Komentari na vest
Luda završnica na Brdu, dva gola u poslednjih pet minuta: Lalatovićev Radnički zaustavio Čukin niz
D
Draškooo
pre preko 2 godine
Čuka je još jednom dokazao da je prosečna ekipa, velike ambicije, a na terenu skromno, lepo je rekao Lale, bodovi su trebali da odu za Niš. Malo ozbiljnija ekipa i eto problema, možda grešim,ali Čuki treba ozbiljniji trener, tipa Lalatović , da dovede igrače na željeni nivo, jer ovo danas ništa nije bilo dobro, nije ličilo na ekipu koja želi u top tri. Možda su i mediji krivi, koji veličaju prelazni rok na Banovom brdu, a nema ni igre ni dobrih rezultata. Bravo za Nišlije, pokazali su kako i bez velikih pojačanja, mogu da budu dominantni I da nadigraju,samo na papiru boljeg rivala . Ovo je pravi Real sa Nišave.
D
Deyan X
pre preko 2 godine
Gledalaca 300 !!!!! Huh...
8
888
pre preko 2 godine
Drugi gol Čukaričkog dat iz ofsajda,čemu služi VAR???
V
Voša NS
pre preko 2 godine
Radnicki potpuno ravnopravan u pojedinim trenucima i bolji. Ovaj Radnicki i onaj u NS dva potpuno razlicita tima, sada su tim koji zna sta treba, ovde se vidi da imaju igru, Cuka je sigurno bola ali je danas Lalatovic uspeo da ih spreci da igraju svoju igru, bravo.Nazalost, Voša ni blizu ova dva tima.
y
ymd
pre preko 2 godine
Radnički iz utakmice u utakmicu sve bolje igra.
T
Tz
pre preko 2 godine
Isti igrači kao i kod Sivića, samo su Savić i Jamkam bili povređeni. Napad je bio bolji ali tad su bili tu Mitrović i L. Jovanović. Radnički će sigurno biti u play off, za nešto više trebaće im i dosta sreće.