Komentari na vest

Lil smenio trenera, zove Ančelotija

XavieRS

pre 24 dana

ako vam je malo 3. mesto i LS pored PSZ-a onda svaka vam cast, bicete 7. sledece godine bas zato sto igrate LS..

Psycho Machine

pre 27 dana

Videce se po prelaznom roku planiraju li ozbiljno da se pojacaju za ligu Sampiona ili je svlacionica izgubila trenera. Potencira se kako je izbacio Crvenu Zvezdu,a ne naglasava se da je pregazen na svaki nacin osim rezultatski u prvoj utakmici.
M

MARS232

pre 27 dana

Dovesce ga...............
z

zecpripovedac

pre 27 dana

Dovesce ga, ali malo sutra.

Ivan Radovanović

pre 27 dana

Али што се потенцира да је избацио Звезду ? Као да је избацио типа Реал, а не осредњу Звезду и тл са пола гаса

Gatsby82

pre 27 dana

Mogao je lepo da izgubi od Crvene Zvezde i da ga tad smene, ovako mu na isto dodje

Aleksandar Bezbradica

pre 27 dana

rastanak je verio neminovan .čovek odradio posao za klub i kraj ćao nema vise
V

Vesela druzina

pre 27 dana

Bas su nezahvalni.A on izbacio veliku i moćnu zvezdu.

nadama

pre 27 dana

Ko zna možda bi im i pomogao