Komentari na vest
LUDI TIKET (-), utorak, 906.942 dinara: Eh da Mesi nije promašio penal!
stevica jovanovic
pre 19 minuta
bas steta da obori ovakav tiket
Mozzakomentator
pre oko 2 sata
auu kakva steta za tiket

Zeljko 11
pre oko 5 sati
Brutalan tiket al za malo...
N
Nebojsa Tasic
pre oko 5 sati
steta za tiket svaka cast
Milica03
pre oko 5 sati
auu koja steta,a dobar tiket
Damir Jovic
pre oko 6 sati
Šteta,lep tiket uz malo više sreće mogao je postati dobitan...
makicaki12345
pre oko 6 sati
Bravo za tiket. Majstorski ali samo taj jedan gol. Steta za tiket.
n p
pre oko 8 sati
Auu kakva steta za tiket
a
anamar09
pre oko 11 sati
Da je pao penal...
m
mm17
pre oko 11 sati
Kakva steta, samo zbog onog penala.
h
h. o. r. i. 91
pre oko 12 sati
Bas šteta,dobitak bi bio odlican
Dramaturg89
pre oko 13 sati
Ja sam igrao GG prvo i taman bi i njemu i meni došlo.
M
Miloslegenda
pre oko 13 sati
polupao bih sve da se ovo desilo
M
Marko2333
pre oko 13 sati
Kako ovaj omasi strasnoooo
T
Tamara238
pre oko 13 sati
stetaaa sto nismo jedno za drugo
b
bojana23
pre oko 13 sati
lep tiket bas, neverovatno zbog cega je pao
V
Vladava
pre oko 13 sati
bas stetaaa, lep tiket
A
Anica23
pre oko 13 sati
naopako, mesi omasio penal....
horjakmilos91@gmail.com
pre oko 14 sati
Bas šteta,odličan tiket
b
bajazitbajazit12
pre oko 15 sati
Mesi da promasi penal.. horor
c
cjofa12
pre oko 15 sati
au covece kako uvek ta jedna fali.. joj

RodjenLoš
pre oko 15 sati
Kako samo 12.000 od ovog tiketa kad me uplati 2400
Goran Jovic
pre oko 15 sati
A Messi promašio penal, šteta..
Милош Гроздановић
pre oko 15 sati
Šteta, dobar tiket








