

Gost222

pre oko 5 godina

Zivkovic je bekcina za onog Miljkovica,bekcina.
G

Gostza

pre oko 5 godina

Jovic vec blista. Bazdar se ozbiljno namece za bljesak, pa Stulic i treba na pozajmicu. Onaj stoper Djordjevic prilicno smiren. Jos kad bi imali postenog gazdu da domacinski posluje.
9

951357

pre oko 5 godina

Gazda vam i posluje domacinski ;)
j

juzni

pre oko 5 godina

kako brate Uroševic,Miljkovic ejjjj breeeee....oni čak ni neliče i netrče kao fudbaleri
M

Monteroo

pre oko 5 godina

Potpisan predugovor sa Interom....na izlaznim vratima logicno mali jedini vredi ...videlo se to u derbiju.
M

Maximilijan

pre oko 5 godina

Bravo 2-2 bitno da nije poraz.Samo napred komsije.
G

Gost e

pre oko 5 godina

Fudbal i Partizan-antonimi.
G

Gosti

pre oko 5 godina

Prvo poluvreme za potpuni zaborav ( stulic,pavlovic jojic,pantic,miljkovic,popovic...) Drugo poluvreme je ono sto treba da se igra,svaka cast ovoj deci koja se borila pre svih jovic,bazdar ,terzic...stabilnija odbrana uz ostojica,prodorniji zivkovic od miljkovica na boku i naravno natho koji je bio maestralan...
S

Sf

pre oko 5 godina

Alo ne lozi se Mura vas pustila u drugom. Hahahahaha. Nema smisla da vas razbiju a dosli ste u goste.
Z

Zeljko Pantici

pre oko 5 godina

Jovic Bazdar i Terzic odlicni. Lose prvo poluvreme ali ajde ono prva pripremna a ovima vec 4 nisu bas neki dunsteri sampioni Slovenije su tako da sam zadovoljan.
G

Gost hjop

pre oko 5 godina

Da nisu dunsteri ne bi vam dodavali da date gol.
S

Sampioni?

pre oko 5 godina

Slovenije?? Sampion je Olimpija
Z

Zeljko Pantici

pre oko 5 godina

Olimpija je bila treca, za ovog sto se pravi pametan...
D

Dzo.Black

pre oko 5 godina

Jesi ti samo cuo za Olimpiju ili sta ???Mura ti je Sampion.
S

Samrok

pre oko 5 godina

Parni valjak melje nema šta Mura je jedan ozbiljan protivnik još malo pa preokret,al dobro teške noge početak priprema sve ok ....
L

Lik

pre oko 5 godina

Kakav ozbiljan protivnik, Dinamo im neki dan utrpao 4 komada sa trecom ekipom, mogu biti sretni da nije zavrailo 10-0.