Komentari na vest
Maksimović pregovara sa Galatom, hoće ga i Murinjo
G
Gost011
pre preko 3 godine
fudbaler koji je u karijeri imao samo dobrog menadžera.
p
podesen
pre preko 3 godine
Otpustio čoveka a napravio ga milionerom,e živote nesrećo.
4
442
pre preko 3 godine
U pravu si Niko ne pominje Bajkovica za Bordo koji je I mozda vise kriv. A Niko ne pominje ni Krnetu I Darka Lazica koji su posle Bordoa tu polusezonu napravili vise od deset kikseva pa je partizan imao plus deset vec u novembru. Ja nesto ne gotivim Maksimovica, I Drago mi je bilo kad ga je Piksi sklonio iz reprezentacije,Ali nemoguce da je toliko Los kad ga je jedan Napoli platio 26 milliona I da je toliko godina standardan u Italiji. Kakve su karijere napravili Krneta, Lazic , Milan Jovanovic, Srdjan Mijailovica,Bajkovic,Kasalica,Eli Babalj,Luka Milunovic , Kaludjerovic I ostali iz tog perioda koji su pruzali mnogo losije partije, a Maksimovicu svi pamte Taj jedan kiks

_000447.6bec9357be8c43c9b7f3a5e3dda15dd6.1115
pre preko 3 godine
Nije mi najjasnije bas kako njega nema barem na širem spisku reprezentacije već godinama
G
Gost4456
pre preko 3 godine
Samo neka cepa, samo sto dalje od nase ZVEZDE.
V
Vucica iz Rima
pre preko 3 godine
A nama nije valjao
P
Pobeda je resenje
pre preko 3 godine
Pitanje je da li ga je Zvezda uopste i trazila ali verujem da je navijacima Zvezde drago sto nece doci ocigledno mu Bordo nisu zaboravili i nikad nece.
G
Gost13
pre preko 3 godine
Potencira se taj Bordo i okej dečko je napravio veliku grešku tu, ali niko ne pominje vrljavog Bajkovića koji izleće bespotrebno do 16m i prvi penal bez razloga.
@
@Gost13
pre preko 3 godine
U pravu si, ali za bajka smo tada navikli da je bilde a maksa je napravio amatersku grwsku u 93 minutu. Mogao je sta je hteo sa njom.
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
Basket 3x3
eKošarka
Hokej na ledu
Odbojka na pesku
"Hokej na travi"
Stoni tenis
Badminton
Snuker
Dota
eFudbal
Najava mečeva
sreda | 10.12.2025.





.jpg.webp)


