Komentari na vest

LUDI TIKET (-), utorak, 906.942 dinara: Eh da Mesi nije promašio penal!

stevica jovanovic

pre 19 minuta

bas steta da obori ovakav tiket

Mozzakomentator

pre oko 2 sata

auu kakva steta za tiket

Zeljko 11

pre oko 5 sati

Brutalan tiket al za malo...
N

Nebojsa Tasic

pre oko 5 sati

steta za tiket svaka cast

Milica03

pre oko 5 sati

auu koja steta,a dobar tiket

Damir Jovic

pre oko 6 sati

Šteta,lep tiket uz malo više sreće mogao je postati dobitan...

makicaki12345

pre oko 6 sati

Bravo za tiket. Majstorski ali samo taj jedan gol. Steta za tiket.

n p

pre oko 8 sati

Auu kakva steta za tiket
a

anamar09

pre oko 11 sati

Da je pao penal...
m

mm17

pre oko 11 sati

Kakva steta, samo zbog onog penala.
h

h. o. r. i. 91

pre oko 12 sati

Bas šteta,dobitak bi bio odlican

Dramaturg89

pre oko 13 sati

Ja sam igrao GG prvo i taman bi i njemu i meni došlo.
M

Miloslegenda

pre oko 13 sati

polupao bih sve da se ovo desilo
M

Marko2333

pre oko 13 sati

Kako ovaj omasi strasnoooo
T

Tamara238

pre oko 13 sati

stetaaa sto nismo jedno za drugo
b

bojana23

pre oko 13 sati

lep tiket bas, neverovatno zbog cega je pao
V

Vladava

pre oko 13 sati

bas stetaaa, lep tiket
A

Anica23

pre oko 13 sati

naopako, mesi omasio penal....

horjakmilos91@gmail.com

pre oko 14 sati

Bas šteta,odličan tiket
b

bajazitbajazit12

pre oko 15 sati

Mesi da promasi penal.. horor
c

cjofa12

pre oko 15 sati

au covece kako uvek ta jedna fali.. joj

RodjenLoš

pre oko 15 sati

Kako samo 12.000 od ovog tiketa kad me uplati 2400

Goran Jovic

pre oko 15 sati

A Messi promašio penal, šteta..

Милош Гроздановић

pre oko 15 sati

Šteta, dobar tiket